KF Pha 11/2018 Senátní volby (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Odpovědět
Vit.Simral
Asistent senátora
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 406 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

Re: KF Pha 11/2018 Senátní volby (rozprava)

Příspěvek od Vit.Simral » 10 bře 2018, 19:18

Zdenek.Hrib píše:
10 bře 2018, 18:15
šlo by úvodní příspěvek s "rozcestníkem kandidátů" doplnit tak aby bylo vidět ve kterém okrsku kandidát usiluje o podporu?
Ještě ne. V 1. kole se hlasuje o přijatelnosti kandidáta pro celé KF. Před 2. kolem budou kandidáti vyzváni k deklaraci 1) obvodu, 2) nominační strany a možných podporujících stran, 3) preferovaného senátorského klubu. 2. kolo už bude probíhat v deklarovaných obvodech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Zdenek.Hrib

Eva.Tylova
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Ekoložka
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva.Tylova » 10 bře 2018, 21:43

Honza.Hora píše:
26 úno 2018, 11:59
Moje otázka je samozřejmě vhodná pro všechny kandidáty (a nebude na škodu, když se vyjádříte), ale zeptám se konkrétně posledního přihlášeného kandidáta, neboť o jeho politických názorech vím nejméně:

Pane Okamuro, rád bych se vás zeptal, ve kterých konkrétních tématech vidíte shodu s Pirátským programem a ve kterých naopak nesouhlasíte? Jinými slovy - které Pirátské myšlenky byste v Senátu prosazoval a kterým byste naopak částečně či zcela oponoval? Ocením samozřejmě i zdůvodnění a předem děkuji :)
Zdravím Honzo,
Pirátský program podrobně procházím a setkávám se s konkrétními dotazy při návštěvě jednotlivých místních sdružení. Ve většině věcí se s programem Pirátů vzhledem ke své minulosti u Zelených či v nevládních organizacích, kde mají lidé podobné názory jako Piráti, přirozeně shoduji. Na některé nejčastější dotazy, jsem již v rámci příspěvků na fóru nebo při prezentaci odpověděla (drogy, zbraně, autorský zákon). Co mi leží hodně na srdci je, aby v zákoně o referendu byly rozdílné parametry pro otázky běžného života a otázky závažné týkající se zejména změn ústavy (dostatečně vysoké počty podpisů pro vyvolání referenda, více než prostá většina pro schválení). Dále, aby bylo dodrženo zavádění po etapách, tzn. aby užívání referenda pro rozhodování bylo zavedeno postupně od méně důležitých k důležitým otázkám, veřejnost si ho osvojila jako nástroj všeobecně užívaný, byly odstraněny všechny chyby, pasti, kličky atd.

Eva Tylová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Tylova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Hora, Lukas.Findeis

Lukas.Wagenknecht
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: auditor
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht » 11 bře 2018, 10:39

Marek.Necada píše:
27 úno 2018, 09:33
Mám otázku pro všechny zájemce:
Zvedli byste ruku pro vypovězení Jednotné úmluvy o omamných látkách z roku 1961 (ve znění Protokolu z roku 1972 doplňujícího Jednotnou úmluvu o omamných látkách), Úmluvy o psychotropních látkách z roku 1971 a Úmluvy proti nedovolenému obchodu s omamnými a psychotropními látkami z roku 1988?
Dobrý den,
jsem zastáncem legalizace užívání konopí pro zdravotní účely. Co se týká rušení mezinárodních úmluv, potřeboval bych to prodiskutovat s odborníky než bych se kvalifikovaně rozhodl.
Příjemnou neděli.
Lukáš Wagenkencht

Lukas.Wagenknecht
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: auditor
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht » 11 bře 2018, 10:43

Honza.Hora píše:
26 úno 2018, 11:59
Moje otázka je samozřejmě vhodná pro všechny kandidáty (a nebude na škodu, když se vyjádříte), ale zeptám se konkrétně posledního přihlášeného kandidáta, neboť o jeho politických názorech vím nejméně:

Pane Okamuro, rád bych se vás zeptal, ve kterých konkrétních tématech vidíte shodu s Pirátským programem a ve kterých naopak nesouhlasíte? Jinými slovy - které Pirátské myšlenky byste v Senátu prosazoval a kterým byste naopak částečně či zcela oponoval? Ocením samozřejmě i zdůvodnění a předem děkuji :)
Dobrý den,
děkuji za Vaši otázku a přikládám svou odpověď.

