Nominace Jiřího Snížka na místopředsedu strany

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji nominaci Jiřího Snížka na místopředsedu strany?

Ano
25
39%
Ne
24
38%
Zdržuji se
15
23%

Celkem hlasujících: 64 - Celkem hlasů: 64

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 1058 poděkování
Dostal poděkování: 1708 poděkování

Nominace Jiřího Snížka na místopředsedu strany

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vážené celostátní fórum,

Tímto bych rád po vzájemné domluvě nominoval Jiřího Snížka na místopředsedu České pirátské strany. Jiří je předsedou SčK a nově lídrem pro krajské volby 2020. Bližší informace a motivaci nechám na jeho představení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvek:
Jiri.Snizek
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel
stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - 775 221 705

Jiri.Snizek
Předseda krajského sdružení
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 4475 poděkování
Dostal poděkování: 2102 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jiřího Snížka na místopředsedu strany

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Děkuji Štěpánovi za nominaci. Přijímám ji.

Vážené celostátní fórum, vážení příznivci, vážení novináři,

svou kandidaturou chci motivovat další lidi, aby se do volby Republikové předsednictva přihlásili, abychom mohli vybírat z více lidí a z více vizí. Rád bych, aby v Republikovém předsednictvu měli většinu lidé, kteří se neživí politikou. Proto se nabízím, že nominuji každého, kdo mě o nominaci požádá a bude splňovat podmínku, že jeho hlavní zdroj obživy není v politice.

Pro pokračování v úspěšném prosazování našich programů potřebujeme více lidí. Současné Republikové předsednictvo se přijímání nových lidí nevěnuje dostatečně. Přitom jedinou podmínkou kromě těch zákonných je to, aby byl člověk liberál.

Závěrem, a neumím to napsat tak, aby to nevypadalo jako klišé, vám, piráti a pirátky, děkuji za to, že mě mnohému učíte, vážím si vás a pracuju s vámi rád a těším se na všechno, co nás čeká. Má to smysl.

Jiří Snížek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, Vit.Snajdr
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Lukas.Hejduk
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Bookmaker v sázkové kanceláři
Dal poděkování: 790 poděkování
Dostal poděkování: 1332 poděkování

Příspěvek od Lukas.Hejduk »

Ahoj,

mám tři otázky, předem děkuji za zodpovězení:

1) Můžeš uvést některé příklady vlastní vnitrostranické aktivity na celostátní úrovni? Zajímají mě třeba vlastní členské podněty, příklady zapojení do zásadních debat CF, podíl na utváření nějakých strategický/stranických/jiných dokumentů nebo prostě cokoli, co si Ty sám představíš pod pojmem 'vnitrostranická aktivita na celostátní úrovni'...
2) Existuje nějaké rozhodnutí současného RP, které považuješ za chybné? Případně odůvodnit proč.
3) Jsi schopný definovat nějakou zásadní věc, kterou jsi schopný do RP přinést a která tě (v obecné rovině) odlišuje od ostatních kandidátů? OFFTOPICAka obligátní 'proč bych měl v lednu dát hlas tobě a ne někomu jinému'

Díky moc!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Hejduk za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora
+420 777 212 272
Bydlím aktuálně v Brně-Stránicích.
Nastavuji Pirátům zrcadlo since 2016.

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,

díky za dotazy-

1) Připomínkoval jsem kodex. Kterej se nám trošku vrátil jako bumerang. viewtopic.php?p=628749#p628749 Částečně díky mě se data z nalodění budou třídit až na úroveň obcí s rozšířenou působnosti. Podal jsem dva členské podněty.

2) Zaregistroval jsem dvě špatná kolektivní rozhodnutí obě jsou spojena s Jakubem Michálkem, který už v novém RP nebude. A) Jakub a spolu s ním Olga, Ivan a Miky byly pro to, aby se projekt piroplacení nakoupil u externí firmy. Radek byl proti. Jakub mi kvůli tomu i volal, protože jsem přesvědčoval zástupce RV, aby pro nákup nehlasovali. Nakonec to shodilo CF. B) Podobná situace je s NDA, na kterém stojí přijímání členů, protože místní předsednictva nejsou ochotna současné NDA podepsat a tudíž nemají přístup k datům z nalodění a nemohou přímo oslovovat zájemce o členství.

3) Já umím a budu zastávat pouze jednu vnitrostranickou funkci a jen jednu veřejnou funkci. Jsem výrazně proti kumulaci funkcí. Svou kandidaturu do RP stále v tuto chvíli pojímám spíše symbolicky, abych motivoval další potenciální kandidáty, aby se členové nebáli zapojit, aby RP nebyl elitní klub (euro)poslanců. Já nedovedu přesně zhodnotit, jak to mají ostatní kandidáti, ale mojí výraznou výhodou je, že nenechávám věci v neurčitém stavu, prioritizuju a dotahuju věci do konce, zároveň ale umím prohrávat a dovedu vyhodnotit, kdy nemá smysl plýtvat energii a je nutné se smířit s realitou.

