Stránka 1 z 2

Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 02 úno 2018, 22:08
od Pavel.Nazarsky
Obracím se na vás, kdo chodíte na schůze KS Praha, s nápadem, že by bylo lepší vyčlenit pro grilovačku uchazečů o členství samostatnou schůzi.
Tak, jak teď probíhají krajské schůze, se nestíhá nic pořádně. S uchazeči si pořádně nepopovídáme, a to je škoda, protože by takové rozhovory byly vzájemně obohacující. A my členi a příznivci taky v časovém presu nic pirátského nevyřešíme. A to nemluvím o užitečném myšlenkovém kvasu, pro který je tak dobré scházet se na schůzích.

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 04 úno 2018, 12:27
od Romana.Klimesova
Ne.
Pominu teda ten prostor /- PiCe je akorát pro dvacet lidí, nikoliv pro 60 /- maje na paměti Stevova slova o červnu a trpělivosti. Ale nerada :-(

Po hodině zpráv ze Sněmovny, městských čtvrtí a dalších aktualit jsou lidé unavení, další info nejsou schopni vstřebat a "grilované" nováčky neposlouchají s valným zájmem.

Řešení vidím oddělit tyto dvě věci na dvě různé schůzky. Dobrej počin je v současnosti setkání s nováčky,které pořádáme,to by mohlo zůstat jako základ. Pak zapojení lidí do práce v městských čtvrtích a po čase setkání se s nimi a z jejich zpětnou vazbou o tom,jak jsou spokojeni,nespokojeni..atd. a mají li dál zájem o nějakou spolupráci,členství atd.

Dát jim více prostoru...přesně jak Pavel píše.

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 04 úno 2018, 14:07
od Zuzana.Ujhelyiova
Problém spatřuji především v prostoru, který je na naše aktuální stavy malý a svým umístěním obecně nedostačující. Domnívám se, že pokud bychom se přesunuli někam, kde jsou okna, vzduch a prostor, daly by se i delší setkání absolvovat bez problémů.
Oddělení se jistě nabízí, otázkou zůstává, zda by se oddělením reálně nezkomplikovala agenda, nenavýšil čas a zda by se to oproti (zdánlivému?) usnadnění vlastně vyplatilo.
Další cestou pak může být přijímání členů na úrovni místních sdružení.
Za sebe nicméně především děkuji za skvělý catering na posledním setkání!

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 05 úno 2018, 09:44
od Jan.Hora
S tím jak vznikají místní sdružení se situace zlepší. Grilování bude častěji už na úrovni MS a na krajské schůzi bude toho grilování méně. Problémem tak zůstává už jen prostor, fakt se tam poslední dobou nevejdeme, na každé schůzi je tak o 10 lidí víc, než minule.

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 05 úno 2018, 11:27
od Petr.Kricensky
Viz můj příspěvek na poslední schůzi.
Pojdme najít stálý prostor na shůze a nováčky.
Petr

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 05 úno 2018, 11:58
od Vit.Simral
Grilování bude méně, prostory na krajské schůze dnes začneme řešit.

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 05 úno 2018, 13:23
od Karel.Nejedlik
Honza.Hora píše:S tím jak vznikají místní sdružení se situace zlepší. Grilování bude častěji už na úrovni MS a na krajské schůzi bude toho grilování méně. Problémem tak zůstává už jen prostor, fakt se tam poslední dobou nevejdeme, na každé schůzi je tak o 10 lidí víc, než minule.
A je to dobrý nápad grilovat jen na MS? A znamená to rovnou, že se zruší i představení v KS? Dovedu si představit, že podrobná rozprava s kandidátem bude probíhat na MS, ale pokud bude žádné představení na fóru ani na žádném KS, tak se ti lidi za chvíli nebudou znát ani v rámci Prahy... jak pak asi budou vypadat rozlehlejší KS než je to Pražské....

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 05 úno 2018, 15:05
od Jan.Hora
Karel.Nejedlik píše: A je to dobrý nápad grilovat jen na MS? A znamená to rovnou, že se zruší i představení v KS? Dovedu si představit, že podrobná rozprava s kandidátem bude probíhat na MS, ale pokud bude žádné představení na fóru ani na žádném KS, tak se ti lidi za chvíli nebudou znát ani v rámci Prahy... jak pak asi budou vypadat rozlehlejší KS než je to Pražské....
Představení určitě bude stále na místě, ale už nebude potřeba tak intenzivně grilovat každého (byť je mi jasné, že někteří zájemci o členství budou z toho či onoho důvodu grilováni na obou úrovních). Co se týče časové náročnosti na představování a grilování, tak toho prostě bude výrazně míň, většina se představí a zodpoví jeden dva dotazy.

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 09 úno 2018, 14:56
od Romana.Klimesova
Ohledně těch prostor - pojďte nám pomoct prosím. Upřímně je to už pro nás, jako pro KoDo už únavné, co schůzi hledat prostoru pro 60 lidí,aby tam bylo žitelno,aby to moc nestálo, aby to nebylo na konci světa, aby tam nebylo pivo za šede a pořád nějaké další "aby" :-( Volejte známým, zkoumejte vaše okolí, s čímkoliv přijdete, budeme rádi. Aktuálně jde o několik termínů na grilovačky, na krajské schůze, na setkání s nováčky... prostě na všechno větší.

Díky

Nuna

Re: Vyhovuje vám formát našich krajských schůzí?

Napsal: 09 úno 2018, 15:26
od Jan.Hora
Hele, co hotel ILF na BUdějovické? Mívali tam poměrně velkou posluchárnu k pronájmu, kam se toho vešlo fakt hodně a pamatuju se, že to vycházelo dvacku na osobu a hodinu, když byla z půlky plná - kapacita je 114 osob a za hodinu chtějí 1700Kč včetně DPH. A dole je nějaká malá restaurace, plus poblíž je Antal, Kolkovna a další restošky s poměrně slušnou kapacitou. Akorát netuším jak mají volno a jestli tam nebude nějaké omezení, které by nám mohlo vadit.

Fotky
http://www.hotel-ilf.cz/kongresove-cent ... resovy-sal

Ceník
http://www.hotel-ilf.cz/sites/default/f ... stor_2.pdf

EDIT: Zvenku ten hotel nevypadá už nic moc, tak nevím v jakém stavu to tam mají. Pokud by tohle byla schůdná cesta, můžu tam zajít a poptat se, případně i nafotit. Mají tam i menší místnosti, ale myslím že kapacita 50-60 je už dneska málo.

EDIT2: Jo a na grilovačku se mi líbilo v grillparku Pražačka, tam jsme byli v létě a půjčujou i ty grilly: http://prazacka.cz/grill-park kapacita 150 míst, je to na Žižkově s výhledem do zeleně.