Nikdo nemůže být odborník na všechno, každý má vlastní priority. Témata pirátů mi jsou blízká. Nejde jenom o sympatie, ale mnohé z nich reálně řeším už přes 15 let.

Moje témata:
• efektivita a hospodárnost při nakládání s veřejnými prostředky
• kvalifikované rozhodování a vymahatelná odpovědnost u rozhodování politiků
• maximální transparentnost ve veřejné správě (otevřená data)
• nepřípustnost obchodování státu se společnostmi s anonymní nebo off shore vlastnickou strukturou
• nezávislý a objektivní audit
• fungování dozorčích rad státem ovládaných podniků
• nepřípustný střet zájmů politiků
• vymezení jasných pravidel pro fungování státní služby a úředníků ÚZC, hlavní cíl je stabilita chodu úřadů

Jsem zastánce snižování daní. Jsem proto v první řadě zaměřit úsilí na efektivní chod úřadů a možné úspory.
V dotační politice (dotace, pobídky, úvěry státu atd.) jsem pro cílenou a smysluplnou podporu malých a středních podniků. Nemá smysl podporovat velké společnosti, které si díky dotacím vylepšují své cash flow nebo zisk. Celý dnes nastavený systém křivý trh.
Jsem odpůrce korporativismu, který u nás v posledních letech velice posílil.
V tuto chvíli je Česko bohužel modelovým příkladem state capture (převzetí státu) ze strany jedné nebo dvou obchodních korporací, což osobně vnímám jako nejvyšší stupeň korupce. Proto je potřeba posilovat kontrolní mechanismy a zpřesnit definici střetu zájmu a hlavně jeho vymahatelnost, která je zjevně v této chvíli nulová.

Myslím, že můj pohled na svět a uvedená témata se prolínají celým programem pirátů.
V oblastech, na které nejsem odborník (kultura, životní prostředí nebo zdravotnictví) jsem zastáncem kvalifikovaného rozhodování. Proto se budu řídit demokratickým minimem, které požadavky na kvalifikované rozhodování obsahuje.

Doufám, že je moje odpověď dostatečná a srozumitelná.
Zdravím a přeji příjemnou neděli.

Lukáš Wagenknecht
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Wagenknecht za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Fortik, Jan.Hora

Vit.Simral
Asistent senátora

Příspěvek od Vit.Simral » 11 bře 2018, 11:49

Marek Hilšer se hlásí do primárních voleb, představit se přijde 13.3. do Pracovny:

Východiska pro program Marka Hilšera pro senátní volby 2018

Politika jako služba
Lidé ztratili důvěru v politiku. Mnoho zvolených politiků zapomnělo, že politika není jejich byznys, ale služba pro občany.
Do Senátu kandiduji proto, abych tuto funkci vykonával aktivně a dokázal tím, že existence Senátu má svůj význam.
Jako senátor budu v těsném kontaktu s občany tak, aby věděli, že ve svém senátorovi najdou zastání. Budu pořádat akce, díky kterým občané poznají, jak Senát funguje.

Sebevědomí a prosperita

Naše společnost musí stavět na vzdělanosti, zručnosti a schopnosti inovovat. Máme na to, abychom inspirovali i ostatní. V Senátu se budu věnovat mj. tématům vzdělání, vědy a výzkumu.
Klíčová je schopnost pracovat s informacemi, musíme rozvíjet digitální gramotnost. Školství musí podporovat kreativitu a komunikační dovednost. Je nutné způsob celoživotního vzdělávání občanů. Samozřejmostí je dostatečná hmotná motivace učitelů.
Využiji zkušenosti z vědeckého prostředí a vynasnažím se o to, aby ,,české mozky‘‘ neodcházeli do zahraničí a rozvíjeli svůj potenciál u nás.

