Nominace Lukáš Černohorského do RV

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji nominaci Lukáše Černohorského do RV

Pro
90
84%
Proti
10
9%
Zdržuji se
7
7%

Celkem hlasujících: 106 - Celkem hlasů: 107

Lukas.Cernohorsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 1898 poděkování

Nominace Lukáš Černohorského do RV

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Ahoj,

rád bych opět kandidoval Republikového výboru.

Pro ty co mne neznají, tak jsem se narodil v roce 1984. Do zhruba tří let jsem žil v v Dlouhé Lhotě u Příbrami. Odkud se přestěhoval do Ostravy. Zde jsem vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou. Po jejím skončení jsem vystudoval Vysokou školu báňskou v oboru měřící a řídicí technika. V minulosti jsem pracoval jako IT Analytik, programátor a tester. Postupně jsem se propracoval do pozice Projektového manažera, kdy jsem řídil softwarové projekty v oblasti energetiky. V roce 2017 jsem byl zvolen za Moravskoslezský kraj do poslanecké sněmovny. V něm jsem 1. místopředsedou poslaneckého klubu. V PSP jsem v Kontrolním výboru a výboru pro evropské záležitosti. V KV se věnuji hlavně spolupráci s NKÚ. V současné chvíli vedu kandidátní listinu MSK do voleb do PSP, a obhajuji post poslance za svůj kraj.

V Pirátské straně jsem postupně prošel pozicemi od krajského předsedy, předsedy strany až po dočasného vedoucího FO.V rámci celorepublikového působení jsem byl v minulém volebním období zvolen za CF členem Republikového výboru (zde jsem byl také jednatelem RV).

V nejbližší době náš čeká schvalování programu, do kterého jsem promlouval v rámci RT Kultura (konkrétně památková péče), a na jehož schvalování bych rád promlouval. Tedy asi nejbližší se mi zdá programová skupina (tj. k dotazu Jana Bednaříka)
Určitě doporučuji

Jeden z profilů zde: https://moravskoslezsky.pirati.cz/lide/ ... rnohorsky/
tel. : 601573955
Daniela.Weissova
Republikový výbor
Profese: dramaturg
Dal poděkování: 1637 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Re: Nominace Lukáš Černohorského do RV

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Podporuji a jsem ráda.
Daniela Weissová
zastupitelka MZ Turnov, krajská zastupitelka LB, členka RV a VV
Pavlina.Novackova
Předseda místního sdružení
Profese: úředník
Dal poděkování: 179 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavlina.Novackova »

Lukáše podporuji. V RV má své místo. Myslím, že umí vyvážit politickou i vnitrostranickou práci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Novackova za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Weissova, Jaroslav.Nemec
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 30482 poděkování
Dostal poděkování: 14989 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Dovolím si malý repost ohledně role poslanců v RV z nominace Františka Kopřivy:
Dalibor.Zahora píše: 09 dub 2021, 07:54 Chci nominovat dalšího současného člena RV Františka Kopřivu.

Je jedním z poslanců, kteří v RV působí. Dále je to ještě Lukáš Černohorský (nominace) a Dana Balcarová (nominace). Ti už nominace mají a jejich zvolení podporuji. Takže slova o poslancích v RV platí i pro ně. Po několika měsíční zkušenosti vím, že je velmi vhodné ba nutné některé poslance v RV mít, čistě kvůli přenosu informací, které by RV jinak získával těžko nebo vůbec. RV má například jistou pravomoc na financemi, které poslaneckému klubu strana poskytuje, ale příkladů, kdy RV něco řeší v souvislosti se sněmovnou je samozřejmě daleko více. Tedy velmi se přimlouvám, aby poslanci v RV znovu byli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Daniela.Weissova
zástupce v Republikovém výboru za Ústecký kraj (hostuji ve Středočeském kraji), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“