MF OST 1/2014(2) - hlasování - rozpuštění MS Ostrava

Moderátor: Archivari

Pravidla fóra
Toto forum je pouze již archivní a je určeno k odstranění
Zamčeno

Ve věci rozpuštění MS Ostrava hlasuji

Anketa končí za 03 bře 2014, 19:01

PRO rozpuštění
4
57%
PROTI rozpuštění
1
14%
zdržuji se
2
29%

Celkem hlasujících: 1 - Celkem hlasů: 7

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20429 poděkování

MF OST 1/2014(2) - hlasování - rozpuštění MS Ostrava

Příspěvek od Martin.Kucera » 01 bře 2014, 19:01

Z pověření předsedajícím zahajuji hlasování o rozpuštění MS Ostrava. Tedy o usnesení
Místní fórum Ostrava rozhodlo o rozpuštění místního sdružení Ostrava.
Lze hlasovat pro rozpuštění, proti rozpuštění, nebo se zdržet. Jde o hlasování o zásadním návrhu, proto bude návrh přijat (a MS Ostrava tím rozpuštěno), pokud budou pro rozpuštění alespoň tři pětiny ze všech hlasujících (tj. těch, kdo hlasovali pro, proti nebo se zdrželi).
Hlasování potrvá 48 hodin a bude tajné.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20429 poděkování

Re: MF OST 1/2014(1) - hlasování - rozpuštění MS Ostrava

Příspěvek od Martin.Kucera » 03 bře 2014, 20:49

Hlasovalo 7 členů, 4 pro rozpuštění, 1 proti, 2 se zdrželi.
Potřebná třípětinová většina činí aspoň 5 hlasů. Této hranice nebylo dosaženo, usnesení o rozpuštění MS Ostrava tedy nebylo přijato.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1480 poděkování

Re: MF OST 1/2014(1) - hlasování - rozpuštění MS Ostrava

Příspěvek od Karel.Fuzik » 09 bře 2014, 16:13

Co to tady zase šaškujete? To už vám skoro všem jebe? Kučero, ty magore, cos to tady zas rozpoutal? Asi ti začnu foukat kouř do ksichtu. Už nejsi členem MS Ostrava. Byl jsi vyloučen. Ještě to nikdo nezrušil.

Pro ostatní v Ostravě. určitě si pamatujete, proč jsme původně MS Ostrava zakládali. Chtěli jsme si v klidu, bez nějakého politikaření, dělat komunální politiku v Ostravě. Můj volební program předsedy byl v tom, že nedopustím v MS žádné politikaření a směšné šarvátky. To se mi nepovedlo, bohužel.

Nikdy předtím jsem totiž nepotkal šašky typu M. Kučery a podobné. To, co se tady děje teď, to by nevymyslel ani Gogol s Havlem dohromady. Exponenciála absurdního divadla. To už všichni zainteresovaní ztratili kontakt s realitou?

Nikoho nezajímá, co už PMS udělalo pro přípravu voleb? Kolik jsme na tom už odpracovali? Jak daleko je volební program, jaké získáváme kandidáty a kolik lidí už máme pro kandidátky z potřebných cca 150 lidí? Kolik budeme stavět obvodů a kdo to zajistí? Jak budeme propagovat náš volební program a za co?

Odvoláte PMS a nic? Nevěřím, že jste všichni takoví blbové. Kučera musí čuchat kouř. Hrůůůůza. Odvoláme předsedu. A všechno bude fajn. A kdo vám ty volby udělá, když ne Fuzik, Adámek, Polanský, Vontroba ...? Kučera prý nechce kumulovat funkce. Blbost, nesehnal by ani 10 lidí na kandidátku, protože je neschopný hňup. Možná ho někdo platí za to, aby to v Ostravě rozmrdal anebo je fakt aktivní blb horší než atomová bomba.

Vyzývám normální lidi z Ostravy, aby se mi ozvali SZ nebo telefonicky, dohodneme si sraz mimo ty magory a reálně zvážíme možnosti pro volby.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status

Zamčeno

Zpět na „[archiv] Ostrava“