Silní nesmí ignorovat slabé
Svoboda a prosperita společnosti nejsou udržitelné bez vzájemné pomoci a respektu. Občas kvůli honbě za výkonem zapomínáme, že každý člověk má svoji hodnotu a své místo ve společnosti. Vyspělá moderní společnost se pozná podle toho, v jakých podmínkách žijí ti, co štěstí v životě neměli.
V Senátu se budu věnovat tématu exekucí, kterými je postiženo na 800 tisíc obyvatel a tématu sociální péče.
Každý občan musí mít zajištěn přístup k veřejným službám. Bez rozdílu. S tím také souvisejí témata vymahatelnosti práva a potírání korupce, kterým se budu v Senátu věnovat a podpořím každé smysluplné řešení na vymýcení systémové korupce.

Zdraví občané = zdravé životní prostředí
Zdraví je nejvyšší hodnotou, o kterou je třeba pečovat. K tomu potřebujeme kvalitní zdravotnictví a čisté životní prostředí.
Zdravotní péče začíná být ohrožena: trpíme nedostatkem sester, lékaři stárnou a dostupnost lékařské péče se zhoršuje. Rozdíly jsou také i jednotlivými zdravotnickými zařízeními. Téma zdravotní péče bude věcí, na kterou budu klást důraz.
Zdraví ovlivňuje prostředí, v němž žijeme, ale také potraviny, které konzumujeme.
Je třeba začít řešit problémy v dopravě: dokončit chybějící dálnice a obchvaty měst, ale také musíme zlepšovat dopravu veřejnou, zkvalitnění železnic a také stavba železnic nových, vysokorychlostních.
Vzhledem ke globálnímu oteplování se musíme připravit na extrémní klimatické jevy, jako je např. nedostatek srážek, nebo naopak neschopnost krajiny vypořádat se s přívaly vody. Obrovské vodní stavby problém neřeší. Řešení vidím v postupných úpravách, které vrátí krajině její původní ráz.

Zahraničí a bezpečnost
Česko patří je bezpečnou zemí. Tato situace má více příčin a bezpečnostní složky odvádějí kvalitní práci, i když s mnohdy zastaralým vybavením a nedostatkem lidí. Je důležité, abychom do této oblasti investovali více prostředků.
S ohledem na mezinárodní napětí je myšlenka, že si naši bezpečnost zajistíme sami, nebezpečnou iluzí, která se nám v minulosti vymstila. Bezpečnost naší země zajistíme pouze spoluprací v EU a NATO.
Obranyschopnost musíme posilovat i v nových oblastech, například před útoky v kyberprostoru. Podporuji působení Armády ČR v zahraničních misích, díky kterému získávají naši vojáci cenné bojové zkušenosti.
Jsme součástí Evropské unie, společenství, se kterým sdílíme společnou historii, kulturu a lidské hodnoty. Jestliže se objeví nastane problém, je třeba hledat řešení, a ne před ním utíkat.
V zahraniční politice se musíme vrátit k tématu obrany lidských práv. Z pozice senátora budu toto téma otevírat i na mezinárodní úrovni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvek:
Ondrej.Profant

JanHolasek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: právník
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od JanHolasek » 11 bře 2018, 20:56

Zdravím všechny Piráty,

Krátké doplnění k programové shodě o témata v Praze, zejména na Praze 8, které jsme řešili na společné schůzce s Michalem Novákem, předsedou Pirátů na Praze 8:

Je třeba hlídat předimenzované developerské projekty, určitě to bude i jedno z hlavních témat do voleb. Exemplární příklad je projekt CPI – bytové věže v Ďáblicích. Projekt je extrémně předimenzovaný a je třeba s tím něco dělat. Pirátům na Pze 8 jsem nabídl právní posouzení a podporu při řešení téhle věci.
Další předimenzovaný projekt – zastavění náměstí na Praze 1 u hotelu intercontinental – podepsal jsem petici proti zastavění, můžeme se na to podívat i podrobněji po právní stránce. Téma předimenzovaných developerských projektů by mohlo být jedno z hlavních témat pro senátní i komunální volby a rád bych se mu věnoval i po volbách jako senátor.

