Nominace Michala Ketnera do RV

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1020 členů je to 32 hlasů).
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1020 členů je to 64 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.

Podporuji nominaci Michala Ketnera do volby Republikového výboru

Ano
58
85%
Ne
7
10%
Zdržuji se
3
4%

Celkem hlasujících: 68 - Celkem hlasů: 68

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 24846 poděkování
Dostal poděkování: 11791 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Michala Ketnera do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 18 lis 2019, 21:00

Aby se držel trend v divokých nominacích na poslední chvíli, nasazuji ještě Michala Ketnera.

On se nějak nemohl rozhodnout a tak ho tímto zkusíme popostrčit - uvidíme zda získá nominaci rychleji než Standa Štípl.
Pokud ne, půjde to za mnou a sním brouka. :D

Co mě k němu napadá?
Nevzpomínám si teď na nějaký jasný iniciační kontakt, ale kdo by neměl rád Pandu, že ...
Regnutý od 09 pro 2012 14:16 takže přišel v pravý čas a vydržel to plných 7 let, to je sám o sobě výkon.

ofi profil https://ustecky.pirati.cz/lide/michal-ketner/
víc od srdíčka je toho v prvním představovacím postu viewtopic.php?f=448&t=14484&p=178164#p178164

Krom lokálních funkcí, byl v poslední sestavě RK (nebyl taky v KK? píšu jen z hlavy). Jeden ilustrativní případ z RK, v kauze Wagnerová, ke které se většina současných členů RK byla kritická, byl Michal v minulé sestavě jediný kdo hlasoval proti.
Pro tento nález hlasovali: Martin Arden, Miluš Kotišová, František Navrkal, Robert Rameš, Martin Strupek
Proti nálezu hlasovali: Michal Ketner
https://redmine.pirati.cz/issues/6323#change-40111
Myslím, že někoho takového je v RV potřeba, tak zvažte a případně podpořte.

Na okraj
Rád o sobě tvrdí, že je anarchokapitalista, což se samozřejmě nesmysl, protože nic takového neexistuje (možná tak u některých pomatených Čechů, zdravíme Urzy a Oligarchickou Polis) - to je jako tvrdit, že je křesťanopohan :D
Tato jeho úchylka nemá výrazný vliv na jeho jinak racionální a přesné uvažovaní.

Kdo ho nezná osobně, fotečka - je to ten uprostřed.
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 7):
Roman.Pasek, Petr.Rysler, Michaela.Skokanova, Jan.Hora, Petr.Springinsfeld, Vojtech.Karban, Jan.Novak
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7748 poděkování
Dostal poděkování: 2867 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Michala Ketnera do RV

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 18 lis 2019, 21:06

první hlas jsem dala já a ani za to nic nechci, stačí mi, když Michal v RV bude
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Roman.Pasek, Petr.Rysler, Michaela.Skokanova

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 18 lis 2019, 21:15

Někde se dají nakupovat/prodávat hlasy? Na Facebooku? Která skupina? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Skokanova, Dan.Lestina
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7748 poděkování
Dostal poděkování: 2867 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 18 lis 2019, 21:26

Dalibor.Zahora píše:
18 lis 2019, 21:15
Někde se dají nakupovat/prodávat hlasy? Na Facebooku? Která skupina? :)
ne, myslela jsem, že by za to mohla být třeba cena :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Petr.Vileta

Michal.Ketner
Místní předsednictvo
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1813 poděkování
Dostal poděkování: 2753 poděkování

Příspěvek od Michal.Ketner » 18 lis 2019, 21:31

Ok tak diky :D, jinak s tim anarchokapitalismem me kotllej spis ostatni, ja si spis rikam anarchista, kdyz uz si zminil Polis, tak se urcite cejtim jako kryptoanarchista, kterej vyrost na siti a to byl vlastne duvod meho vstupu do strany. Zkusim doplnit jeste nejaky informace o osobe.
Naposledy upravil(a) Michal.Ketner dne 18 lis 2019, 22:01, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Dalibor.Zahora
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Michal.Ketner
Místní předsednictvo

Příspěvek od Michal.Ketner » 18 lis 2019, 21:59

Ok tak zacnu necim o sobe.
Je mi 28 let, stale studuju logiku, protoze jsem zaspal statnice( o tom se zminim ve slabych vlastnostech). Jinak se nejaky ten patek uz zivim IT prevazne informacni bezpecnosti jako security hacker, kde jsem pracoval pro predni ceske firmy a i nejake ty banky. Ve strane jsem byl snad skoro vsude, ale samozrejme nejvic jsem zzil s garantem programoveho bodu Psychotropni Latky(kde jsem na jare predal Jance vedení, ale jsem stále soucasti), kde jsme imho byly za nejakcnejsi skupinu ac nam stale nekdo hazel klacku pod nohy.
Jinak co o o sobe.
Jsem INTP, takrka typickej nerd, kterej ma rad science hry a komiksy. V tom INTP je skryto dost, ale rozvedu neco o sobe.
Silne stranky: Analyticke mysleni, mysleni out of the box, delat dablova advokata(coz nevim jestli je k dobru, ale obcas jen pro pochopeni cesty, zastavam nazor s kterym absolutne nesouhlasim), vysoka mira abstrakce. Schopnost hledat mezery a extrapolovat z toho zavery. A takovy ty podobny defekty mysleni, co se vam stanou potom, co se dlouho venujete abstraktni matematice a teoreticke informatice. :D
Slabe stranky, ktere si uvedomuju: Kdyz vidim ze se nekdo navazi do slabsich, tak mam tendence to tomu cloveku oplacet a bejt na toho cloveka hnusnej. Dalsi vec je ze vazne neumim dotahovat veci do konce a funguju prakticky na Parretove optimu. Dokazu za kratkej cas vymyslet spoustu napadu a brainstormovat, ale mam problem je dotahnout.

