Zápisy z jednání PKS

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátor: PKS Vysocina

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 24 zář 2018, 22:26

mumble PKS
24.9.2018

Přítomni: Michaela Vodová, Jan Pošvář, Ondřej Tůma, Roman Pašek
Omluveni: Milan Daďourek


Program
  1. Nahlaseni dovolené správce JiPiCe
  2. Navrh nákupu kavovaru (viz. zde - https://www.facebook.com/18495168819064 ... 938379796/
    Chápu že v rámci vybavení JiPiCe bychom již s rozpočtem hýbat neměli, ale předkládám to jako zajímavou nabídku
  3. Tu knihovnu, objednal to někdo?
  4. Na nástěnku s citem a rozumem + chce to ještě další balení magnetů
  5. Roman a druhé kolo (nějak uzavřeme to jednání, ne?)
    návrh od hospodáře: viewtopic.php?f=316&t=43613
  6. Zaštítění “festivalu” 17. 11. v Třebíči
  7. Kancelář v pohybu
  8. MŠ - NK a jeho účetnictví
  9. hodnocení správce JiPiCe a vedoucí MO
Zápis:
  1. 1-7.11 vč., mimo republiku - dovolená Ondry T.
    přemýšlí, že nebude na toto období do centra nic plánovat, otázka zástupnosti, Roman říká, že by bylo tohle lepší nechat na jihlavský, vzhledem k místu
    jan, Míša bere na vědomí
    pks se k tomu musí nějak postavit, aby Ondra věděl, jak může či nemůže plánovat..
    Míša: navrhuji zavřít, pokud bude něco hodně důležitého, zařídíme zástup za Ondru.. předem se na tom domluvíme
  2. kávovar
    Roman - nelíbí se návrh, zero waste - velký odpad z kapslí
    s tím všichni souhlasí
  3. Jan - knihovna do JiPiCe - v rozpočtu máme peníze, záměr taky, musím ověřit, Jan chce upozornit, že to můžeme objednat (černou knihovnu)
    Ondra zjisti specifikaci a cenu a pak dořešíme, kdo a jak koupí
  4. Jan - hlavní nástěnkář - dezolátní stav v centru - přeplácaný, Jan to zredukoval, a byl by rád, aby na to byl brán ohled, na estetičnost, a případně aby se konzultovalo s Janem
    diskuze o účelu nástěnky
    diskuze o bordelu v JiPiCe
    necháme na jednání na krajské schuzi
  5. Jan - neukončené jednání na fóru - podpora do druhého kola pro Romana Šemíka
    usnesení:
    Krajské předsednictvo Vysočina schvaluje záměr 30 tisíc Kč na kampaň pro II. kolo voleb do Senátu, volební obvod č. 44 -Chrudim, kandidát Roman Šemík. Krajské předsednictvo Vysočina schvaluje převod 30 tisíc Kč z výdajové rozpočtové položky “Rezerva předsednictva” do výdajové rozpočtové položky “Senátní volby”.

    pro všichni přítomní členové PKS
  6. Roman - Béčko je otevřeno, pořadatel oslovil, zaštítit 17.11 - větší, chtějí tomu dát nádech “svobody”
    diskuze
    návrh - sejít se s pořadatelem a zjistit podmínky naše a jeho
    předběžně Ondra, ROman a Míša 1.10 večer
  7. Jan, spíš na krajskou základnu - řešíme místa … máte návrhy?
  8. MŠ - řešit účetnictví!!!
    4.10 - Třebíč, náměstí - podpora od Pirátů, možná i 2.10
  9. zalozim vlakno na hodnoceni ondry, pac vykazuje řádně, je se dle předchozích připomínek čeho držet a dle čeho se orientovat, a také je v říjnu ¾ pro hodnocení vedoucí MO - taktéž bude založen úkol pro její hodnocení (Míša)
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 02 říj 2018, 16:54

Mumble PKS 1.10.2018

Program:

Přítomni: Vodová, Tůma, Daďourek, Pošvář (později k vyjádření se k prvnímu bodu)
Omluven: Pašek
Hosté: Hajnová