Libenský most opravit nebo zbourat a postavit nový – odborné téma, je třeba nechat pořádně posoudit, i kdyby studie byla na první pohled nákladná, v celkovém důsledku se ušetří pokud se vybere investičně nejefektivnější varianta. Můj názor, pokud bude možno opravit tak aby byl ok jak pro tramvaje tak pro auta a náklad by byl srovnatelný s nákladem na stavbu nového mostu, jsem pro zachování a opravu.

Pražský okruh – odborná otázka, opět třeba podrobně zanalyzovat a investovat do studií, které následně mnohonásobně ušetří pokud se vybere opravdu nejvhodnější alternativa. Na první pohled bych se přiklonil k variantě dál od Prahy, s ohledem na dlouhodobý rozvoj města a zkušenosti ze zahraničí (např. Paříž)

Honza Holásek

Eva.Tylova
Příznivec Pirátů – Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva.Tylova » 13 bře 2018, 15:55

Eva.Tylova píše:
08 bře 2018, 07:01
Zdravím Pirátky, Piráty i jejich příznivce,
V únoru jsem navštívila několik místních sdružení, kterým děkuji za možnost prezentace, v návštěvách pokračuji. Chtěla bych navštívit všechna místní sdružení, ale již nyní je jasné, že z důvodu jiných akcí Pirátů či mých zastupitelských aktivit, které se též odehrávají po večerech, se mi to nepodaří i když se o to budu nadále snažit. Proto odpovím na několik dotazů, které jsme obdržela. Tentokrát je to z období místostarostování na Praze 12 (2010-2013 -zvolená za SZ ve Změně pro prahu 12).

Dotaz na směrnici o zadávání zakázek: ve směrnici jsme navrhla zapojení více osob do přípravy zadávání a zlepšení parametrů při obchodu na el. tržišti (delší doby pro nabídky, poptávka po konkrétní věci) viz podrobný popis v článku
Zprůhlednili jsme zadávání zakázek http://www.praha12.cz/vismo/dokumenty2. ... h-zlevnily

Dotaz na stanovisko rady k výšce objektu Vazovova: Usnesení z rady 17.5.2011 hovoří jednoznačně, že má být výše objektu ponechána podle okolní zástavby. Nejbližší dům má 4 patra. http://www.praha12.cz/15-jednani-rady.. ... 0/p1=11716

Kampaň v komunálních volbách v roce 2014 stála cca 50 tis. kč (cca 40 tis. Kč zaplatili Zelení, 10 tis. Kč Piráti), vydány noviny a rozdány noviny, plakáty atd., zisk 9.3 %
Dotaz na prodej letiště Točná Lukačevičovi majiteli Seznamu. Letiště bylo prodáno v roce 2008, kdy byl starostou za ODA Petr Hána. Já jsem byla opoziční zastupitelka za SZ ve Změně pro Prahu 12. Prodej jsme kritizovali.

Dotaz na hospodaření SZ. V SZ jsme nikdy hospodaření na starosti neměla.

Dotaz na dlužníky Prahy 12 za nájmy. Dluhy kontroluje a vymáhá odbor majetku.

Dotazy zaslal na místní sdružení Tomáš Trnka, který vlastnil na Praze 12 hernu Tony bar. Když jsme v roce 2011 zavedli nulovou toleranci, tak musel hernu zavřít. Hernu se snažil obnovit, ale proti tomu jsem v radě já i další zástupci Změny pro Prahu 12 vystupovali (viz níže). Od té doby o mě rozesílá nepravdivé informace. Dělal to i při minulých komunálních volbách. Kdyby se Vám dostal do ruky ještě nějaký jeho dotaz, tak na něj ráda odpovím s doložením toho, jak to bylo
http://www.praha12.cz/podnet-obcanu-na- ... ry/d-29924

Vit.Simral
Asistent senátora

Příspěvek od Vit.Simral » 13 bře 2018, 23:44

Ahoj PIrátstvo,

zveřejnuji informaci ke kandidatuře Evy Tylové, kterou považuji za relevantní pro rozhodování členů.

