KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Vit.Simral »

Vážené krajské forum,

tímto zahajuji jednání ve věci podpory senátního kandidáta/kandidátky ve volebním obvodu č. 20 (Praha 4).

Jedná se o podporu kandidáta/kandidátky jiné strany nebo kandidátů/kandidátek nezávislých. Tato by byla dohodnuta na základě modelové smlouvy, která byla zatím použita pro podporu kandidáta STANu v obvodě č. 2 (Sokolov).

Rozprava a tedy i lhůta pro předložení kandidatury poběží do 6.8. 2018. Následně bude vyhlášeno hlasování po dobu 72h.

Prosím zástupce PMS Praha 4, aby do rozpravy předložily kandidátské řeči již registrovaných zájemců.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvek:
Vladimira.Sykorova
Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Vit.Simral »

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4844 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Jan.Hora »

Nejprve si dovolím předložit finální usnesní našeho místního sdružení a odkazy na proběhlé rozpravy a hlasování.
Zájem o podporu v kandidatuře na senátora ve volebním obvodu 20 projevili dva nezávislí kandidáti. MUDr. Miroslava Skovajsová má zároveň získanou podporu ČSSD a sportovec Ing. Martin Dvořák má podporu ODS a Svobodných. MS Praha 4 se v hlasování jednoznačně nepřiklonilo k žádnému kandidátovi, navíc hlasování o Ing. Martin Dvořák však nemělo velkou účast. Proti kandidatuře Mudr. Miroslava Skovajsová se postavilo MS Praha 11, kde paní doktorka kandidovala na senátorku před dvěma lety proti senátorovi Kosovi.

Celkové vyznění hlasování MS Praha 4 je takové, že necítíme potřebu v 1.kole kandidáta postavit.
Finální rozhodnutí je na PKS, děkujeme za zvážení našeho názoru. Doporučujeme pročíst i obě naše rozpravy.

Výsledky hlasování našeho MS:

MUDr. Miroslava Skovajsová
viewtopic.php?f=947&t=42544

Ing.Martin Dvořák
viewtopic.php?f=947&t=42964

Rozpravy:
viewtopic.php?f=940&t=42863
viewtopic.php?f=940&t=41160
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvky (celkem 3):
Jan.Adamec, Vit.Simral, Karel.Nejedlik

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4844 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Jan.Hora »

Úvodní řeč paní MUDr. Miroslavy Skovajsové
Vážené pirátky, vážení piráti,
dovolte, abych se Vám představila, tentokrát na krajské úrovni. Jmenuji se Miroslava
Skovajsová a možná mě znáte z ordinace, protože řídím dvě Mamma centra,
diagnostická pracoviště pro prevenci a léčbu rakoviny prsu. Jedno z nich se nachází
na Hájích, druhé na Hradčanské. Každý rok projde našimi zařízeními okolo 50 tisíc
pacientů, většinou žen. Je také možné, že mě znáte z osvětových pořadů zaměřených
na zdravotnictví, případně z tradičního růžového pochodu za zdravá prsa, který se již
osmnáct let koná v centru Prahy a kde působím jako hlavní odborný garant. (Jen
letos se ho zúčastnilo asi dvacet tisíc žen a mužů.) Ale třeba se nevědomky
potkáváme na ulicích, v obchodech nebo v restauracích, protože na Praze 4 pracuji,
nakupuji a bydlím skoro celý svůj dospělý život.
Základní a střední školu jsem absolvovala v rodných Klatovech. Věnovala jsem se
hudbě, hodně času jsem trávila s kamarády ve skautských oddílech, posléze s dětmi
jako oddílová vedoucí. V roce 1976 (ve svých osmnácti letech) jsem se přestěhovala
do Prahy, kde jsem vystudovala Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy. Po
delší mateřské dovolené jsem na konci 80. let nastoupila do Thomayerovy
nemocnice na RTG oddělení, kde jsem se od počátku věnovala diagnostice prsní
žlázy.
Velkou příležitost jsem dostala v roce 1994, kdy jsem na Zeleném pruhu na Praze 4
vybudovala první screeningové mamografické centrum, podle jehož vzoru pak
vzniklo dalších 70 center po celé republice. Zakládali je lékaři, které jsem vyškolila.
Od roku 2002 stojím v čele tohoto programu. Jsem hrdá na to, že se díky tomuto
jedinečnému celostátnímu preventivnímu projektu podařilo snížit úmrtnost na
rakovinu prsu o třetinu! V roce 2001 jsem také byla u vzniku Aliance žen s rakovinou
prsu a na jaře 2016 jsem se stala její volenou předsedkyní správní rady. Od roku 2003
jsem byla již třikrát zvolena předsedkyní celostátního profesního spolku Asociace
mamodiagnostiků ČR.
V roce 2011 jsem byla nucena odejít z „mateřského“ pracoviště na Zeleném pruhu
po jeho převzetí firmou MEDICON, v jejímž pozadí byly osoby z kauzy privatizace
Mostecké uhelné. Byla jsem přesunuta na zaměstnaneckou pozici, kde jsem nemohla
ovlivňovat další vývoj. Pro různost postojů jsem byla nucena své „profesní dítě“,
Mamma centrum na Praze 4 opustit. Byla to těžká doba. Byla jsem v rozvodovém
řízení, starala jsem se o dvě děti, splácela hypotéku. Nevzdala jsem to. Když se zdá,
že neexistuje řešení, existují vždy nejméně další tři. Založila jsem nové Mamma
centrum pod názvem BREAST UNIT PRAGUE, Mamma centrum Háje. Tuto oblast
vnímám jako navazující součást rozšířené Prahy 4, proto jsem měla velkou radost,
když se nové pracoviště podařilo umístit do budovy bývalých jeslí právě tam.
V listopadu 2015 jsem byla zvolena předsedkyní České lékařské komory na Praze 4.
(V tomto oblastním sdružení působí asi 2.300 lékařů.) Mám dvě dospělé děti a
(zatím) jednu vnučku. Po splacení hypotéky žiju v malém domku v těsné blízkosti
Krčského lesa.

