Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Uživatelský avatar
Tomas.Lastuvka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1135
Registrován: 19 říj 2013, 21:07
Profese: html coder
Bydliště: Turnov
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 921 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Příspěvek od Tomas.Lastuvka »

Ted tak koukam na zapis ze schuze.. Muze mi nekdo,kdo byl na schuzi - klidne v SZ/PM - poslar vysvetleni k tem trickam a cepicim a podobne? Dekuji mnohokrat (omluva ze jsem nedaval pozor nebo spise byl ve vedlejsi mistnosti, ale resil jsem s Adamem par detailu)

EDIT: Uz mi to bylo vysvetleno :) Timto diky Tobiasovi za doplneni informaci co mi chybeli..
Ten, kdo je ti nejbliz, bude vzdy tim, co ti ublizi nejvic!

Nemam na vas naladu, nedivte se mym reakcim.
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Příspěvek od Ondrej_Marek »

Ja jsem to resume tech tricek pochopil tak, ze v ramci volne souteze si muze jakejkoliv podnikatel jako Kosta nasadit rozumnou marzi protoze rozhodnuti zda koupit nebo ne je koncovem uzivateli. Maximalizuje to svobodu volby.
ale vicemene vylucuje moznost exkluzivity at uz v rovine propagace nebo organizace stranou. (to bude asi cesta, kterou se zatim vydame)

Proti tomu stoji koncept spravy stranou, ktera by si objednavala dle svych pozadavku vyhotoveni a ty materialy by pouzivala dle potreb - prodavala nebo rozdavala na akcich, clenum apod. Je mozne ze k necemu takovemu
se casem pristoupi v ramci "profesionalizace" strany, protoze s potencialne rostouci znamosti roste i vyznam "brandu" na tech propagacnich materialech a teziste zajmu o ne se presouva z podstaty (je to prijemne tricko nebo hezka cepice)
do nositele te znacky a strana v tu chvili logicky bude chtit mit nad tim, co se s tou znackou deje trochu kontroly.

Navic vzheldem k tomu, ze se jedna o materialy pro celek vetsi nez jen KS Praha, tak rozhodnuti stejne nenalezi nam jako krajskemu sdruzeni IMO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej_Marek za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Lastuvka, Ondrej.Profant, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Příspěvek od Tobias.Esner »

a v okamžiku kdy se to dá diskutovat na forum, dopadne to jako všechno (viz větrovky)
přikláním se k variantě: nech vyrobit, oceň a dej k nabídce k rpodeji, kdo bude chtít koupí....
pak by se mohlo jednat mezi zprostředkovatelem prodeje/prodávajícím, že by strana zbytek odkoupila a pak sama dál přeprodala, ale to je složitý. jednoduší by bylo, kdyby se našel někdo, kdo s tím Kosťovi pomuže, což mě přivádí na myšlenku že mu asi nabídnu pomoc....
ok ;)
je to už jasný Geparde? :*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Lastuvka, Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15004 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Řešení je triviální a dávno přednesené - pirate market.

Pokud by byla potřeba centralizace (očekávaný předvolební nápor), tak si strana/nějaká jiná naše organizace nakoupí do zásoby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
Tobias.Esner

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Mimořádná a řádná schůze KS Praha - leden 2014

Příspěvek od Tobias.Esner »

Zápis ze schůze píše:5) kampaň na komunální volby
- kdo si vezme na starost kontaktování členů, zjistit info o ochotě kandidovat? globálně pro celou Prahu
Janek: první kolo dotazník, na fóru, mailem urgovat a až následně volat členům, kteří nereagovali
Filip Miler - já se starám o Prahu 11
S voláním přislíbili pomoc Marek, Bára, Janek, Míša K. a právě Filip Miler, který by si vzal na starosti Prahu 11
v tomto budeme pokračovat zde
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“