Zopakuju, že pro mě je prioritou pro prosazování našich volebních programů přijímání členů. Dokonce mám i motto téhle kandidatury: "Intenzivně se věnovat hledání a přijetí někoho lepšího než jsem já." a chtěl bych, aby toto vzal za své každý člen každého místního předsednictva. Než skončí volba RP mám v plánu zjistit v tomto vlákně, co místním předsednictvům brání v tom, aby přijímali nové piráty a pirátky. Mám za to, že místní předsednictva hrají ve straně klíčovou roli, kterou si bohužel často sami ani neuvědomují. Chtěl bych je tedy vyzdvihnout, pochválit, motivovat a zdůraznit jejich klíčovou roli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 8):
Roman.Pasek, Lukas.Hejduk, Petr.Vileta, Martin.Stanek, Vojtech.Pikal, Dan.Lestina, Jiri.Belsan, Marian.Babic
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 464 poděkování
Dostal poděkování: 235 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch »

Ahoj Jiří,
měl bych jednoduchou otázku.

Co je tvoje hlavní motivace, že kandiduješ na místopředsedu strany?

Nějak jsem to nedohledal...tak se raději zeptám...

díky -m-
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,

moje hlavní motivace je ukázat, že není těžké se do volby přihlásit, aby se přihlásili ti, kteří o přihlášení uvažují, ale třeba neměli odvahu. Protože já v tuto chvíli nevím, koho volit, a kdyby se přihlásili ještě další kandidáti nebo kandidátky, bylo by to super a kdybych si mohl říct: "jo, tohohle člověka v RP chci, ten se věnuje víc rozvoji strany než její prezentaci." Bylo by to ještě lepší. Zbývají 4 dny do konce nominací. Tak neváhejte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Milan.Krch

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 2672 poděkování
Dostal poděkování: 2065 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak »

Jiri.Snizek píše:
16 pro 2019, 17:21
Ahoj,

moje hlavní motivace je ukázat, že není těžké se do volby přihlásit, aby se přihlásili ti, kteří o přihlášení uvažují, ale třeba neměli odvahu. Protože já v tuto chvíli nevím, koho volit, a kdyby se přihlásili ještě další kandidáti nebo kandidátky, bylo by to super a kdybych si mohl říct: "jo, tohohle člověka v RP chci, ten se věnuje víc rozvoji strany než její prezentaci." Bylo by to ještě lepší. Zbývají 4 dny do konce nominací. Tak neváhejte.
Jakože kandiduješ, aby kandidovali ostatní, ale sám tam vlastně ani nechceš být? Chápu Tě správně?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Vojtech.Pikal, Milan.Krch

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Ano, chápeš to správně, opravdu je mým hlavním cílem, aby si lidi řekli: "Když se hlásí Snížek, tak to už se můžu přihlásit taky." Věřím, že je u Pirátů pár lidí, kteří by to chtěli a zvládli dělat, ale třeba nemají odvahu nebo se necítí dost zkušení. (Kdybych věděl, kdo to je konkrétně, tak ho/ji nominuju. Spoléhám, že někdo takový je v krajích mimo Prahu a SčK, které tolik neznám.) Ale třeba se mýlím. Třeba opravdu těch 10 nominovaných lidí je jediných 10 lidí z 1020, kteří to zvládnou a zároveň chtějí dělat, což se mi nelíbí, ale asi to budu muset přijmout. Do uzavření nominací totiž zbývají už jen 3 dny.

Jsem ale připraven v RP být a odvést kus práce (v tom případě bych rezignoval na pozici předsedy SčK), ale nepředpokládám, že se to stane. Ukazuje se, že mě zná málo lidí.

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 25180 poděkování
Dostal poděkování: 21080 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jiri.Snizek píše:
17 pro 2019, 08:21
"Když se hlásí Snížek, tak to už se můžu přihlásit taky."
Tohle mě napadá u úplně jiných jmen, než u jména Snížek. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Snizek, Michaela.Skokanova, Roman.Pasek, Jan.Bednarik
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Vaclav.Zidek
Republikový výbor
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1203 poděkování
Dostal poděkování: 1825 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, první strategické hlasování, které tě pravděpodobně čeká v případě zvolení do RP. Jak by ses k němu postavil? Vyhovujete ti termín, kdy by se hlasovalo? Potřebuješ širší diskuzi? Máš třeba i teď už jasno? Prostě cokoliv co k tomu můžeš napsat :-).
Návrh usnesení pro nové RP (leden 2019)
Republikové předsednictvo
souhlasí s tezemi k Přípravě programu pro volby do Poslanecké sněmovny 2021 dle přílohy,
ukládá předsedovi strany ve spolupráci s týmem strategy připravit základní podklady v podobě návrhu message a mixu prioritních témat strany; termín: 30. 3. 2020,
ukládá Jakubu Michálkovi zpracovat ve spolupráci s analytickým týmem klubu v PSP a mediálním odborem pilotní bod programu; termín: 28. 2. 2020,
ukládá Jakubu Michálkovi zpracovat ve spolupráci s mediálním a technickým odborem zadání poptávky systému pro prezentaci programu; termín: 30. 3. 2020

zdroj:
Teze k připomínkování Příprava programu pro sněmovní volby 2021
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“