Na jaře letošního roku jsem byla oslovena některými sociálními demokraty z Prahy 4,
abych jako nezávislá kandidovala do Senátu. Ačkoliv jsem celý život nestraník, ráda
bych zužitkovala svou dosavadní třicetiletou práci ve zdravotnictví. Nabídku jsem
přijala a následně jsem ke svému překvapení vyhrála primárky, když jsem na obvodní
konferenci v tajné volbě získala 61 % hlasů (a porazila tak svou protikandidátku).
Vzhledem k hodnotám, které vyznávám, jsem se rozhodla obrátit se také na
Pirátskou stranu a oficiálně požádat její členy o podporu. Jsem velmi ráda, že jsem se
Vám mohla představit 24. června na schůzi místního sdružení Praha 4 a na schůzi
pražské krajské rady 19. července. Jsem ráda za otázky, které jste mi tam kladli – i za
ty nepříjemné. Svou práci i své hodnoty si vždy dokážu obhájit. Ve Vaší společnosti
jsem se cítila dobře. Jak už jsem uvedla při osobním setkání, držím Vám palce a
doufám, že upřímné a čestné nadšení a touha měnit věci veřejné Vám vydrží co
nejdéle. Na řadu dotazů jsem již odpověděla osobně, ale přesto jsem se rozhodla
shrnout některé své volební sliby.
Co Vám mohu slíbit?
Budu bojovat za dostupnou zdravotní péči pro každého člověka, bez ohledu na jeho
finanční nebo sociální situaci.
Podpořím legislativní změny vedoucí ke zvýšení práv pacientů.
Chci transparentnější zdravotnictví, co se týče zveřejňování smluv a dalších
informací. Lékaři ve státních nemocnicích musí mít stejná práva a povinnosti jako
lékaři se soukromou praxí.
Podpořím legalizaci konopí pro zdravotní účely.
Chci zdravotnictví, ve kterém nevládnou pojišťovny, ale pacienti a lékaři. Chci ukončit
plýtvání penězi ve zdravotním systému. Je to poklad, který nám každoročně mizí.
Nepodpořím jakékoliv kroky vedoucí k vystoupení České republiky z Evropské unie a
NATO (tedy ani vyhlášení referenda k této věci).
Nemohu Vám garantovat to, co jako případná budoucí senátorka nebudu mít ve své
pravomoci. Neslibuji Vám proto metro D, dokončení Pražského (silničního) okruhu,
výstavbu dalšího koupaliště nebo domova důchodců či zákaz konkrétních
developerských projektů. Nechci Vás tahat za nos falešnými sliby ve věcech, o
kterých ve skutečnosti rozhoduje vláda, státní úředníci nebo krajské či obecní
(místní) zastupitelstvo.
Na smysluplných a prospěšných místních projektech se však budu ráda podílet,
alespoň sílou svého hlasu. Proto bych pravidelně navštěvovala zasedání
zastupitelstva Prahy 4 – už kvůli většímu kontaktu s lidmi.

