Rád bych se ucházel o vaši důvěru a podporu při nominaci do Republikového výboru.
Proč já?
Protože jsem mladý Pirát a přiměřeně starý člověk
Druhou mou výhodou je silná reálná znalost okolního prostředí. Jsem zběhlý v komunikaci se státní správou i eurosprávou, velmi dobře se orientuji v telekomunikacích, internetu, médiích, technologiích, financích a energetice (to všechno jsou propojené obory), publikuji (cca 10 knih, spíše tisíce článků, kdo si to má pamatovat...)
Mou určitou nevýhodou je menší znalost historie administrativních a procedurálních postupů ve straně, na vyplňování formulářů se výrazně nehodím.
K mé dosavadní práci u Pirátů: koncem roku 2017 jsem začali pracovat na založení místního sdružení v Brandýse-Staré Boleslavi, což se nám na jaře 2018 podařilo a v podzimních komunálních volbách jsme získali 21%, což nás sice usadilo v zastupitelstvu, ale ne v radě města. Od té doby jsme opoziční zastupitelé a naši práci můžete posoudit online na piratibrandys.cz
Do chodu strany jsem se dlouho formálně nezapojoval, považoval jsem své stranické "mládí" za překážku, ale na CF2019 mi bylo "vyčítáno", že se práce straním a ten dojem bych budil nerad. A zrovna moje téma komunikace mi přijde velmi důležité ... Takže rozhodnete vy
Další profesní informace najdete na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/patrick_zandl nebo na Wikipedii.
Pokud vás něco zajímá, ptejte se