Jinak k tem politickejm testum jsem teda jich par nahazim taky
13124526_524199307765735_7350926943220126987_n.jpg
Kompas
index.png
Scale
47388862_2163775700540075_4149305168078307328_n.jpg
Filosofie
18057032_684234661762198_8389440983499827929_n.jpg
8values
Nevim co bych dal o sobe napsal klidne se ptejte asik. Zkusim jeste posbirat nejaky otazky a odpovedet na ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 6):
Adam.Jaros, Michaela.Skokanova, Dalibor.Zahora, Roman.Pasek, Petr.Springinsfeld, Michaela.Vodova
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 18 lis 2019, 22:16

Ti dám otázke: Proč chceš do RV? Chybí ti funkce?
Budeš na to mít čas? Co tvoje angažmá v Bruselu?

Michal.Ketner
Místní předsednictvo

Příspěvek od Michal.Ketner » 18 lis 2019, 22:33

Dalibor.Zahora píše:
18 lis 2019, 22:16
Ti dám otázke: Proč chceš do RV? Chybí ti funkce?
Budeš na to mít čas? Co tvoje angažmá v Bruselu?
No ja nevedel poradne celou dobu jestli chci, bo jsem chtel volno, to byl jeden z duvodu predani garanta Jance, na druhou stranu kdyz vidim vyvoj strany tak bych rad s tim neco delal nez abych pak fnukal.
Funkce mi nechybi vubec, naopak nechci verejne exponovanou funkci, coz mi RV prislo jako kompromis.
Cas bych mit mel, forum stejne ctu prakticky denne a udelat si obcas o vikend vylet asi taky zvladnu.
No moje angazma v Bruselu je takove ze zatim mam smlouvu do prosince, pracuju pro europoslanecky klub zatim jako takova IT bytost pro vsechno nez dojedou vyberka. Do jednoho jsem se taky prihlasil a chtel bych v ty cinnoosti pokracovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Skokanova, Vaclav.Zidek, Roman.Pasek, Vaclav.Fortik, Dan.Lestina, Dalibor.Zahora, Jiri.Baudis

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 23892 poděkování
Dostal poděkování: 20069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 18 lis 2019, 22:48

Dalibor.Zahora píše:
18 lis 2019, 21:00
Rád o sobě tvrdí, že je anarchokapitalista, což se samozřejmě nesmysl, protože nic takového neexistuje
Záhoro, Záhoro, začni hledat toho jedlého brouka. :twisted: Anarchokapitalismus samozřejmě existuje a jedním z jeho nepřiznaných fanoušků je i Václav Klaus nejstarší. To je ten "trh bez přívlastků", či-li trhni co můžeš. ;)
Michal.Ketner píše:
18 lis 2019, 21:59
Dalsi vec je ze vazne neumim dotahovat veci do konce ...
Hodláš s tím něco dělat a ... dotáhneš to do konce? :)

EDIT: nejde měnit hlas.
Naposledy upravil(a) Petr.Vileta dne 18 lis 2019, 22:57, celkem upraveno 1 x.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 564 poděkování

Příspěvek od Katerina.Stojanova » 18 lis 2019, 22:54

Sice mě neustále vytáčí svym "mamvpi*ismem", nadává na všechny vlajky světa (snad kromě tý evropský), než se věc stane, trvá to sto let, je strašně kritickej ke všem zákonům světa, jejichž meritem je "zákaz", nikoliv "povolení" nebo "oprávnění", ALE!

Je to ten nejliberálnější člověk, kterýho znám. Svoboda jednotlivce je pro něj nad všechny existující hodnoty. Byť ho tahle strana kontinuálně vysírá, pracuje pro ni už 7 let a ze skvadry členů, co v ní začínali, je jeden z mála, kterej si pořád udržuje hodnoty, pro který vstupoval, nezaslepenej sběrem funkcí a slávou třetího světa.

Konec patosu. Máš to tam, debílku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Navrkal, Michaela.Skokanova, Vaclav.Fortik, Adam.Jaros, Dalibor.Zahora, Roman.Pasek
Kateřina Stojanová
-
Místopředsedkyně KS ÚsK
Předsedkyně MS Litoměřicko

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“