Re: KF Pha 4/2020 - volby do senátu v obvodech 24 a 27
Napsal: 05 bře 2020, 22:06
ANo, jsou platné, ale když ho zakládá kandidát-nečlen, tak to samozřejmě krkolomné je, protože k němu jakožto nečlen nemůže přidat anketu a musí ji pak doplnit nějaký moderátor. Čili správně jsem měl napsat "měl by ho založit člen" (aby to nebylo krkolomné).Vaclav.Vislous píše: ↑05 bře 2020, 20:46Martine, takže to mám brát tak, že podněty založené přímo kandidáty nejsou platné? Třeba hned ten pana Hampla?
A komu jsi volal? Vedoucímu AO? Lucii? Mně? Žádné další "odpovědné osoby" v tomhle směru neexistují.Vaclav.Vislous píše: ↑05 bře 2020, 20:46Obratem to zařídit nešlo. I když jsem volal X odpovědným lidem a založil podnět na Redmine, a letěl ověřovat, tak to trvalo celý den.
Jistěže to obratem zařídit jde:
- Kandidát si založí účet na fóru.
- Telefonát někomu z výše zmíněné trojice "prosímtě potřebuju aktivovat účet toho a toho, kvůli kandidatuře".
- Po aktivaci si kandidát ve fóru zažádá o vstup do potřebné RegP skupiny.
- Počkat cca hodinu na synchronizaci z fóra do auth.pirati.cz a vytvoření příslušné Pirátské identity (synchronizace probíhá automaticky jednou za hodinu).
- Kandidát se přihlásí svou Pirátskou identitou na lide.pirati.cz a nechá si ověřit identitu.
- Telefonát někomu z výše zmíněné trojice "prosímtě potřebuju přepnout účet toho a toho na regp, kvůli kandidatuře".
Zvažovat lze přece cokoli, i jen na základě znalosti kandidáta z jiných zdrojů. K definitivnímu rozhodnutí o podpoře je samozřejmě kandidátská řeč žádoucí.Vaclav.Vislous píše: ↑05 bře 2020, 20:46Jak je možné zvažovat podporu pro někoho, kdo ani nesepsal nominační řeč? Vždyť to je podmínkou. A bez potvrzení kandidáta nemůže být ani řeč.
Promiň, já se tady o nic nesnažím, já jen vysvětluju, co znamená prodloužení rozpravy o týden (tak zní Lukášův návrh) a že to fakt nejde jen tak interpretovat jako prodloužení o dva týdny. Navíc si to necucám z prstu, ale vycházím z toho, co mi řekl přímo Lukáš včera odpoledne (volal mi včera kvůli téhle vaší záležitosti asi pětkrát).Vaclav.Vislous píše: ↑05 bře 2020, 20:46 Promiň, ale já se tady můžu přetrhnout, abych sehnal kvalitní pirátské kandidáty a přijde mi, že se snažíš jen najít argumenty, proč je to můj problém. Snad by mělo být zájmem nás všech mít co nejvíc kvalitních kandidátů. Ten proces je teď už v běhu, nikdo to nechce nijak natahovat. Jsem denně v kontaktu s Lukášem. Rád bych viděl aspoň trochu dobré víry, protože tenhle absolutistický byrokraticky striktní přístup nám jako straně jen háže klacky pod nohy.