S Evou jsme se dnes krátce sešli, se zveřejněním souhlasí a je připravena na můj příspěvek do rozpravy, byť je pozdní, reagovat.

Od zdroje, který působí ve spolkovém životě na Praze 4, jsem v pondělí obdržel informace o žádosti 106 na zakázky související s participativním plánováním na MČ P4.

Jak vidíte z přiloženého souboru, většinu zakázek v tomto oboru získalo v letech 2016 a 2017 od MČ trio Martin Veselý, Lukáš Hanus a Dialog Architekti, s.r.o. Tyto osoby jsou personálně propojeny, jak si lze dohledat i v OR. Zakázky byly ve velké většině do 200 000,- Kč, tj. nevyžadovaly projednání na Radě, ale pouze poudpis vedoucí OKAS, tj. Evy Tylové.

Martin Veselý zároveň ve stejném i předcházejícím období působil jako poradce pro participativní rozvoj pro Radu MČ. Podílel se tak na vytváření rozpočtu a plánování zakázek, které následně získal on sám/jeho firma.

Nechám na Vašem úsudku, zda tuto aktivitu považujete za běžnou součást veřejné správy, či ukázku nepřípustného střetu zájmů.
Přílohy
VP_čerpání-peněz_103-106-2017-zverejneni-1.pdf
(8.81 MiB) Staženo 20 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Hora

Eva.Tylova
Příznivec Pirátů – Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva.Tylova » 14 bře 2018, 11:23

Vit.Simral píše:
13 bře 2018, 23:44
Ahoj PIrátstvo,

zveřejnuji informaci ke kandidatuře Evy Tylové, kterou považuji za relevantní pro rozhodování členů.

S Evou jsme se dnes krátce sešli, se zveřejněním souhlasí a je připravena na můj příspěvek do rozpravy, byť je pozdní, reagovat.

Od zdroje, který působí ve spolkovém životě na Praze 4, jsem v pondělí obdržel informace o žádosti 106 na zakázky související s participativním plánováním na MČ P4.

Jak vidíte z přiloženého souboru, většinu zakázek v tomto oboru získalo v letech 2016 a 2017 od MČ trio Martin Veselý, Lukáš Hanus a Dialog Architekti, s.r.o. Tyto osoby jsou personálně propojeny, jak si lze dohledat i v OR. Zakázky byly ve velké většině do 200 000,- Kč, tj. nevyžadovaly projednání na Radě, ale pouze poudpis vedoucí OKAS, tj. Evy Tylové.

Martin Veselý zároveň ve stejném i předcházejícím období působil jako poradce pro participativní rozvoj pro Radu MČ. Podílel se tak na vytváření rozpočtu a plánování zakázek, které následně získal on sám/jeho firma.

Nechám na Vašem úsudku, zda tuto aktivitu považujete za běžnou součást veřejné správy, či ukázku nepřípustného střetu zájmů.
Zdravím,

