Nominace Dalibora Záhory do RV

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji nominaci Dalibora Záhory do Republikového výboru

Ano
81
50%
Ne
71
44%
Zdržuji se
11
7%

Celkem hlasujících: 163 - Celkem hlasů: 163

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 28567 poděkování
Dostal poděkování: 13841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hele Jirko, ale vždyť ty si v té demagogii a manipulaci, kterou mi vytýkáš taky docela cvičenej, když dokážeš zúžit moji kritiku v tom tématu na takovou formulaci. EDIT: např. moje kritika začala v době, kdy bylo ve hře přejmenovat ten park na Park NATO.

A jinak tvé demagogie v jiných tématech jsme si užili v posledních dnech taky bohatě.
A je to z mé strany vážně vždy jen demagogie? Samozřejmě, že se tak shazuje nepříjemná kritika velmi snadno, že...

K těm kokotům - tobě jsem to již říkal před časem osobně - to slovo má pro piráty speciální historii, táhnoucí od legendárního setkání s opilým Kalouskem před Sněmovnou, kde piráty častoval jako kokoty.

Nicméně, pokud se to někoho z Prahy 6 dotklo, tak se mu tímto omlouvám.

Současně si stále myslím, že v kauze Koněv šlapala MS P6 a většina pirátských zastupitelů v čele s gerojem Lipavským jako sloni v porcelánu, a zřejmě nevědomky hrála podle not vypočítavého starosty Praha 6 Koláře.

Nejlépe to popsala Barbora Hrůzová:
Kdo nehlasuje s námi, je rusofil
Zastupitelka městské části Praha 6 Barbora Hrůzová vysvětluje, proč jako jediná z Pirátů hlasovala proti návrhu koalice odstranit pomník maršála Koněva z Prahy 6 – Bubenče.
http://denikreferendum.cz/clanek/30133- ... je-rusofil
RV za Úsk (hostování Sčk), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 3033 poděkování
Dostal poděkování: 3818 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora »

1) Nálepkování není fér, tedy říkat Honzovi Lipavskému geroj jen proto, že nesouhlasíš s jeho názorem není fér
2) Právo Báry Hrůzové mít na věc svůj názor a prezentovat argumentaci pro něj jsme docela silně bránili (aspoň co já si pamatuju).
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Profese: polygraf
Dal poděkování: 459 poděkování
Dostal poděkování: 953 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak »

Záhora by měl být v RV.
Je to orgán kolektivní a jeden další buřič se tam ztratí.
Sice teď nastoupil na cestu opozice, ale třeba z toho něco zajímavého bude, ačkoliv to bude určitě bolet.
Myslím, že prokázal svou schopnost intrikovat a že se tam hodí člověk, který servíruje kyselé hrozny, když ostatní nabízejí jen med.
A ten med si mažou vzájemně kolem úst a jiných otvorů (zadní brada).

Dokážu si i představit Záhoru i v RP, protože jestli nedostane nějakou oficiální funkci, tak si vytvoří nějakou svou neoficiální funkci a začne guerillový boj a začnou se nám stávat "drobné" nehody. :/

PS: Tento text nepíšu pod nátlakem a ani mi za něj Dalibor nic neslíbil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvek:
Petr.Vileta
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se ČR připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 3033 poděkování
Dostal poděkování: 3818 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora »

OFFTOPICA ta částka taky nesouhlasí ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvek:
Petr.Vileta
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 26232 poděkování
Dostal poděkování: 21811 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Antonino píše:
06 lis 2019, 17:00
Teď už jsem snad konečně pochopil, co máte furt s tím korporátem. Je je pro vás nálepka na vše z businessu a praxe. Já (a jistě nejen já) zde vidím velké rozdíly. "Korporát" jsou skutečně velké korporace, které mají specifické firemní kultury, složité organizace, někdy jsou kontroverzní ve vztahu ke společnosti, vytrácí se zde přímé vztahy s lidmi, zákazníkem apod.
Někdy se i firma s 20 zaměstnanci může "shlédnout" ve fungování třeba vysloveně hanedbného Apple, záleží na majiteli/jednateli/řediteli. Zisk (úspěch) na prvním místě, bez ohledu na cokoliv, včetně mezilidských vztahů (ať už k zaměstnancům nebo zákazníkům), to nepovažuji z správné.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 26232 poděkování
Dostal poděkování: 21811 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jan.Hora píše:
06 lis 2019, 23:03
1) Nálepkování není fér, tedy říkat Honzovi Lipavskému geroj jen proto, že nesouhlasíš s jeho názorem není fér
A také proto, že @Jan.Lipavsky nemá rád Rusy a Rusové nevyslovují H. Proto o HHH...odně přijdou. :twisted:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petra.Smutna
Republikový výbor
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Příspěvek od Petra.Smutna »

