Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji nominaci Matěje Kubíčka na místo vedoucího PO

Ano

77
58%

Ne

42
32%

Zdržuji se

14
11%
 
Celkem hlasujících: 133 - Celkem hlasů: 133

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Dan.Lestina »

Matěji, rozpočty jsou přece normálně dohledatelné, nevím, jestli bys měl čas to dohledávat, ale zní to, jako že to nevíš...
Jinak mou ideou je, že by rozpočet mělo sestavovat vedení v nějakém dialogu, a pokud si řekneš o nějaké miliony navíc, měl by to být komplexní návrh.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Martin.Martin

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Dan.Lestina píše: 22 čer 2021, 18:14

Matěji, rozpočty jsou přece normálně dohledatelné, nevím, jestli bys měl čas to dohledávat, ale zní to, jako že to nevíš...
Jinak mou ideou je, že by rozpočet mělo sestavovat vedení v nějakém dialogu, a pokud si řekneš o nějaké miliony navíc, měl by to být komplexní návrh.

Ano, během těch 40 minut jsem rozpočet nenašel a neviděl jsem ho, Vycházel jsem z piroplacení.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Linda.Kasparkova
Administrativní odbor
Příspěvky: 382
Registrován: 17 črc 2018, 13:05
Profese: Produkční PO
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Linda.Kasparkova »

Matej.Kubicek píše: 22 čer 2021, 14:50
Linda.Kasparkova píše: 22 čer 2021, 14:37

Matěji, díky za odpověď na mou předchozí otázku a mám další dotaz na všechny kandidáty:

Byl bys ochotný nám dodat alespoň dva referenční kontakty na současné/předchozí zaměstnavatele abychom si mohli ověřit tvé kompetence? Moc díky!

Ano, není problém, ale v případě volby CFkem nevidím cestu, nebo důvod, jak to udělat, aby to bylo fér.

V tom případě budu ráda za poskytnutí. Nejlépe, stejně jako Monika, do mailu. Navrhuji, že buď já nebo některá z mých kolegyň z PO kontaktuje tebou uvedené osoby, požádá o reference a o souhlas s jejich zveřejněním členům strany.

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4111
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Ondra.kl »

Matej.Kubicek píše: 22 čer 2021, 16:12

ace. Myslím, že PO musí pořád dokola opakovat, že nejlepší možné řešení je zvednout telefon a volat dotčeným osobám a vyříkávat si věci mezi 4 očima/ušima.

Ahoj, posles mi prosim sve telefonni cislo, abych ti mohl zavolat a vyrikali jsme si jake to ma nevyhody?

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Linda.Kasparkova píše: 22 čer 2021, 23:31
Matej.Kubicek píše: 22 čer 2021, 14:50
Linda.Kasparkova píše: 22 čer 2021, 14:37

Matěji, díky za odpověď na mou předchozí otázku a mám další dotaz na všechny kandidáty:

Byl bys ochotný nám dodat alespoň dva referenční kontakty na současné/předchozí zaměstnavatele abychom si mohli ověřit tvé kompetence? Moc díky!

Ano, není problém, ale v případě volby CFkem nevidím cestu, nebo důvod, jak to udělat, aby to bylo fér.

V tom případě budu ráda za poskytnutí. Nejlépe, stejně jako Monika, do mailu. Navrhuji, že buď já nebo některá z mých kolegyň z PO kontaktuje tebou uvedené osoby, požádá o reference a o souhlas s jejich zveřejněním členům strany.

Ahoj Lindo,

Nemyslím si, že by kdokoliv z mých referencí si přál být jmenován na fóru Pirátů. Tedy reference ti dám, ale prosím nežádejte je o jmenovité zveřejnění. Nemám problém s anonymizovaným zveřejněním, kde bude vynecháno jak jméno člověka, tak společnost, ze které se je reference poskytnuta.

Důvody k tomuto jsou: Nerad bych, aby jméno společnosti či mého bývalého šéfa/šéfové bylo jakkoliv spojováno s politickou stranou.

Díky za pochopení,

Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Kubicek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Lejcko, Kornelia.Gottmannova
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Ondra.kl píše: 23 čer 2021, 07:18
Matej.Kubicek píše: 22 čer 2021, 16:12

ace. Myslím, že PO musí pořád dokola opakovat, že nejlepší možné řešení je zvednout telefon a volat dotčeným osobám a vyříkávat si věci mezi 4 očima/ušima.