Čestná prohlášení


Na důkaz toho, že myslím žádost o Vaši podporu při mé kandidatuře do Senátu na
Praze 4 vážně, přikládám dopředu následující čestná prohlášení.
1. Čestně prohlašuji, že ani v současnosti, ani nikdy v minulosti jsem nebyla soudně
trestaná, a že v mém případě neexistují ani již zahlazené trestné činy.
2. Čestně prohlašuji, že neusiluji o post senátora za účelem zřejmého ani skrytého
osobního prospěchu. Mám zájem pracovat v Senátu v zájmu prospěchu občanů a
naší společnosti tak, jak jsem profesně působila již 30 let, od roku 1988.
3. Čestně prohlašuji, že jsem:
a) společníkem BU PRAGUE No1 a.s. Praha IČO 24841595 (Breast unit, Mamma
centrum Háje a Hradčanská),
b) jsem členem představenstva BU PRAGUE No1 a.s. Praha IČO 24841595,
c) podnikám v malém rozsahu jako OSVČ: přednášková činnost, publikační činnost,
odborné poradenství, každoročně odevzdávám řádně daňové přiznání,
d) příležitostně pracuji v pracovněprávním vztahu v IPVZ (Institut postgraduálního
vzdělávání ve zdravotnictví),
e) v malém úvazku pracuji jako konzultant pro radiologická vyšetření pro Centrum
nukleární medicíny na Bulovce.
4. Čestně prohlašuji, že nejsem, ani jsem v minulosti nikdy nebyla členkou žádné
politické strany nebo politického hnutí. V roce 2016 jsem kandidovala v senátních
volbách jako nestraník za ČSSD na Praze 11. V roce 2017 jsem kandidovala ve
volbách do poslanecké sněmovny jako nestraník za ČSSD (na 12. místě kandidátky).
5. Čestně prohlašuji že jsem osobně nikdy v životě nepřijala žádnou finanční
podporu, neusilovala jsem o grant nebo dotaci ani jako fyzická podnikající osoba, ale
ani jako vlastník či člen řídícího/dozorčího/kontrolního orgánu právnické osoby nebo
spoluřešitel projektu podpořeného z veřejných zdrojů.
Jsem volenou předsedkyní správní rady Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s., která
funguje na podkladě darů, grantů a sponzorských příspěvků. Aliance po dobu mého
působení od roku 2016 (ale i před ním) odevzdává každoročně výroční zprávu i audit
na rejstřík obecně prospěšných organizací. Dále jsem již 15 let volenou předsedkyní
spolku Asociace mamodiagnostiků České republiky, která funguje na podkladě darů.
Účetnictví spolku je vedeno nezávislým profesionálním účetním.
6. Čestně prohlašuji, že vlastním řadový domek o obytné ploše 150 m 2 na adrese
Velké Kunratické 1357/19, Praha 4. Hypotéka byla splacena v červnu 2016. Jako
dědictví po rodičích vlastním chalupu v obci Srbice u Klatov. Tato nemovitost se
zahradou byla před 5 lety oceněn na 1,3 mil. Kč Po rodičích jsem také zdědila
společně se sestrou několik malých polností a kousek lesa, vše na klatovském okrese,
odkud pocházím.
Jsem připravena výše uvedená prohlášení doplnit o další údaje, pokud to bude
potřeba.

S úctou
Miroslava Skovajsová

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4844 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Jan.Hora »

Pan Dvořák zaslal úvodní řeč a průvodní dopis.