Roman.Kucera píše:
06 lis 2019, 12:04
Aniž bych četl celé vlákno... reaguju na první hejt.
Dalibor nám vždycky dělal mediální svodky, ještě dávno před tím, než si je poslanecký klub začal platit. Byli jsme moc rádi, že je dělal a straně to rozhodně pomáhalo.
Teď udělal jednu, kde nás zrovna nepoplácávali po zádech. Ale ten špatný je najednou Dalibor.
Vážně chcete mít v RV jen lidi, co se budou jen poplácávat po zádech?
Takto nad kandidáty nikdy nepřemýšlí, protože v případě RV jde o jiné kompetence. A proto volím a podporují i lidi, které po zádech nepoplacavam.
Pokud Dalibor nezvládá přemýšlet jinak než černobíle, pokud ve svém tunelovem vnímání dokáže chodit přes mrtvoly a neohlizet se na jiné, je bezpochyby na některých místech a v některých situacích přínosem. Ne však v RV.

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 687 poděkování
Dostal poděkování: 3453 poděkování

Příspěvek od Ondra.kl »

Petr.Vileta píše:
07 lis 2019, 01:48
Antonino píše:
06 lis 2019, 17:00
Teď už jsem snad konečně pochopil, co máte furt s tím korporátem. Je je pro vás nálepka na vše z businessu a praxe. Já (a jistě nejen já) zde vidím velké rozdíly. "Korporát" jsou skutečně velké korporace, které mají specifické firemní kultury, složité organizace, někdy jsou kontroverzní ve vztahu ke společnosti, vytrácí se zde přímé vztahy s lidmi, zákazníkem apod.
Někdy se i firma s 20 zaměstnanci může "shlédnout" ve fungování třeba vysloveně hanedbného Apple, záleží na majiteli/jednateli/řediteli. Zisk (úspěch) na prvním místě, bez ohledu na cokoliv, včetně mezilidských vztahů (ať už k zaměstnancům nebo zákazníkům), to nepovažuji z správné.
Jistě že může. Jenže to již neprovádí řízení firmy dle toho druhého bodu (respektive jde přímo proti nim):
Kdežto obecná firemní praxe je souborem účinných metod, jak dělat věci dobře, efektivně a často i udržitelně. Z mnoha předešlých chyb se vygenerovaly koncepty, jak dělat věci lépe - příkladem projektové řízení, strategické řízení, procesní řízení, finanční řízení, práce s lidmi, motivace atd. atd. A to je soubor nejlepší praxe, který Piráti potřebuji, pokud se chtějí rozrůstat. Pokud to mimochodem někdo spojuje s manažerskou zvůlí, vůbec nerozumí podstatě těch věcí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 2):
Antonino, Jan.Zavadil

Jan.Lipavsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1194 poděkování
Dostal poděkování: 1656 poděkování

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Petr.Vileta píše:
07 lis 2019, 01:51
Jan.Hora píše:
06 lis 2019, 23:03
A také proto, že @Jan.Lipavsky nemá rád Rusy a Rusové nevyslovují H. Proto o HHH...odně přijdou. :twisted:
Rusy mám docela rád. Nemám rád současné vedení v Moskvě, které z Ruska dělá opět totalitní režim a svoji nechopnost vládnout řeší skrze agresivní zahraniční politiku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Jan.Zavadil
Člen CF, KS Praha a MS Praha 6; Poslanec, místopředseda zahraničnícho výboru a výboru pro obranu PSP ČR
Sledujte mě na Twitter | Facebook | Blog| Report | Výsledky
Vizí Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost.

Jiri.Hoskovec
Mediální odbor
Profese: Úředník
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1029 poděkování

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Děkuji Daliborovi za tak hbité potvrzení mých slov a výhrad :-)
Zástupce vedoucího a hospodář mediálního odboru, zastupitel MČ Praha 6, jiri.hoskovec@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“