Napíšu sem něco komplexnějšího, ale ještě to krystalizuju.
Zatim aspoň dva odkazy pro inspiraci:
http://www.businessanimals.cz/ba/clanky ... eadership/
https://www.purposefly.com/blog/frank-j ... mestnancu/
Lidi prostě nejsou nedokonalý stroje s nějakejma emocema, který fungujou na tlačítko. Lidi, stejně jako tým, jsou velmi složitej organismus. A když neumíme pracovat s lidskými zdroji a s týmem, tak s nimi nutně plýtváme.
A fakt si nemyslim, že bychom je měli na rozdávání.
Já sice chápu, že o gestorování KOKS/KODO nebyla mezi vámi pěti zrovna rvačka.
Ale myslím, že by stálo za to svěřit tu gesci někomu, kdo má aspoň potenciál se to řízení lidských zdrojů zkusit naučit. A ne to svěřit někomu, kdo pro to fakt nemá ani stín talentu (a kdo by byl daleko lépe využitelnej jinde). Sorry jako.
Napadá mě šmahem
@Magdalena.Valdmanova nebo přirozený předseda @Jan Hora (v této kauze po celou dobu funguje v této roli, ať se na mě Míra nezlobí)
Mrzí mě to, že to takhle musim psát.
Možná, že kdyby se na přechodu z ostrý kampaně do EP na rutinní provoz udělala nějaká dotočná PKS, KOKS/KODO, PO, kdy by bylo vše povoleno, lidi by si roztrhali občanky, vyřikali malý svinstva, který se v ostrym nutně nashromážděj a vyčistili vzduch (vždycky jsme to tak po každym 14-dennim festivalu dělávali), tak by to takhle nebylo dopadlo...