Stránka 1 z 1

Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 22 led 2018, 17:55
od Adam.Zabransky
Ahoj pražší členové. Protože brzy chceme zahájit primární volby na primátora/primátorku a následně na čelo kandidátky, abychom měli dostatek času se na volby pořádně připravit, chceme vědět, jak si představujete, že v Praze budeme kandidovat. V předsednictvu se shodneme na tom, že bychom měli jít do voleb samostatně a ne v nějaké koalici, a potřebujeme vědět, jestli je na tom shoda i mezi členskou základnou, než celou mašinérii rozběhneme. :) Dík za hlasování!

Anketa je nezávazná, chceme jen vědět, jaká panuje nálada.

Re: Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 24 led 2018, 17:33
od KarelS
Nejsem kandidát z Prahy, ale doporučuji jedinou koalici - koalici s občany Prahy ;-)

Re: Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 24 led 2018, 19:30
od Ladislav.Kos
Na pražský magistrát samostatně. Máme na to. ;)
Na městské části podle místních možností. Rozhodně všude včas sepsat povolební strategii, která se osvědčila ve volbách do sněmovny.

Re: Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 25 led 2018, 09:03
od Petr.Daubner
Mám stejný názor jako Láďa. Na pražský magistrát určitě samostatně, kandidátů máme dost. V místních částech podle místní situace, ale domnívám se, že většinou bude efektivnější se s někým spojit na místní úrovni, případně dát na pirátské kandidátky hodně nezávislých kandidátů. Protože do 57 městských částí prostě nemáme šanci postavit jenom naše kandidáty, to bychom museli mít jenom v Praze hodně přes 1000 členů... Bylo by fajn mít tolik členů při přístích komunálních volbách za 4 roky.

Re: Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 30 led 2018, 09:00
od Pavel.Hajek
Na magistrát určitě samostatně, na MČ dle místních zkušeností a speciálně doporučuji vyhnout se podání kandidátek v těch MČ, kde nemáme žádnou základnu nebo se objevili kandidáti, za které se nebudeme schopni do voleb zaručit.

Takže raději se soustředit na méně MČ než za každou cenu obsadit 57 MČ a pak se divit, jakou nám nově zvolení zastupitelé udělají reklamu. Už teď se setkávám s tím, že mě oslovují z malých MČ kandidáti, kteří navzájem na sebe práskají svou politickou turistiku a navzájem před sebou varují.

A s postupem času toho bude čím dál více.

Re: Chceme v celopražských volbách kandidovat samostatně?

Napsal: 05 úno 2018, 16:58
od Jan.Lejcko
Ahoj,

shoduji se zde (pozitivně) s ostatními příspěvky na magoš samostatně na MS podle situace, na MS pozor na přeběhlíky..