Stránka 1 z 3

KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 29 bře 2018, 23:32
od Michal.Jokes
Vážené krajské forum,
tímto zahajuji primární volby na 26. - 40. místo na kandidátce pro volby na Magistrát Hlavního města Prahy 2018. Jednání bude probíhat na základně volebního řádu a jednacího řádu CF.

Rozprava a tedy i lhůta pro předložení kandidatury poběží do 19. 4. 2018.
Kandidáti se budou moci fyzicky představit členům, časy a místa budou ještě upřesněny.

Kandidát/ka by ve své kandidátské řeči měl/a uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ní má předpoklady.
Kandidát/ka musí mít nejpozději v den zahájení volby (tzn. lze se přihlásit rovnou a profil doplnit časem) aktuální prezentaci na pirátském webu.Návod na zřízení profilu najdete zde, OFFTOPIC nezapomeňte se vpravo nahoře přihlásit, přihlašovací údaje jsou stejné jako na fóru.
Pokud se hlásíte do více voleb (např. na 2-6 i na 7.11. místo), přihlaste se prosím do každé zvlášť. V druhé a jakékoli další stačí napsat hlásím se do této volby a odkázat na svoji kandidátskou řeč v té první, ale prosím učiňte tak, bude to tak přehlednější OFFTOPIC a ušetříte mi tak práci a sobě starosti, když bych si třeba náhodou nevzpomněl, že jste se hlásili v jiném vlákně.

Hlasování dvoukolové, první kolo bude zahájeno 20. 4. 2018. a bude trvat minimálně 48 hodin. Druhé kolo bude bezprostředně následovat.

Přihlášení kandidáti:
- Jiří Gebert - přihlášení a kandidátská řeč
- Martin Duška - přihlášení a kandidátská řeč
- Petr Daubner - přihlášení a kandidátská řeč
- Michal Štěpán - přihlášení a kandidátská řeč
- Jiří Koudelka - přihlášení a kandidátská řeč
- Jaroslav Němec - přihlášení a kandidátská řeč
- Pavel Tauer - přihlášení a kandidátská řeč
- Jan Sychra - přihlášení a kandidátská řeč
- Jaroslava Vatay - přihlášení a kandidátská řeč
- Jan Mejsnar - přihlášení a kandidátská řeč
- Michal Novák - přihlášení a kandidátská řeč
- Andrej Stopa - přihlášení a kandidátská řeč
- Ondřej Vojta - přihlášení a kandidátská řeč
- Robert Rameš - přihlášení a kandidátská řeč
- Karel Schwarz - přihlášení a kandidátská řeč
- Michal Kočí - přihlášení a kandidátská řeč
- David Satke - přihlášení a kandidátská řeč
- Karel Nejedlík - přihlášení a kandidátská řeč
- Gabriela Lněničková - přihlášení a kandidátská řeč

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 30 bře 2018, 09:03
od gebert jiří
Přihlašuji svoji kandidaturu na 26-40 místo na volby na Magistrát Hlavního města Prahy. Jsem registrován z května 2017,(potvrďte prosím).Připravím kndidátskou řeč písemně i na foru. Jiří Gebert

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 30 bře 2018, 10:12
od Pavel.Hajek
gebert jiří píše:
30 bře 2018, 09:03
Přihlašuji svoji kandidaturu na 26-40 místo na volby na Magistrát Hlavního města Prahy. Jsem registrován z května 2017,(potvrďte prosím).Připravím kndidátskou řeč písemně i na foru. Jiří Gebert
Jirko, netřeba už nic dalšího potvrzovat, k tvému přihlášení stačí pouze příspěvek, který si napsal, profil máš založen https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_gebert a kandidátská řeč i fyzické představení na schůzi je dobrovolné, ale samozřejmě žádoucí.

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 30 bře 2018, 11:59
od Martin.Duska
Tímto se hlásím do druhé poloviny kandidátky do magoše, chci se plně věnovat Praze 11. Pokud bychom měli supr-čupr výsledek, jako zastupitel bych se věnoval tématům veřejného prostoru a podpoře školství.Taky bych inicioval vypovězení té šílené diplomatické blamáži s Pekingem co zavedla Krnda (ne, panda za ztrátu sebeúcty fakt nestojí). Největší současný průser Prahy vnímám metro D bez architektonické soutěže a založení firmy ve které Praha nemá většinový podíl, takže to bude tunel. Bouři voleb vstříc.

