Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Ve věci projednání odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO jsem...

Pro

202
48%

Proti

190
45%

Zdržuji se

27
6%
 
Celkem hlasujících: 419 - Celkem hlasů: 419

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5720
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22918 poděkování
Dostal poděkování: 4673 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Robert.Magni »

Někdo by měl Kryplouska hlavně informovat,že ten vtip tu byl dřív,než se tenhle bolševický kolaborant vůbec narodil :D

Oznámení moderátora:

Uživatel byl napomenut za osobní útok zcela mimo téma.

Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 12 srp 2021, 14:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Napomenutí
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Andrej.Ramaseuski

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13489
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34912 poděkování
Dostal poděkování: 17700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Antonino.Milicia píše: 12 srp 2021, 10:42
Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 10:23

Já to tu čtu všechno, nicméně raději se budu soustředit na to dostat kampaň zpátky na nohy než na detailní odpovědi zde.

OFFTOPIC
Tak jako napsat pokorně (bez relativizace, výmluv, omluv atd.), že je to hodně špatný a že na tom máš dost velký podíl (formálně manažersky, ale i reálně svými rozhodnutími, argumentací atd.) by pro začátek stačilo. Byť jsem proti odvolání a jednání o odvolání (z praktických důvodů), ta situace je tak špatná a ty chyby tak zjevný a nenutný, že prostě velmi silná sebereflexe je na místě.
Taky bych bych doplnil stručný výčet těch opatření - bez příkras a další relativizace apod.

Hráč jako ty, by uznal ty chyby a teď oznámil, že odstupuje z té pozice ke dni voleb a že do té doby tu odpovědnost chce nést dál, protože to jinak prostě není dobrý řešení, ale jen prázdný gesto, které straně neprospěje.

To je to nejlepší, že můžeš udělat pro stranu a koneckonců i sebe. Ale je to na Tobě.

Když tu byl připomenut slib Mikuláše o odstoupení po případně prohraných volbách, tak bych si dovolil požádat @Mikulas.Ferjencik o jasné sdělení, co to podle něj přesně bude znamenat "prohrané volby".
Protože jsem tu už historicky zažil nemálo různých vytáček, obratů a překrucováním, rád bych měl v tomhle jasno.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Hejduk
Republikový výbor
Příspěvky: 891
Registrován: 16 říj 2012, 22:37
Profese: bookmaker, IT developer
Dal poděkování: 1302 poděkování
Dostal poděkování: 3568 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Lukas.Hejduk »

Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 11:53

Měsíc intenzivně přenastavujeme kampaň, snažím se odpovídat na zulipu, plně jsme zapojili Vráťu Filípka, konzultujeme věci dopředu, například titulku novin, a odvolávačka stejně přijde, protože Adam už ji měl rozepsanou před měsícem. Myslím Lukáši, že nejsi úplně objektivní v hodnocení situace.

Já si ani nemyslím, že neděláš/neděláte nic a že všechno považuješ za růžový. Samozřejmě jsem zaznamenal, že na nějaký změně asi pracujete, že nějaký připomínky se asi dávat mohly. Jako dobrý, seriozně. Komunikace směrem dovnitř strany jsem zaznamenal poskrovnu, ale to může být chyba na mém příjmači.
Ale teda v první řadě - tyhle osobně konspirační útoky na Adama a jeho motivaci to podat, jsou fakt pod tvojí úrovní a úrovní dalších, co je tu používají. Pls nedělejte to. Já netuším, odkdy to má rozepsané a nevím, jak se to dá poznat. Ale i kdyby jí měl připravenou od prvního dne kampaně, tak je to celkem jedno. Všimnul sis, že to podpořili i další lidi? Taky na ten klik čekali měsíc s prstem na myši?
Vznesl tam nějaké argumenty, proč bys neměl pokračovat jako vedoucí MO. Mně ty argumenty přijdou celkem relevantní (byť třeba ne všechny a zdaleka nejsem jasně přesvědčený), plně respektuju, že tobě ne (nebo jo? to jsi vlastně doteď neřekl). Ale to nejmenší co můžeš udělat je postavit se k tomu čelem a místo 'je to kampaň' a 'já dělám užitečný věci místo tadytoho tlachání' na to prostě nějak rozumně zareagovat. Rozebrat s čím souhlasíš, s čím nesouhlasíš, jestli se podle toho nějak budeš dál chovat, co máme od tebe čekat v těch dalších měsících kampaně. Prostě to čemu se tak hezky říká (sebe)reflexe. Tím spíš, že čas vyjádřit se k tomu do médií nebo hodit memíčko na fejs evidentně máš.

Já už v tý straně jsem taky nějakej pátek. A pamatuju si Vás s Jakubem v opozici na magoši. Jako týpky, co neměli problém rýt do čehokoli, co se jim jen trochu nezdálo. Chtít na všechno vysvětlení, reakci, odpověď, reflexi. Občas to vedlo k něčemu pozitivnímu, občas to bylo k ničemu, občas jste se třeba objektivně spletli a někomu ukřivdili. Ale celkově to bylo super.
Teď když to někdo v mnohem menší míře dělá Vám ve vlastní straně, tak jste jak ukřivděný fňukny, sorryjako. (což platí i pro ten Jakubův ubrečený výblitek po docela solidní a rozumném začátku)

Machiavelli z Wishe <3

Republikový výbor

+420 777 2I2 272

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Člen KS Praha
Příspěvky: 14702
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12053 poděkování
Dostal poděkování: 20509 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Pro Dalibora. Přečti si, co jsem slíbil. My ty volby jdeme vyhrát a rád bych všechny tímto požádal o pomoc.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Jan.Lipavsky, Jan.Adam, Ondrej.Dostal, Martin.Sterba, Jan.Lejcko

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Člen KS Praha
Příspěvky: 14702
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12053 poděkování
Dostal poděkování: 20509 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Adam napsal, že to rozepsal před měsícem. To není žádná konspirace.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Jan.Lipavsky, Jan.Adam, Adam.Jaros

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18815
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 34065 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Martin.Kucera »

Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 12:47

Adam napsal, že to rozepsal před měsícem. To není žádná konspirace.