Ahoj, posles mi prosim sve telefonni cislo, abych ti mohl zavolat a vyrikali jsme si jake to ma nevyhody?

601 103 393

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Matej.Kubicek píše: 23 čer 2021, 09:14

Nerad bych, aby jméno společnosti či mého bývalého šéfa/šéfové bylo jakkoliv spojováno s politickou stranou.

Vždyť jména společností, v nichž jsi v posledních letech působil, veřejně uvádíš ve svém profilu a rovněž v jedné z odpovědí na moje otázky...

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Linda.Kasparkova
Administrativní odbor
Příspěvky: 382
Registrován: 17 črc 2018, 13:05
Profese: Produkční PO
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Linda.Kasparkova »

Matej.Kubicek píše: 23 čer 2021, 09:14
Linda.Kasparkova píše: 22 čer 2021, 23:31
Matej.Kubicek píše: 22 čer 2021, 14:50

Ano, není problém, ale v případě volby CFkem nevidím cestu, nebo důvod, jak to udělat, aby to bylo fér.

V tom případě budu ráda za poskytnutí. Nejlépe, stejně jako Monika, do mailu. Navrhuji, že buď já nebo některá z mých kolegyň z PO kontaktuje tebou uvedené osoby, požádá o reference a o souhlas s jejich zveřejněním členům strany.

Ahoj Lindo,

Nemyslím si, že by kdokoliv z mých referencí si přál být jmenován na fóru Pirátů. Tedy reference ti dám, ale prosím nežádejte je o jmenovité zveřejnění. Nemám problém s anonymizovaným zveřejněním, kde bude vynecháno jak jméno člověka, tak společnost, ze které se je reference poskytnuta.

Důvody k tomuto jsou: Nerad bych, aby jméno společnosti či mého bývalého šéfa/šéfové bylo jakkoliv spojováno s politickou stranou.

Díky za pochopení,

Jasně Matěji, děkuji a samozřejmě bych nic nezveřejnila bez jasného svolení referenčních osob.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Kasparkova za příspěvek:
Matej.Kubicek
Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Martin.Kucera píše: 23 čer 2021, 09:43
Matej.Kubicek píše: 23 čer 2021, 09:14

Nerad bych, aby jméno společnosti či mého bývalého šéfa/šéfové bylo jakkoliv spojováno s politickou stranou.

Vždyť jména společností, v nichž jsi v posledních letech působil, veřejně uvádíš ve svém profilu a rovněž v jedné z odpovědí na moje otázky...

Ano.

Každopádně jedna z těch společností byla propírána v souvislosti s piráty už jednou za dodávání zakázky pražskému magistrátu. Tedy mych nerad, aby CEO té společnosti veřejně a dohledatelně zde psal, jak mě "podporuje" v interní volbě strany. Argumentace tenkrát byla, že ta společnost nemá s piráty nic společného, což jsem vysvětlovali i viceprezidentovi do Finska.

Ta firma je plně apolitická a když máš funkci CEO tak rozdíl mezi tím, co říkáš ty a co říká firma je téměř neznatelný. A jakákoliv spojitost společnosti s jakýmkoliv politickým subjektem je striktně nežádoucí.

A vše, co si tu píšeme je dohledatelné, kýmkoliv a kdykoliv.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Kubicek za příspěvky (celkem 2):
Michal.Macek, Kornelia.Gottmannova
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2453
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3499 poděkování

Re: Nominace Matěje Kubíčka na pozici vedoucího Personálního odboru

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Pokud by snad byla pochybnost o čemkoliv z CV kteréhokoliv z kandidátů, je jistě možné to sem napsat a kandidát snad může tu kompetenci doložit jiným způsobem.
Preferoval bych posouzení vizí a využití AC, když už si s tím dali tu práci (kandidáti i PO). Klíčový je potenciál toho člověka pro tu pozici, která je velmi specifická. Přece jen, nejsme firma, ale politická strana.

OFFTOPICLidsky chápu tu zvídavost, ale pokusil jsem se teď sám za sebe vžít do toho, že bych měl kontaktovat své bývalé zaměstnavatele a obchodní partnery a chtít od nich reference a nebyla to vždycky příjemná představa - ty firmy jsou buď dost apolitické nebo u některých naopak tuším, že vedení/vlastníci budou politicky orientovaní docela jinak. Někde bude už i jiný tým.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“