Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Anketa končí za 20 pro 2019, 20:41

Ano
96
74%
ne
15
12%
zdržuji se
19
15%
 
Celkem hlasujících: 130 - Celkem hlasů: 130

Uživatelský avatar
Petr.Kapounek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 1774
Registrován: 13 črc 2009, 23:30
Profese: manažer, zastupitel
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 769 poděkování
Dostal poděkování: 1359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Petr.Kapounek »

Do republikového předsednica navrhuji Honzu Bednaříka. Dosavadní již zrezignovaný předseda XOLK Honza Bednařík je Pirát jako poleno, srdcař, borec s nahledem i ftipnej týpek. Tuhle novou energii RP potřebuje!

!MAKE PEOPLE LEGAL AGAIN!
člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Já Tě Petře ráda doplním...Honza je ale hlavně znalý vnitřního fungování a předpisů. Je pečlivý a umí se dobře vypořádat s každou závažnou i méně náročnou situací. K řešení vždy přistupuje věcně, ale i s řádnou dávkou empatie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Spacilova za příspěvky (celkem 6):
Petr.Vileta, Martin.Svadlenka, Petr.Kapounek, Lenka.Kozlova, Milos.Zmeskal, Nela.Melicharova

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lucie.Spacilova píše: 09 lis 2019, 21:16 K řešení vždy přistupuje věcně, ale i s řádnou dávkou empatie.
Empatií by alespoň někteří členové RP měli disponovat. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Romana.Korosi

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Z mojí strany to určitě není "uhozený hřebíček na hlavičku".
Honza jen opravdu takový je a já si toho vážím.
Nutnost podívat se na věc široce a nezaujatě, ta je potřebná všude.

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lucie.Spacilova píše: 09 lis 2019, 21:22 Z mojí strany to určitě není "uhozený hřebíček na hlavičku".
Honza jen opravdu takový je a já si toho vážím.
Nutnost podívat se na věc široce a nezaujatě, ta je potřebná všude.
Však já se také nestrefuji do Honzy. ;) Můj hlas má.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
Lucie.Spacilova, Petr.Kapounek, Romana.Korosi

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2783
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6102 poděkování
Dostal poděkování: 7187 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Díky. Tušil jsem že to může přijít... Přijetí nominace zvažuji.

V rámci deminima si potřebuji doplnit info, jak RP funguje prakticky - to co nejde vyčíst z předpisů a zápisů. A promyslet si, jak bych to zvládl zkombinovat s rodinou a prací (případně změnit práci). Tak mi prosím dejte čas.

A kdo mě neznáte, koukněte na můj nominační podnět do RV. RP a RV jsou odlišné orgány, ale nějaké informace o mě se tam dozvíte.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4040
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2909 poděkování
Dostal poděkování: 5338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Martin.Smida »

... noa sel bys radsi do RV nebo do RP? (ze nejde oboje, predpokladam vis)
OFFTOPIC to neni jak jit na ryby a pockat jakou funkci ulovis. mel bys sam vedet, co a kde chces delat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 5):
Libor.Adamek, Petr.Springinsfeld, Adam.Jaros, Robert.Magni, Romana.Korosi
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2783
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6102 poděkování
Dostal poděkování: 7187 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Martin.Smida píše: 10 lis 2019, 09:00 ... noa sel bys radsi do RV nebo do RP? (ze nejde oboje, predpokladam vis)
OFFTOPIC to neni jak jit na ryby a pockat jakou funkci ulovis. mel bys sam vedet, co a kde chces delat.
Já chci pomoci s rozvojem Pirátské strany. Vnitrostranická politika a pozitivní působení dovnitř strany je to, co chci dělat. Né že bych nezvládl úlohu zastupitele, poslance, apod. Ale mě víc motivují Piráti jako platforma k celospolečenské změně. A někdo se víc hodí do první linie veřejné politiky, já své místo v současné době vidím spíše ve vnitrostranické práci pro Piráty.

Jestli RV nebo RP? Ještě jsem nedělal ani jedno, tak těžko říci. Charakter práce a časová náročnost je v RV a RP jiná. Myslím že by mě bavilo obojí (ne zároveň). Jestli mě lidi zvolí do RV, půjdu do toho s maximálním úsilím. Pokud budu kandidovat a zvolí mě do RP, dám do toho maximum taky. Myslím že mám potenciál a schopnosti dělat kteroukoliv z těch úloh dobře a být užitečný pro Piráty jak v RV, tak v RP. Pro mě konkrétní funkce není zas tak podstatná. Nevidím ve funkci nějakou prestiž. Funkce pro mě znamená zodpovědnost a více dobrovolnické práce zadarmo.

