KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Robert.Rames
Člen KS Praha
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2017, 11:09
Profese: IT, právník
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Robert.Rames »

Ahoj všem, hlásím se do primárek na kandidátku do zastupitelstva hl. m. Prahy.
Díky za podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Rames za příspěvky (celkem 4):
Jan.Lejcko, Michal.Stepan, Jitka.Nazarska, Jaroslav.Nemec
Uživatelský avatar
Magdalena.Valdmanova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 100
Registrován: 01 bře 2018, 19:07
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 232 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Magdalena.Valdmanova »

Ahoj, kdyby bylo potřeba dopnit ocas kandidátky ,tak se taky hlásím.

Magdalena Valdmanová, pirátská buňka praha 2.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Magdalena.Valdmanova za příspěvky (celkem 3):
Jitka.Nazarska, Jaroslav.Nemec, Tereza.Vovesova
Jana.Horka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 5
Registrován: 21 pro 2017, 10:50
Profese: vedoucí knihovny
Bydliště: Praha 13
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Jana.Horka »

Ahoj všem,
jsem z Prahy 13, baví mě být členkou Pirátů, protože se můžu věnovat tématům, které mne zajímají - proto kandiduji na magistrát. A ráda bych byla užitečnou členkou! Přála bych si, aby Praha za Pirátů vypadala konečně líp a líp!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Horka za příspěvek:
Tomas.Murnak
Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 688 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Ahojte všichni,
hlásím se do poslední volby na 41. - 65. místo (do třetice snad všeho dobrého a níž už to nejde :D ). Kandidátská řeč zůstává stejná i pro tentokrát.

Zároveň děkuji za dosavadní podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvek:
Pavel.Hajek

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Petr.Karel
Člen KS Praha
Příspěvky: 6
Registrován: 18 úno 2018, 10:46
Profese: technik
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Petr.Karel »

Ahoj, pokud by to ještě šlo tak se hlásím. Řeč dodám dodatečně. Petr Karel Praha 9
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Karel za příspěvek:
Petr.Daubner
Uživatelský avatar
KarelSchwarz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 27 bře 2018, 22:45
Profese: sociolog
Bydliště: Praha 4
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od KarelSchwarz »

Zdravím vás všechny a přihlašuji se jako kandidát pro volby do Zastupitelstva hl. m. Prahy na 41. - 65. místo:

Jako zastupitel hlavního města Prahy bych se chtěl zasadit o tvůrčí a svobodný rozvoj města (například revizí existujících omezování, restrikcí a zákazů). Při řízení a správě města máme podle mého názoru brát ohled především na člověka – obyvatele města, nikoliv na parciální zájmy jednotlivců nebo institucí. Za klíčovou považuji komunikaci s občany a komunikaci mezi zastupiteli, zvláště mezi zastupiteli celopražského zastupitelstva a zastupitelstev městských částí, ke které v minulých volebních obdobích docházelo nedostatečně. K rozhodování městského zastupitelstva musí docházet na základě široce vykomunikované a dohodnuté dlouhodobé koncepce v příslušné oblasti.
Za důležitou považuji transparentnost hospodaření města, které má ve srovnání s jinými metropolemi mimořádně vysoký rozpočet, zejména městských podniků (například Dopravní podnik), městských příspěvkových organizací a firem napojených na rozpočet města (nutná je minimalizace finančních úniků). Prioritou je pohyb a doprava po městě, která by měla co nejméně obtěžovat občany a co nejvíce jim usnadňovat život (rozšiřování elektrifikované dopravy, zejména kolejové včetně většího využívání železničních tratí; mimořádnou pozornost je třeba věnovat stavbě trasy D metra, která je potřebná, ale je nutno pečlivě zvažovat její náklady; signál mobilních operátorů v celém metru). Praha podle mého názoru potřebuje ve větší míře dostupné a kvalitní služby, a to i pro středně a nízkopříjmové skupiny obyvatel.
V pražském zastupitelstvu s ohledem na mou dosavadní praxi se mohu věnovat konkrétně především těmto oblastem:
- sociální: chtěl bych se zasadit o větší nabídku nájemního bydlení a s tím související sociální byty, o skončení předražených ubytoven, o snížení extrémní zadluženosti Pražanů, která je významně vyšší než v jiných evropských velkoměstech (odstraňováním tzv. dluhových pastí), a o podporu seniorů (jejichž počet v Praze dramaticky vzroste)
- zdravotní: dostupné a komplementární poskytování sociálních i zdravotních služeb
- vzdělávání a výchova: volba dostupných škol včetně učebních oborů, větší podpora vzdělávání dětí i dospělých, podpora tělovýchovy a sportu
- kultura: podpora amatérské tvůrčí kultury.

Pro hlasování v primárkách na 11. - 25. místo jsem se představil na: viewtopic.php?f=349&t=40072&start=50#p551539

Můj profil najdete na: https://wiki.pirati.cz/lide/karel_schwarz
Petr.Karel
Člen KS Praha
Příspěvky: 6
Registrován: 18 úno 2018, 10:46
Profese: technik
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Petr.Karel »

Ahoj, pokud by to ještě šlo tak se hlásím. Petr Karel Praha 9.
Vzhledem k manažerským zkušenostem z utilitní společnosti (Pražské vodovody a kanalizace a.s.), kde jsem měl na starosti vodoměry HM Praha a dálkové odečty, a mé angažovanosti při synergických projektech ve Smart Metering (společné odečty fakturačních měřidel) s PRE, Pražskou teplárenskou a Pražskou plynárenskou, bych se zaměřil na synergii utilitních městských společností, rozvoj infrastruktury, zejména vodárenské (HMP vlastní Pražskou vodohospodářskou společnost, Úpravnu vody Želivka, Zdroj pitné vody Káraný) a na životní prostředí (zkušenosti s vodou i emisemi).
Díky za podporu.
Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Karel za příspěvek:
Petr.Daubner
Uživatelský avatar
Tomas.Dvorak
Člen KS Praha
Příspěvky: 8
Registrován: 07 zář 2012, 14:55
Profese: OSVČ
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Tomas.Dvorak »

Zdar, jak vidím, tak to ještě jde se přihlásit, takže se dodatečně hlásím jako výplň na kandidátku do magistrátu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Dvorak za příspěvek:
Tomas.Murnak
Uživatelský avatar
Petr.Kolar
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2018, 20:13
Profese: programátor
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Petr.Kolar »

Ahoj, pokud jsou ještě volná místa, tak se hlásím na vyplnění kandidátky do magistrátu. Petr
Jan.Fiser
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2018, 20:17
Profese: Diplomovaná všeobecná sestra
Bydliště: Ostrava-Jih
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 41. - 65. místo (rozprava)

Příspěvek od Jan.Fiser »

Rád bych ještě přidal něco o sobě jelikož jsem nováček a nikdo mě nezná. Pracuji jak zdravotní sestra v pánském vydání v Nemocnici Na Homolce. Pořád si ještě dodělává vzdělání protože zdravotní sestra má nekonečné možnosti vzdělání a když vás to baví tak se vzděláváte stejně jako lékaři celý život. Politika je můj koníček a proto se snažím přispět a bojovat za správnou změnu v politickém podnebí ať už u nás na Praze 13 nebo na magistrátu a nebo na celostátní politice. Líbí se mi, že když se mi něco nelíbí co Piráti dělají tak, že se k tomu mohu demokraticky vyjádřit jako člen v hlasování. Moc všem děkuji za podporu a držme kurz.

Hezky víkend

Fišer Jan
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Fiser za příspěvek:
Tomas.Murnak
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“