Link?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Robert.Magni

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Člen KS Praha
Příspěvky: 14702
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12053 poděkování
Dostal poděkování: 20509 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Martin.Kucera píše: 12 srp 2021, 12:49
Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 12:47

Adam napsal, že to rozepsal před měsícem. To není žádná konspirace.

Link?

https://zulip.pirati.cz/#narrow/stream/ ... ear/907751

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Jan.Lipavsky, Jiri.Snizek, Adam.Jaros

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13489
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34912 poděkování
Dostal poděkování: 17700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 12:45

Pro Dalibora. Přečti si, co jsem slíbil. My ty volby jdeme vyhrát a rád bych všechny tímto požádal o pomoc.

Napsal si tohle:

Mikulas.Ferjencik píše: 11 srp 2021, 11:57

Jsem na kontaktní kampani v Pardubickém kraji, tak nemohu reagovat obšírněji, takže jen velmi stručně. Dva měsíce do voleb považuju tento podnět za mimořádně nešťastný, místo změn v kampani, které jsou potřeba a které děláme budu muset řešit vnitrostranickou komunikaci. Po volbách odpovědnost samozřejmě vyvodím, pokud nevyhrajeme, tak odstoupím.

Co tedy znamená "pokud nevyhrajeme", že koalice bude mít nejvíc poslanců nebo co? Chci nějakou měřitelnou věc.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Michael.Polak

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1997 poděkování
Dostal poděkování: 1921 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Dalibor.Zahora píše: 12 srp 2021, 12:34
Antonino.Milicia píše: 12 srp 2021, 10:42
Mikulas.Ferjencik píše: 12 srp 2021, 10:23

Já to tu čtu všechno, nicméně raději se budu soustředit na to dostat kampaň zpátky na nohy než na detailní odpovědi zde.

OFFTOPIC
Tak jako napsat pokorně (bez relativizace, výmluv, omluv atd.), že je to hodně špatný a že na tom máš dost velký podíl (formálně manažersky, ale i reálně svými rozhodnutími, argumentací atd.) by pro začátek stačilo. Byť jsem proti odvolání a jednání o odvolání (z praktických důvodů), ta situace je tak špatná a ty chyby tak zjevný a nenutný, že prostě velmi silná sebereflexe je na místě.
Taky bych bych doplnil stručný výčet těch opatření - bez příkras a další relativizace apod.

Hráč jako ty, by uznal ty chyby a teď oznámil, že odstupuje z té pozice ke dni voleb a že do té doby tu odpovědnost chce nést dál, protože to jinak prostě není dobrý řešení, ale jen prázdný gesto, které straně neprospěje.

To je to nejlepší, že můžeš udělat pro stranu a koneckonců i sebe. Ale je to na Tobě.

Když tu byl připomenut slib Mikuláše o odstoupení po případně prohraných volbách, tak bych si dovolil požádat @Mikulas.Ferjencik o jasné sdělení, co to podle něj přesně bude znamenat "prohrané volby".
Protože jsem tu už historicky zažil nemálo různých vytáček, obratů a překrucováním, rád bych měl v tomhle jasno.

Mikulas.Ferjencik píše: 11 srp 2021, 11:57

Jsem na kontaktní kampani v Pardubickém kraji, tak nemohu reagovat obšírněji, takže jen velmi stručně. Dva měsíce do voleb považuju tento podnět za mimořádně nešťastný, místo změn v kampani, které jsou potřeba a které děláme budu muset řešit vnitrostranickou komunikaci. Po volbách odpovědnost samozřejmě vyvodím, pokud nevyhrajeme, tak odstoupím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 363
Registrován: 07 bře 2017, 08:40
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 330 poděkování
Dostal poděkování: 600 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Jan.Adam »

Andrej.Ramaseuski píše: 12 srp 2021, 12:26
Jan.Adam píše: 12 srp 2021, 12:15

Je to pravé, ale prý to tričko dostal už na táboře od Andreje Ramašeuskiho, takže to není vyrobeno k téhle kauze.

Neni to uplne pravda. Ano, to heslo vzniklo v piratskem kempu, po tom co @Mikulas.Ferjencik opakovane nam rozplakal deti. Nicmene, napad udelat tricko zaznel na vcerejsi predvolebni akci v Chrudimi (potom co Mikulas odmitl verejne pranyrovani u stromu), a, vzhledem k tomu, ze z te akce jsem jel do tiskarny pro sablony k lavickam, tak cestou jsem rozhodl ze to tricko okamzite necham vyrobit. Coz trvalo asi hodinu od vysloveni souhlasu na sebe to tricko vzit. Byla to hodne rychla, a mozna spatne promyslena akce. Presne jak to mam rad :fet:

Ach so, děkuji za upřesnění ;) měl jsem jen půlku informací, žes mu to dal na kempu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Adam za příspěvek:
Robert.Magni
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“