děkuji za podnět.
Ráda bych se k němu vyjádřila. Městská část Praha 4 od minulých voleb udělala významný posun v oblasti zapojení veřejnosti do rozhodování o podobě města. Bylo uspořádáno skoro 30 participačních akcí různých úrovní (od Generelu veřejných prostranství až po malé lokální akce o dopravním řešení). Dostali jsme dokonce pochvalu od člena SOIP (viz zápis z komise MA 21).
V předchozím volebním období žádné participační akce radnice nedělala, takže zde nebyla s jejich pořádáním žádná zkušenost. Proto příslušná radní požádala, na základě doporučení Lidové školy, urbanismu Martina Veselého, aby jí dělal v té věci konzultanta, měl totiž s participacemi zkušenosti. V rámci konzultační činnosti zpracoval koncepční materiály k participaci, informoval o participaci v rámci úřadu, zapojil se do přípravy pěti VF MA21, v průběhu participací konzultoval i s občany a spolky, jaký pro ně mají akce význam a dával o tom zpětnou vazbu úřadu atd. Navrhoval i možné formy participace (setkání občanů, výstavy atd., osvětová činnost ). O tom jaké akce se ale nakonec realizují, rozhodoval tým složený z úředníků v OKAS, tedy z oddělení PR, kteří mají na starosti vztah s veřejností a oddělení územního rozvoje a příslušných radních (pokud se dotýkala akce více radních). I vzhledem k omezenému rozpočtu byly realizovány pouze akce s největším očekávaným přínosem pro veřejnost. Akce se vybíraly i podle urgentnosti jednotlivých kauz (nejčastěji staveb - příprava na metro D, zastřešení Spořilovské, záměr transformace Michelských pekáren). Byly vyzkoušeny i nové formy projednání jako je participace s dětmi k plánovaným stavbám v jejich okolí. Participace byly zadávány postupně ve chvíli, kdy nastala potřeba je realizovat, např. když přišel developer se záměrem transformace areálu Michelských pekáren. Nemohly být tedy sloučeny do jedné. Zadání zakázky bylo provedeno podle platné legislativy a směrnice úřadu. Podle velikosti zakázky bylo postupováno buď poptávkovým nebo výběrovým řízením (ačkoli nám to pro tento rozsah zakázky zákon přímo neukládá).
Ještě ke konkrétním výhradám. Lukáš Hanus je sociolog a není s Martinem Veselým propojený (viz OR). Jako sociolog zpracovával Sociologické šetření k zastřešení Spořilovské. Martin Veselý založil s Kristýnou Starou Dialog Architekti, s.r.o. , což netají a má to i na svém blogu. O tom, že zakázky budou vypsány však nerozhodoval, (viz výše) rozhodoval o tom tým v OKAS dle konkrétní potřeby participaci zajistit, tedy nemohlo dojít ke střetu zájmů. V oblasti participace MČ spolupracuje s řadou dalších organizací UNIT architekti, Atelier L s.r.o. Partnerství o.p.s, Ing arch. Ondřej Teplý, Martin Šlenc, Martin Opatrný a další.
Martin Veselý je uznávaný odborník na participaci spojenou s územním rozvojem, konzultuje s ním řada subjektů, mezi jinými i MS Pirátů Praha 4 k problémům kolem terasy na Budějovické.

Děkuji za dotaz, v případě jakéhokoli dalšího dotazu jsem k dispozici.

Eva Tylová
Přílohy
ZAPIS-17-zasedani-Komise-pro-mistni-Agendu-21-11-12-2017.pdf
(455.66 KiB) Staženo 10 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Tylova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mejsnar, Vit.Simral

Lukas.Findeis
Místní předsednictvo
Profese: radní MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4488 poděkování
Dostal poděkování: 3797 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 14 bře 2018, 14:42

Já mám s Evou Tylovou dlouhodobé pozitivní zkušenosti. Toto volební období jsme spolu opoziční zastupitelé na Praze 12 a začali jsme spolupracovat už někdy před začátkem minulého volebního období. Dlouhodobě se zapojuje do práce pro Piráty nejen v Praze (posledně přednášela na Pirateconu k životnímu prostředí v Ostravě), komunikuje s našimi zastupiteli na magistrátu...

Co se týká Trnky, tak to je agresivní demagogický troll, kterému za působení Evy v Radě Praha 12 zavřela hernu. Jeho příspěvky jsou daleko za hranou logiky a slušného chování. V případě zájmu mohu dodat spoustu velmi urážlivého materiálu. Prakticky vše co za posledních cca 5 let publikoval na FB bylo tohoto ražení. Teď útočí už i na mou osobu. Má vazby na zdejší ANO, které se bojí nástupu Pirátů. Snažil se infiltrovat místní pirátskou buňku, pak se mi ozval koordinátor dobrovolníků, protože na mě Pirátům začal psát ošklivé věci, a pak se snažil zapojit jako příznivec na Praze 6, kde má trvalé bydliště, když mu to u nás nevyšlo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 6):
Vit.Simral, Pavel.Hajek, Jan.Mejsnar, Roman.Semik, Daniel.Mazur, Mikulas.Ferjencik
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“