KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (hlasování)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Odpovědět

Pražští Piráti vyjádří v senátním obvodu č. 20 (Praha 4) podporu kandidátovi/kandidátce:

Anketa končí za 09 srp 2018, 18:45

MUDr. Miroslavě Skovajsové
4
9%
Ing. Martinu Dvořákovi
5
11%
zdržuji se (hlas PROTI)
36
80%

Celkem hlasujících: 45 - Celkem hlasů: 45

Vit.Simral
Asistent senátora
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 406 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (hlasování)

Příspěvek od Vit.Simral » 06 srp 2018, 18:45

Vážené krajské forum,

tímto zahajuji hlasování ve věci podpory senátního kandidáta/kandidátky ve volebním obvodu č. 20 (Praha 4).

Rozprava proběhla zde: viewtopic.php?f=349&t=43156

Hlasování potrvá do čtvrtka 9.8. do přibližně 18:45.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvek:
Jan.Hora

Ladislav.Kos
Člen KS Praha
Profese: SEO konzultant
Dal poděkování: 260 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (hlasování)

Příspěvek od Ladislav.Kos » 07 srp 2018, 08:14

Ahoj,
možná je to ode mně zaujaté, ale paní doktorku nedoporučuji podpořit. Politicky se již předvedla již v senátní kampani 2016, kdy po svém nepostupu do 2.kola veřejně podporovala paní Válkovou z ANO a otevřeně vystupovala proti pirátskému kandidátovi.. To samozřejmě ve svém medailonku zde na fóru neuvádí. https://www.anobudelip.cz/cs/helena-val ... 2172.shtml

Než mít takové kandidáty, to raději žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Kliment, Vaclav.Fortik, Jan.Hora, Dalibor.Zahora

Petr.Horalek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: ekonom
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (hlasování)

Příspěvek od Petr.Horalek » 08 srp 2018, 15:36

Dobrý den, v reakci na příspěvek pana Ladislava Kose upozorňuji, že paní Skovajsová se k senátním volbám 2016 na Praze 11 vyjadřovala zde:

viewtopic.php?f=940&t=42863&start=10

"Proč jsem ve druhém kole senátních voleb na Praze 11 v roce 2016 podpořila paní Válkovou a ne pana Kose?

Moje rozhodnutí nepodpořit v druhém kole Ing. Kose vzniklo na základě zkušenosti s průběhem senátních voleb v roce 2016, kdy jsme oba kandidovali za Prahu 11. V žádném případě nešlo o akt proti Pirátské straně, ale ani proti KDU-ČSL a Straně zelených, které mu v této kampani daly svou podporu, ale ani proti Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11), za které kandidoval především. Bylo to vyústění všech dějů spojených s předvolebním bojem a týkalo se jen nás dvou. Pana Kose jsem si s Pirátskou stranou tehdy vůbec nespojovala. Pana Kose jsem tehdy ostatně nemohla považovat za politicky vyhraněnou či konzistentní osobu. V roce 2013 kandidoval na kandidátce Hnutí ANO jako člen HPP 11 do Poslanecké sněmovny PČR. V roce 2016 jsem se z oficiálního časopisu Klíč pro Prahu 11 dozvěděla, že Ing. Kos byl odvolán z funkce místostarosty (za HPP 11) hnutím ANO a TOP 09, přestože to jsou subjekty, které původně byly s HPP 11 v koalici.

Každý člověk prochází ve svém životě vývojem, a proto bych ještě ráda doplnila, že Ing. Kos je aktuálně v mých očích člověk, který se věnuje životu okolo nás. V politické soutěži nese svou kůži na trh, což vyžaduje jistou statečnost i ochotu vzdát se části svého soukromí. Velmi dobře si dokážu představit naší spolupráci v nových a jiných podmínkách, než které život nastavil v roce 2016. Mým celoživotním krédem je: Lidská energie a práce, kterou člověk nabízí pro veřejnou věc se má využít. V tomto případě mohu vnímat prospěšnost i v sečtení mé energie a energie Ing. Kose v konkrétních programech, které oba nabízíme."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Horalek za příspěvek:
Jan.Hora

Vit.Simral
Asistent senátora
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 406 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

Příspěvek od Vit.Simral » 09 srp 2018, 21:29

Výsledek hlasování: žádný z kandidátů nezískal nadopolovní většinu hlasů pro získání podpory krajského fóra Pirátů Praha.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“