Program:
  1. žádost o navýšení NMnM
  2. volební štáby (můžu řešit s Hankou H., možná se připojí po deváté)
  3. programy - komunální - nejsou všechno proschvalované a nejsou v podatelně RV
  4. Doporučení PKS k přijímání členů - lze i příště

Přítomni: Vodová, Tůma, Daďourek, Pošvář (později)
Hosté: Hajnová
Omluveni: Pašek
  1. Roman k bodu 1 - v Trebici nam asi penize zbydou, takze se budou vracet KS. Ale i tak se mi nelibi prekroceni rozpoctu, ktere neni predem ohlaseno. Míša - oni ho snad nepřekročili, aniž bychom to schválili ne? Proto žádají? .. Já to ještě nečetla.
    Milan - není to jisté, ale mně se zdá že už překročili… Míša: Jo, vypadá, že jo :( jestli se proplácelo nevím, to má v pácu Jan , ale vypadá že spíš ne https://wiki.pirati.cz/fo/hospodareni20 ... /220700151
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

    • diskutujeme, nevíme za co utratili těch 20k, chtějí barevný tisk - rozhodli se pro něj i za cenu toho, že rozpočet nenavýšíme
      většina argumentuje proti navýšení:
    • důvody proč ne: Jde o limit v rámci schváleného rozpočtu, který byl předem dohodnut. Navýšení o 50% se nejeví vhodné s ohledem na ostatní kandidátky v kraji. Podobné navýšení je nezbytné žádat s předstihem.
    • v podstatě všichni jsou proti navýšení limitu, necháme si to ještě přes noc uležet a zítra se přes wire domluvíme, případně si domluvíme další setkáí i s Reném na mumble na večer
  2. Hanka, Míša - volební štáb
    • volební štáb budeme koordinovat s centrem, bude v sobotu 6.10 od 15 hodin v JiPiCi, zítra 2.10 od 15 hodin bude Ondra koordinovat zkoušku streamu s centrem z JiPiCe, se Šárkou V. domluveno, že se mu ráno 2.10 ozve,
    • do emailu napsat lidrum a pripadne čelu
    - budte v kontaktu s Míšou, informujte ji o vašich reakcich na vysledky
    - muzete kdykoli zavolat, Míša bude support
    - pripravte si ruzne mozne scenare a vlastni reakce (vyhrali jste, prohrali, mozne koalice, vyjednavani, jake budou vase prvni kroky apod.)
    • na volebním štábu 6.10 bude Eva Nováková, Míša Vodová, Jan Pošvář - připraveni ke komentování
    - MV - jako support a sběrač info od komunálů mimo Jihlavu, i jako kontakt pro media (info z komunalu, pripadne info o kontaktech na lidry)
    - EN - jako lidryne Zijeme Jihlavou
    - JP - jako kontakt pro media pro koment senatnich voleb
    • Hanka pozve ve středu vybrané novináře na štáb - vyčleníme jim “okénko”, kdy budou moci přijít (např. 16 - 17 hod), počet míst a pokud budou chtít na místě více info, může Míša předat telefonní kontakt na konkrétního lídra, aby si potřebné informace doptali
    • Hanka zároveň připraví TZ (cca v pátek odpo/ večer), v sobotu se doplní “tvrdá data”, vyjádření třeba Míši tak, abychom ji mohli v neděli dopoledne rozeslat
    příprava: mail k volebnímu štábu (lehce upraveno a rozesláno, děkuji Hance za přípravu - Míša)
OFFTOPICAhoj,
volby už jsou pomalu tu a je na čase se připravit na zpracování a komunikaci volebních výsledků. Obracím se na Vás proto s několika zásadními informacemi a prosím o Vaší maximální spolupráci.
V sobotu od 15. hodin poběží volební štáb v Jihlavě, který bude napojen na celostátní a bude předávat aktuální informace z Vysočiny jak regionálním novinářům (kteří na něj budou pozvaní na XX.hodinu), tak centrále od Prahy, která bude výsledky dále zpracovávat a medializovat.
Co od Vás potřebuji:
určete si jednu osobu (ideálně lídra), která se mnou bude v sobotu odpoledne v kontaktu, bude mě informovat o výsledcích (v Jihlavě je budeme sledovat online, jde hlavně o vaše komentáře výsledků) a hlavně bude schopna říct/podat reakci na tyto výsledky (po telefonu, nejen mě, ale případně i volajícím novinářům)
připravte si různé možné scénáře a vlastní reakce (vyhráli jste, prohráli, možné koalice, vyjednávání, jaké budou vaše první kroky, apod.)
pokud si nebudete jistí, jak po volbách dále postupovat, s kým a jak začít vyjednávat, zavolejte mi, ráda to s vámi proberu a podpořím vás.
Díky