Dopis naleznete pod tímto odkazem na google drive

Úvodní řeč pana Ing. Martina Dvořáka:
Jmenuji se Martin Dvořák a jsem z Prahy 4. Narodil jsem se tu, žiji zde a pracuji. Byl jsem vrcholový sportovec, úspěšný trenér a nyní jsem organizátor sportovních akcí. Není mi jedno, kde a jak žiji. A také mě zajímá, jak budou žít mé děti a moji vnukové. Proto jsem se rozhodl kandidovat do senátu. Než jsem tak učinil, udělal jsem si takovou malou analýzu toho, jak různí se různí senátoři staví k výkonu svého mandátu. Jednoduše jsem si chtěl odpovědět na otázku, co by měl senátor dělat, aby byl svým voličům užitečný. Jediný smysluplný model (který naplňuje jen malé množství členů horní komory) je být systematickým ochráncem zájmů svého volebního obvodu. Pomáhat obci a nejrůznějším spolkům s projekty, které pomohou nám všem, pomoci občanům řešit jejich problémy a vlastně všem pomoci v jednání s úřady a institucemi. Senátora přijme každý, záleží ale jen na něm, zda investuje svůj čas a využije svého vlivu ve prospěch svých spoluobčanů.

Jsem nestraník a kandiduji jako nezávislý kandidát s podporou ODS a o podpoře jednám i se stranou Svobodní. Jsem otevřený člověk a trápí mě stejné věci jako každého občana, který žije na "čtyřce". Dnes můžeme sledovat, jak si někteří mediálně známí kandidáti "vybrali" Prahu 4, protože zde bylo možno kandidovat nebo to je podle nich asi vhodné místo pro vyřízení si osobních sporů. Já jsem však přesvědčen, že naše zájmy na Praze 4 si dokážeme prosadit sami! Že naši spoluobčané potřebují někoho, kdo pro ně bude šest let pracovat a ne člověka, kterého uvidí při volební kampani a poté opět až za dalších šest let. Schválně si zkuste odpovědět, co pro nás udělal náš současný senátor za posledních šest let?

Skutečný senátor by měl být nadstranický a mít vždy na zřeteli zájem občanů ČR. Zní to jako fráze, ale jak mnoho politiků se dnes předhání, aby vytvořili co nejlepší podmínky pro podnikání zahraničních firem u nás, aniž je zajímají ty domácí, aby iniciativně vykonali všechna nařízení a doporučení, která nám posílají z Bruselu, aniž by zvážili, zda to naši občanům pomáhá či škodí, zda nám to otevírá možnosti nebo nás to jen nesmyslně omezuje. Za vrchol cynismu a neúcty k občanům považuji chování těch politiků, kteří pod pláštíkem pseudohumanity podporují ilegální migraci, která může kulturně, sociálně a bezpečnostně zcela zničit naši zemi.

Nadstranický senátor by měl logicky usilovat o co nejširší podporu, ale samozřejmě od těch, se kterými může sdílet podobné názory a pohled na svět. Prošel jsem si nejdůležitější body programu Pirátů a také tzv. Pirátské dvanáctero a mohu proto říci, že existují témata, na která máme stejný názor.

Moje představa výkonu senátorské funkce je jistou analogií aplikované přímé demokracie. Občan, spolky i veřejný sektor komunikují přímo se svým senátorem, který je nejen zastupuje, ale jejich podněty se přímo zabývá a pomáhá je řešit. Souhlasím, že technologická kontrola lidí zašla příliš daleko a je třeba zamezit zneužívání nových technologií ke sledování lidí a vytváření nepřípustné sociální kontroly nad nimi. Je třeba vrátit lidem možnost mít svůj vlastní osobní prostor a soukromí. Jsem také proti odpojování od internetu a blokování jeho obsahu. Když nejsme schopni přesvědčit o svých názorech argumenty, cenzura nám nepomůže. Nebavíme se samozřejmě o šíření informací napomáhající trestné činnosti. Také si myslím, že současné pojetí autorských práv omezuje nejen sdílení informací, ale často blokuje i technologický rozvoj. Speciální kategorií je farmaceutický průmysl, který nejen zneužívá svého dominantního postavení, ale svým monopolem na výzkum (závazný rozsah studií, který nemůže nikdo kromě nich zrealizovat) a petrifikovanými léčebnými postupy (od kterých se lékař pod sankcí nesmí odchýlit) brání nejen rozvoji výzkumu nových léčiv a nalezení nových léčebných postupů, ale de facto komplikuje tradiční přírodní léčbu, což ve svých důsledcích ohrožuje zdraví obyvatelstva.

