Nominace Toma Koláčného do RV

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1020 členů je to 32 hlasů).
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1020 členů je to 64 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.
Odpovědět

Ve věci podpory Tomáše Koláčného do RV jsem:

PRO
27
71%
PROTI
8
21%
ZDRŽUJI SE
3
8%
 
Celkem hlasujících: 38 - Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Příspěvky: 107
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: student FAST VUT, projektant VH staveb
Dal poděkování: 160 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování

Nominace Toma Koláčného do RV

Příspěvek od Adam.Vyplel » 08 lis 2019, 22:43

Vážené CF,

tímto bych rád nominoval @Tomas.Kolacny do Republikového výboru. V minulosti již členem RV byl jako náš krajský zástupce, takže prostředí výboru mu není cizí. Jeho přehled v předpisech a na základě nich rozvést vnitrostranickou (KF nebo CF) debatu jsou schopnosti, které se v RV budou hodit.

Prosím o Tomášovu podporu! Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvky (celkem 3):
Viktor.Derka, Petr.Springinsfeld, Jana.Kolarikova

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Kveta.Marikova, Mikulas.Ferjencik, Roman.Kucera, Veronika.Kovarova a 2 hosti