- ostatní body odloženy na příště
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 09 říj 2018, 21:42

9.10.2018
mumble PKS

Program:
  1. žádost o navýšení nmnm ukončena? - z té schůzky na mumble v úterý není zápis?
  2. program KF
  3. mumble pro zastupitele (Milan)
  4. přijímání členů (Milan)
  5. NV - listopad (Míša) - mám termíny předem, chcete?
  6. z mumble 24.9 - knihovna do JiPiCe

Přítomni: Vodová, Pašek, Daďourek, Tůma
Omluveni:
Hosté:

Zápis:
otázka - líbí se vám trello? - sice fajn, ale proč nevyužít redmine - zkusme delegovat na redmine
Míša přendá úkoly do redmine mluvíme o tom, zda jsou tyto úkoly, delegování, vhodné dávat do podatelny. Podatelna má specifická pravidla, není vhodné. Uděláme podprojekt Vysočiny, úkoly pro PKS.
  1. Honza ho má - požádat ho. Dát na forum a ukončit podání v redmine.
    • https://redmine.pirati.cz/issues/14701
      Milan: počkal bych po KFku, René to možná bude chtít ještě otevřít a projednat.
      Míša se ptá zda přijede René na KF, Milan neví - necháme to na jejich iniciativě (viz zápis)
  2. doplňte program, zítra dopoledne uzavřu a rozešlu členům
  3. informace - rozeslali jsme to koordinátorům a našim zastupitelům v malých obcích, dali do fb skupiny pirátští zastupitelé
  4. finální verze jsem vám poslal přes wire
    • úpravy, jednání na zasedání KF, PKS, připomínkování, připomínka Míši - ošetřit nezaplacení čl.příspěvku (zapracováno)
      viewtopic.php?f=84&t=43366#p582409
      zahájit schválení dokumentu - Milan zahájí (vč. přílohy)
  5. termíny - doplnit další
    • náhradní volno pro koks na 25.11-27.11 (pondělí a úterý) - koks bude úkoly delegovat na Ondru, který s tím počítá
  6. Ondra ví jaký má k tomu úkol, rozhodli jsme se, že jeden stůl půjde na chodbu a na něj různé materiály k odběru, aby se knihovna vešla do centra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 325
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: programátor analytik
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Roman.Pasek » 15 říj 2018, 13:53

2.10.2018
mumble PKS

Program: Žádost kandidátky do OZ Nové Město na Moravě o navýšení rozpočtu z 20 tis. Kč na 30 tis. Kč

Přítomni: Jan Pošvář, Milan Daďourek, René Mayer (kandidátka NMnM)


Zápis:

Jan: Vysvětluje Renému běžný postup úprav rozpočtu - mělo by nejprve docházet k čerpání rozpočtu, nárůst by bylo třeba projednávat s předstihem. Původní rozpočet byl stanoven v jakési paritě k rozpočtům ostatních kandidátek.

René: Vysvětluje, že náklady na uměleckou grafiku je zaskočili - předem předpokládali nižší. Pak stáli před okamžitým rozhodnutím, zda tisknout čb nebo v barvě. Limit rozpočtu vnímali spíš jako směrný, protože vycházel z doporučení PKS zkrátit původní návrh rozpočtu o 50%.

Jan: Jaká byla časová posloupnost? Kdy bylo rozhodnutí a kdy žádost o navýšení?

René: Rozhodnutí …. (nechytil jsem - já to chytil, ve čtvrtek)..., pak v sobotu mluvil s Míšou a v neděli (30.9.) s Ondrou.

Jan: Už jsou doklady?

René: Faktury zatím nejsou. Proplacena zatím jen jedna inzerce.

Jan: Takže se neví náklady?