A jestli nebudu zvolen nikam, což se klidně může stát, budu s tím úplně v pohodě. Protože mám hromadu nápadů, jak vylepšit evidenci kontaktů, a nápady na několik další aplikací, které Pirátům vytrhnou trn z paty. A ono se nezdá, ale tyhle věci sežerou potenciálně víc času než RV nebo RP. Jen si to můžu lépe přizpůsobit a makat na tom, když se mi to hodí. Nicméně když jsem byl předsedou OlK, řešili jsme s Martinem Rejmanem (toho času vedoucím TO), že nemám čas na aplikace, protože se potřebuju věnovat Pirátům v kraji. Vždycky mi kladl na srdce, že rozvoj Pirátské strany je důležitější. A když mám zpětnou vazbu od členů, že by chtěli, ať zastupuji celostátní fórum v RV či v RP, tak si toho velmi vážím, a dávám tomu přednost před jinou dobrovolnickou prací pro Piráty. Ale funkce pro mě není podstatná, v pohodě se objedu i bez funkce. To že jsem Pirát a člen CF pro mě znamená nejvíc, a vždycky bude, bez ohledu na to, jakou práci budu pro Piráty dělat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 7):
Martin.Rejman, Vit.Fux, Jan.Zavadil, Petr.Kapounek, Zdenek.Zak, Lucie.Spacilova, Milus.Kotisova

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Martin.Rejman »

Jan.Bednarik píše: 10 lis 2019, 18:00
Martin.Smida píše: 10 lis 2019, 09:00 ... noa sel bys radsi do RV nebo do RP? (ze nejde oboje, predpokladam vis)
OFFTOPIC to neni jak jit na ryby a pockat jakou funkci ulovis. mel bys sam vedet, co a kde chces delat.
Já chci pomoci s rozvojem Pirátské strany. Vnitrostranická politika a pozitivní působení dovnitř strany je to, co chci dělat. Né že bych nezvládl úlohu zastupitele, poslance, apod. Ale mě víc motivují Piráti jako platforma k celospolečenské změně. A někdo se víc hodí do první linie veřejné politiky, já své místo v současné době vidím spíše ve vnitrostranické práci pro Piráty.

Jestli RV nebo RP? Ještě jsem nedělal ani jedno, tak těžko říci. Charakter práce a časová náročnost je v RV a RP jiná. Myslím že by mě bavilo obojí (ne zároveň). Jestli mě lidi zvolí do RV, půjdu do toho s maximálním úsilím. Pokud budu kandidovat a zvolí mě do RP, dám do toho maximum taky. Myslím že mám potenciál a schopnosti dělat kteroukoliv z těch úloh dobře a být užitečný pro Piráty jak v RV, tak v RP. Pro mě konkrétní funkce není zas tak podstatná. Nevidím ve funkci nějakou prestiž. Funkce pro mě znamená zodpovědnost a více dobrovolnické práce zadarmo.

A jestli nebudu zvolen nikam, což se klidně může stát, budu s tím úplně v pohodě. Protože mám hromadu nápadů, jak vylepšit evidenci kontaktů, a nápady na několik další aplikací, které Pirátům vytrhnou trn z paty. A ono se nezdá, ale tyhle věci sežerou potenciálně víc času než RV nebo RP. Jen si to můžu lépe přizpůsobit a makat na tom, když se mi to hodí. Nicméně když jsem byl předsedou OlK, řešili jsme s Martinem Rejmanem (toho času vedoucím TO), že nemám čas na aplikace, protože se potřebuju věnovat Pirátům v kraji. Vždycky mi kladl na srdce, že rozvoj Pirátské strany je důležitější. A když mám zpětnou vazbu od členů, že by chtěli, ať zastupuji celostátní fórum v RV či v RP, tak si toho velmi vážím, a dávám tomu přednost před jinou dobrovolnickou prací pro Piráty. Ale funkce pro mě není podstatná, v pohodě se objedu i bez funkce. To že jsem Pirát a člen CF pro mě znamená nejvíc, a vždycky bude, bez ohledu na to, jakou práci budu pro Piráty dělat.
Jako vedoucí TO jsem měl možnost poznat, co jak funguje. Z chování mnohých po mém odchodu jsem poznal ještě více. Po podání Jany Koláříkové jsem si uvědomil, že jsem na tom byl vlastně stejně, jen mi moje hlava nedovolila pracovně se tak přetížit, že bych to odnesl na zdraví.

RP je prostě nejdůležitější orgán, protože získáš váhu i v médiích - členů RV je mnoho, v RP jen pár. Členem RP je třeba být i včetně odpovědnosti a rozvážnosti. Myslím si, že všechny potřebné kvalifikace máš.

Rád se podělím o to, kde já vidím současné problémy - ale to nelze činit bohužel veřejně. Cesta, jak z toho ven, může být přitom celkem dobře formulovatelná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Rejman za příspěvky (celkem 2):
Petr.Kapounek, Lucie.Spacilova
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Honzy Bednaříka na funkci místopředsedy strany

Příspěvek od Jan.Novak »

Honzo, pokud by si byl zvolen, byl by si schopný se účastnit fyzicky zasedání RP alespoň v 80% (pokud se nemýlím každé pondělí v běžné pracovní době) případů?

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“