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 01 dub 2018, 15:17
od Petr.Daubner
Ahoj, hlásím se rovněž do primárek na 26.- 40. místo, pokud by to nedopadlo na vyšší pozici. Jmenuji se Petr Daubner a jsem Pirátem na Praze 9. Pracuji jako učitel dějepisu a zeměpisu na Gymnáziu Špitálská ve Vysočanech. Domnívám se, že vzhledem ke své profesi bych mohl oslovit řadu voličů zejména na širší Praze 9, případně na Praze 17, kde jsem dříve rovněž jako učitel působil. Pokud bych byl zvolen do ZHMP, rád bych se věnoval především problematice školství. K této oblasti mám nejblíže, neboť zřizovatelem středních škol je Magistrát HMP. Chystám se rovněž kandidovat za Piráty ve volbách do MČ Prahy 9. Pokud bych byl zvolen na MČ Praha 9 i do magistrátu, určitě bych se jednoho mandátu vzdal. Kterého, to by záleželo na povolební situaci, určitě bych to probral s Piráty na Praze 9. Kromě školství bych se chtěl určitě zasadit o transparentnost na magistrátu, aby byli občané co nejvíce informováni o dění v zastupitelstvu i radě, o smlouvách uzavřených magistrátem apod.
Můj profil najdete zde: https://wiki.pirati.cz/lide/petr_daubner

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 02 dub 2018, 10:35
od Michal.Stepan
Ahoj Pirátky a Piráti,
tímto se hlásím jako uchazeč o kandidaturu, a to od 26. místa na kandidátce dál. V Praze žiji celý život. Po maturitě na Gymnáziu Jana Keplera jsem vystudoval na ČVUT v Praze konstrukce a dopravní stavby, promoval jsem v roce 1988. Svoje zkušenosti z oblasti dopravních staveb uplatňuji v týmu garanta pro dopravu.
Svému městu bych také rád pomáhal hlavně v oblasti, o které něco vím, tedy v oblasti dopravy. Za hlavní priority HMP v příštím volebním období považuji:
-Zajistit plnou funkčnost školek, školních družin a zařízení pro seniory. Změnit sytém dotací pro městské části tak, aby provozování škol a zařízení pro seniory bylo atraktivnější.
-Zlepšení kvality zdravotní péče, zejména pro starší občany.
-Zveřejnit účetnictví úřadu, městských firem a příspěvkových organizace jako otevřená data.
-Zlepšit standardy kvality PID a tím zlepšit atraktivitu veřejné dopravy.
-Zrychlit postup výstavby (a obnovy) nových tratí tramvají a metra.
-Zlepšit podmínky pro cyklistickou a pěší dopravu.
-Zavést fungující parkovací systém.
-Dokončit Městský okruh v Praze s návaznými komunikacemi.

Nejen o Demolínkovi jsem napsal řadu článků na https://michalstepan.blog.idnes.cz / .

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 04 dub 2018, 10:50
od Jiri.Koudelka
Ahoj,
hlásím se jako kandidát do zastupitelstva HMP.

V Praze žiji od svých 3 let, prakticky celou dobu v "okrajových" sídlištních městských částech. Vystudoval jsem na VŠE, obor Informatika a Statistika. Už během studia jsem se živil vývojem aplikací, dnes mám asi 17 let praxe a aktuálně dělám především mobilní aplikace pro Android. Některé z projektů na kterých jsem pracoval dodnes magistrát využívá. Teď se snažím pomoct našemu magistrátnímu týmu v analýze IT zakázek a v každém případě v tom budu pokračovat.

K pirátům jsem se přidal zhruba před rokem, na začátku kampaně, která mě moc chytla a na kterou se už zase těším. Účastnil jsem se rozdávání novin, vybírání lamp, mrzl před TV Barrandov a pomohl jsem Štepánovi zrealizovat naši Daňovou kalkulačku.
Mým cílem je pomoct nám dělat program v oblasti ve které bychom měli být papírově silní - v IT. Vzhledem k tomu, že mám poměrně volné pracovní podmínky, jsem připravený v případě úspěchu omezit v nějaké míře pracovní čas ve prospěch zastupitelské práce, nicméně bych nezvládl fungovat jako uvolněný zastupitel.
Myslím si o sobě, že jsem liberální a nechám se přesvědčit argumenty. Kromě IT je mi blízká i oblast dopravy a bezpečnosti.
Můj profil najdete zde - https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_koudelka

P.S. Chtěl bych poděkovat všem, kdo pro mě hlasovali ve volbě o 11.-25. místo.

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 04 dub 2018, 20:46
od Jaroslav.Nemec
Hlásím se do této volby a odkazuji na svoji kandidátskou řeč v kole na 11. - 25. místo: viewtopic.php?f=349&t=40072&start=10#p548774

Děkuji všem, kdo pro mě hlasovali v předchozím kole.

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 04 dub 2018, 21:56
od Pavel.Tauer
Ahoj,
děkuji moc všem, kteří mi dali své hlasy v předchozích volbách a hlásím se tímto na kandidátku MHMP na místo 26.-40.
Na těchto pozicích lze již jen těžko předpokládat zvolení, jen snad v případě, že by se vrátila "Vláda jedné strany" a to bych si opravdu nepřál. Budu rád, když si přečtete mé první a druhé kandidátské prohlášení. Třeba vás některý z mých nápadů zaujme :idea:

Pavel Tauer

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 26. - 40. místo (rozprava)

Napsal: 04 dub 2018, 23:06
od Michal.Jokes
Vzhledem k tomu, že ve volbě na 11. až 25. místo nepostoupil do druhého kola dostatek kandidátů a běží dovolba, prodlužuje se tato rozprava do doby až dovolba skončí, volba tedy pravděpodobně proběhne až kolem 15. 4.