Stránka 6 z 19

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 11:03
od Michal.Gill
Předpokládám, že máš na mysli 2.3. A přikláním se k tomu, aby to takto proběhlo. Na schůzi poslední brainstorming a pár dní k dobru na dotažení potenciálních kandidátů.

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 11:23
od Michal.Gill
Po rozhovoru s Ondrou Polanským bychom ještě rádi stručně pogrilovali zájemce o místa na čele kandidátky stran toho, nakolik budou schopni přiložit ruku k dílu v rámci předvolební kampaně.

A rovnou za sebe odpovím - absolutně netuším; v mém případě se nabízí jeden ze dvou scénářů:

a) buďto cca. v květnu/červnu odjedu na blíže nespecifikovanou dobu do Kanady (plus minus rok), přičemž bych se v takovém případě kandidatury vzdal.
b) odjedu až po termínu sněmovních voleb (pokud tedy samozřejmě čirou náhodou a nějakým zázrakem nebudu zvolen), v kterémžto případě jsem pevně odhodlán dát do organizace a provedení kampaně maximum času, už proto, že mě za to strana lehce platí. Nevyzpytatelnou proměnou je ovšem to, že se stále poohlížím po nové práci, která by to teoreticky mohla silně hatit.

Takže za sebe jsem na vlastní otázku moc čitelně neodpověděl, ale věřím, že ne všichni jsou teď v tak krkolomné a nepřehledné situaci, kdy nemohou říct, kolik budou mít v létě a na podzim času.

Všem předem díky za vyjádření.

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 11:36
od Radek.Simkanic
Michal.Gill píše:Po rozhovoru s Ondrou Polanským bychom ještě rádi stručně pogrilovali zájemce o místa na čele kandidátky stran toho, nakolik budou schopni přiložit ruku k dílu v rámci předvolební kampaně.

Všem předem díky za vyjádření.
Já samozřejmě jako vždy pomohu rád jak to jen půjde. Vždy jsem dělal případně dával v možnost dělat řidiče a zapůjčit tak auto, pomáhal jsem s výlepy, roznosy a to i kontaktně s lidmi v různých vesnicích a městech. Samozřejmě toho budu ochoten i tentokrát, nedokážu však přesně říct na dny kdy budu volný a kdy ne, ale odhadem většinou v po - út nebudu moc dostupný (příprava materiálů na výuku a deskovky), jeden den o víkendu chci mít pro sebe (oprava písemek, studium PhD), a možná čtvrtky večer nebudu moct (pravidelný badminton - psychický odpočinek). Jinak ve škole jsem většinou Po - Čt od rána do cca 5 h večera. Snad taková odpověď bude stačit, ale věřím že se vždy domluvíme předem jako tomu bývalo dříve (a to jsem nebyl v čele :D ).

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 12:43
od Rostislav.Reha
Ja budu uplne mimo (a je to hodne cerstva informace) - od brezna zacnu pracovat 200 km od Ostravy a budu se do ni vracet jen na vikendy. Cili na akce pres tyden jsem nedostupny, jen online.
Na schuzi teda asi s nejvetsi pravdepodobnosti nebudu (po hodne dlouhe dobe).

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 12:51
od Radek.Simkanic
Rostislav.Reha píše:Ja budu uplne mimo (a je to hodne cerstva informace) - od brezna zacnu pracovat 200 km od Ostravy a budu se do ni vracet jen na vikendy. Cili na akce pres tyden jsem nedostupny, jen online.
Na schuzi teda asi s nejvetsi pravdepodobnosti nebudu (po hodne dlouhe dobe).
Jestli budeš mít čas, tak můžeš být zůčastněn schůze třeba pomocí skypu :-)

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 24 úno 2017, 21:35
od Jiri.Demel
U mne jako každé předvolební období budu na své zahradě trávit opékáním pochutin a z povzdálí sledovat dění kolem.
Docela hezká představa,alespoň by mne pak tolik nemrzely ty nevalné volební výsledky vzhledem k vynaloženému úsilí.

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 25 úno 2017, 18:20
od Michal.Gill
Radek.Simkanic píše:Jestli budeš mít čas, tak můžeš být zůčastněn schůze třeba pomocí skypu :-)
Bude-li zájem, určitě to rád zařídím - počítač beru a budu buď předsedat nebo zapisovat, takže v obou případech rád poskytnu svůj comp a zapnu Skype. Moje jméno na něm je Massachusetts87, kdyby sis mě chtěl najít předem. :-)

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 26 úno 2017, 01:20
od Rostislav.Reha
Zajem je, predpokladam, ze sam se tam vecer budu stejne nudit - jen abych mel net :) Dam urcite vedet. Ale jsme offtopic, kdyztak nas odmoderujte :)

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 26 úno 2017, 11:27
od Jaroslav.Nemec
Navrhuji oslovit lidi z předchozích kandidátek, minimálně v Ostravě několik výrazných osobností, kteří pro Piráty získali a jistě získají hlasy, jsou. Na zadní pozice navrhuji oslovit ty ostatní z kandidátek. Píši to snad zavčasu, jelikož v posledních krajských volbách se to nějak nestalo...

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Napsal: 27 úno 2017, 21:34
od Michal.Gill
Rostislav.Reha píše:...jsme offtopic, kdyztak nas odmoderujte :)
Já si pak ten zápis předpřichystám a všechny nadhozené body si z toho vyzobu.