KF 36/2018 Koaliční kandidátka na Praze 15 (hlasování)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Odpovědět

KF Praha schvaluje koalici navržené usnesení.

Anketa končí za 20 čer 2018, 22:10

PRO
34
89%
PROTI
2
5%
zdržuji se (PROTI usnesení)
2
5%

Celkem hlasujících: 38 - Celkem hlasů: 38

Vit.Simral
Asistent senátora
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 406 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

KF 36/2018 Koaliční kandidátka na Praze 15 (hlasování)

Příspěvek od Vit.Simral » 18 čer 2018, 22:10

Ahoj KF,

v návaznosti na soukromou zprávu a email pro KS, nechávám hlasovat o naši koaliční kandidátce na Praze 15.

Jedná se o koalici s KDU-ČSL, Zelenými a nezávislými kandidáty pod hlavičkou "Patnáctka - Náš domov".

Naše reprezentantka, Radka Daníčková, je na volitelném 3. místě. Program a celou kandidátní listinu přikládám. Koaliční smlouva je založena na modelu smlouvy, který jsme dnes odhlasovali.

Jak jsem již avizoval v rozpravě, čelo kandidátky dobře znám, společně podporujeme našeho senátora Láďu Kose, všichni se podepsali pod Demokratické minimum, doporučuji proto koalici ke schválení.

KF Praha schvaluje koalici "Patnáctka - náš domov" pro místní volby 2018 na MČ Praha 15, její program a kandidátní listinu v předložené podobě.

Děkuji!

Vítek

Hlasování potrvá do 20.6. do cca 22h.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvek:
Ondrej.Vojta

Jiri.Koudelka
Člen KS Praha
Profese: programátor
Dal poděkování: 591 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 36/2018 Koaliční kandidátka na Praze 15 (hlasování)

Příspěvek od Jiri.Koudelka » 20 čer 2018, 10:06

Byl by k dispozici nějaký profil naší kandidátky?

Vit.Simral
Asistent senátora
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 406 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

Re: KF 36/2018 Koaliční kandidátka na Praze 15 (hlasování)

Příspěvek od Vit.Simral » 20 čer 2018, 15:34

Jiri.Koudelka píše:
20 čer 2018, 10:06
Byl by k dispozici nějaký profil naší kandidátky?

Radka Daníčková (* 2. 9. 1971)

Ráda bych se představila jako příznivkyně Pirátů, občansky aktivní v městské části Praha 15 se zájmem kandidovat v komunálních volbách do zastupitelstva městské části pod místní značkou Patnáctka náš domov a ucházející se o vaši důvěru. Pro volby 2018 jsem, i díky své odborné ekonomicko – finanční praxi, garantem programového bodu Otevřená radnice, Průhledné a účelné hospodaření, Majetek a bytová politika. Se zájmem chodím na krajské schůze pražských Pirátů, kde jsem se také prezentovala, účastnila jsem se Pirátského úterý k individuální dopravě a též Pirateconu k tématu dostupného bydlení.

Pocházím z krásného východočeského města Letohrad a posledních 25 let od dob mého prvního vysokoškolského studia žiju v Praze. Vystudovala jsem ekonomii a pracuji jako hlavní účetní české soukromé obchodně - výrobní společnosti. Jsem vdaná a mám dva dospělé syny, které jsme vychovali na pražských Vinohradech. Na konci roku 2014 jsme se s rodinou přestěhovali a tím se spustily události, které začaly ovlivňovat můj profesní život, moje odborné zájmy a můj už i tak aktivně trávený volný čas.

Přestěhováním z pražského centra, dnes bych pojmenovala urbanisticky stabilizovaného, jak jsem si dříve neuvědomovala, do periferní Hostivaře, kterou jsme si s rodinou vybrali pro život ve městě díky dobré dopravní dostupnosti, stopám její historie, rozvolněné zástavbě a zeleni v blízkém okolí, jsem si začala všímat všudypřítomné výstavby, většinou pře - dimenzované, bez adekvátního dopravního napojení, kvalitních veřejných prostranství a občanské vybavenosti, i na plochách vyžadujících změnu platného územního plánu. Zajímala jsem se, zda se tento rozvoj městské části drží jistého konceptu a zda se o něm diskutuje. Začala jsem chodit na veřejná jednání komise rady městské části pro územní rozvoj a životní prostředí, na zasedání zastupitelstva městské části, podílela se na organizaci první místní petice občanů za umírnění nové zástavby a dopadu jejího provozu, navázala kontakty s občanskými sdruženími v sousední Praze 10, společně jsme se angažovali ve známé kauze i na pražském magistrátu v rámci projednávání pořizovacího procesu změny rekreační funkce zelené plochy a úmyslu obytně ji vytěžit. Aktuálně se snažíme usměrnit výstavbu nové obytné čtvrti Praga Orco, kde jsem v rámci procesu EIA podávala vyjádření k dokumentaci, k posudku a byla účastna veřejného projednání. Územní rozvoj se stal mým novým koníčkem, pěší a cyklistická prostupnost mým oblíbeným tématem. Velmi podporuji spolupráci radnice s občany, zapojování občanů do rozhodování týkajícího se jejich okolí, ve kterém žijí a které dobře znají, zvláště, co se týče životního prostředí a nějaké udržitelnosti kvalitního života ve městě do budoucna.

Ve svém volném čase ráda relaxuji při sportu, kulturních počinech a četbě. Letos jsem desátým rokem navázala na již 20 - ti letou tradici i úsilí vedení amatérského volejbalu a pořádání společných sportovních akcí.

Věřím, že není dopředu nic „tam nahoře“ rozhodnuto a že má smysl pomoci stát na prahu změny.
Přílohy
Profilovka.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvek:
Ondrej.Vojta

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“