Jsem také proti politickým trafikám a únikům zisků z ČR do daňových rájů. Tomu zabráníme nejen správným nastavením daní, ale především podporou domácích podnikatelů. Biopaliva také považuji za nesmysl. Co roste mnohdy několik let, je spáleno během několika vteřin - to není racionální přístup k energetickým otázkám. A to nemluvíme o negativních vedlejších efektech takového "zpracování". Jsem pro zrušení EET pro e-shopy, platby kartou a drobné řemeslníky a živnostníky. Také si myslím, že je třeba chránit lidi nejen před hromaděním exekucí, ale také před jejím živelným vymáháním a vůbec před vznikem lichvářské situace, kdy lidé mají vracet mnohdy několikanásobek původní dlužné částky. Souhlasím, že by se měla omezit práva OSA. Jsem také pro maximální zjednodušení daní, podporu malých podnikatelů, rozšíření služeb Czech Pointů a i pro rozšiřování vyřizování agend skrze internet všude tam, kde se jedná o mechanické rozhodování, na základě předem známých kritérií. Vzdělání je skutečně nejen nejlepší investice, ale závisí na ní budoucnost každé společnosti. Jsem pro podporu učitelů, zkvalitnění vzdělávání zaměřeného na znalosti a svobodný výběr školy.

Budu velmi rád, pokud budeme, bez ohledu na to, zda mi dáte svoji podporu, spolupracovat i do budoucna.

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Adam.Jaros
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 928
Registrován: 30 dub 2012, 17:26
Profese: Teoretický alchymista
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 2361 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Adam.Jaros »

Já bych nerad podpořil kohokoliv u koho není jistota, že nám následně nezničí reputaci. Neznám ani jednoho z kandidátů, jsou to pro mě naprosto náhodní kolemjdoucí (čímž nepopírám jejich zkušenosti).
První zádrhel s kýmkoli/čímkoli by se odrazil na jméně Pirátů.

tl;dr: Necítím potřebu podporovat nevlastní kandidáty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Jaros za příspěvky (celkem 6):
Petr.Daubner, Vaclav.Fortik, Ladislav.Kos, Jitka.Novotna, Jiri.Svrcek, Ondrej.Profant
Petr.Horalek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2018, 21:43
Profese: ekonom
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Petr.Horalek »

Záznam debaty s paní Mirkou Skovajsovou na krajské radě 19. 7. 2018 začíná v 55. minutě.

https://www.youtube.com/watch?v=-NsDOUn ... gs=pl%2Cwn
Uživatelský avatar
Jitka.Novotna
Technický odbor
Příspěvky: 321
Registrován: 12 čer 2017, 11:12
Profese: programátorka
Dal poděkování: 450 poděkování
Dostal poděkování: 515 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Jitka.Novotna »

Pragmaticky se zeptám co by Pirátům přineslo, kdyby jsme jednoho kandidáta podpořili a on pak vyhrál? Jaký by byl rozdíl oproti tomu, kdyby tento kandidát vyhrál bez nás?

Ráda bych viděla odpověd přímo od kandidátů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Novotna za příspěvek:
Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Jitka.Novotna
Technický odbor
Příspěvky: 321
Registrován: 12 čer 2017, 11:12
Profese: programátorka
Dal poděkování: 450 poděkování
Dostal poděkování: 515 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Jitka.Novotna »

Vytvořila jsem anketu na volby v č.20 ať vidíme jaká je podpora v rámci Prahy pro jednotlivé kandidáty.
viewtopic.php?f=78&t=43219
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Novotna za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Jan.Hora
Petr.Horalek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2018, 21:43
Profese: ekonom
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: KF Pha 43/2018 Podpora kandidáta v senátním obvodu č. 20 - Praha 4 (rozprava)

Příspěvek od Petr.Horalek »

Dobrý den, přináším odpověď paní Skovajsové na otázku, co by Pirátům přineslo, kdyby jednoho kandidáta podpořili a on vyhrál.

"Vážení členové Pirátské strany,
mít svého zástupce v zákonodárné instituci je přínosné z mnoha důvodů. Za sebe mohu říci, že v případě volebního úspěchu s podporou Pirátské strany jí nabídnu jedno asistentské místo. Tím se naváže trvalé a rychlé spojení s Vámi. Na krajské radě, kde jsem se představila, jsem hovořila o tom, že bych se před klíčovými hlasováními s Vámi radila - třeba i cestou přes Vašeho asistenta. Od asistenta bych se také dovídala, zda a kde je potřeba připojit se k řešení nějakého lokálního nebo celostátního problému či tématu, o který se Piráti zajímají.
Mirka Skovajsová"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Horalek za příspěvek:
Jan.Hora
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“