René: Zdá se, že vychází přes 31 tis. Kč.

Milan: 50 procent je moc, kdyby tak dělali všichni… Rozpočet kraje je na knop - položka komunální volby je vyčerpaná. V rámci transparence by měli mít možnost případnou rezervu požádat všichni...

René: Uznává komplikace, ale volá po individuálním řešení. Chcou být konkurenceschopní, mluví o původním záměru 40k, že to byl pro ně velký zářez.

Jan: Je nějaký Pirátský vizuál… Pirátská grafička by to zpracovala levně.

René: Šlo o náhlou inspiraci, grafika je zcela odlišná od ostatních…. Krásné umělecké dílo - https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6099474673

Milan: Z členů PKS na včerejším mumble nebyl nikdo pro navýšení. Snažili jsme se vyjasnit důvody.

René: Až budou výsledky voleb, tak to třeba bude vypadat jinak… - Projevil sebereflexi.

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 325
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: programátor analytik
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 364 poděkování

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Roman.Pasek » 15 říj 2018, 14:51

14. 10. 2018 Jednání PKS v JiPiCe

Přítomni: Michaela Vodová, Roman Pašek, Milan Daďourek, Onřej Tůma, Jan Pošvář

Facebooková reklama
  • zřízení krajského účtu a pořízení karty
  • požádáme FO
  • budem potřebovat disponenta bankovního účtu
  • Míša navrhuje, že zatím to necháme, zjistíme co a jak
  • Ondra to nechce hradit ze svý karty
  • Milan - možná záloha? - možná přes pokladnu?
  • Míša - to už bychom museli zřídit FO
  • možnosti - karta, tak jak teď, nebo někdo kdo na to má

MO zajistí školení na FB reklamu
  • nemáne nikoho z marketingu? - Břížďala
  • analýzu, jak na FB, strategie
Dobrovolné vstupné
  • jak nakládat s financemi, aby to bylo transparentní?
  • Roman - nechat to na účinkujícím
  • vybírat na živnost
  • erární kasička - účinkující si ji pučí a vybere na sebe
  • zápujční protokol, pronájem, podepsat převzání vstupného/kasičky
Akce
  • Míša - možná zrušit pořádání akcí, nechme to na externistech, Ondra by se věnoval více kraji
Strategické plánování
  • Milan - začít od lidí
  • Míša - dát na fórum
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Pasek za příspěvek:
Milan.Dadourek

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 15 říj 2018, 23:00

Program:
  1. koncepce JiPiCe - tým pro zpracování návrhu
    • marketing (oslovovat veřejnost, s nabídkou prostoru pro pořádání veřejných aktivit)
    • nepořádat akce pro veřejnost, nárazově samozřejmě ano, ale ne pravidelně, spíš organizovat podporu pro Piráty, workshopy, školení, porady týmů, programových priorit apod.
    • co je účel centra - je možné formulovat měřitelný cíl - na rok?
  2. návrh usnesení o zahájení jednání o záměrech na půdě KF - nájem JiPiCe, odměna správce centra
    • jde o záměry, které byli schválené kf jako změna rozpočtu, ale neudělali jsme schválení vzhledem k výši finančního limitu, nad 100k
      upřesnění schvalování záměrů u podřízených týmů nad 10k
  3. koncepce rozvoje kraje :D (zajištění funkčnosti)
    • - ale to je dost velký sousto, rozhodně by bylo fajn si ujasnit co nám funguje, kde máme mezery a co bychom s tím mohli udělat (na to navazují i požadavky na rozpočet)
    • založení AO - koncepce (tým pro podání návrhu)
Přítomni: Michaela Vodová, Roman Pašek, Milan Daďourek, Ondřej Tůma, Jan Pošvář

Zápis:
  1. Roman: souhlasí s nabídkou prostoru a iniciativě lidí zvenku
    Honza - nadefinovat podmínky za jakých mohou mít akci
    Míša: ano, bude provozní řád, jasně definované podmínky i v rámci koncepce, systém přihlašování apod.
    jaká bude vymahatelnost pořádku prostoru (ucastnici si uklidi sami) - Ondra: predani
    Ondra udělá první výstřel koncepce
    máte nějaké návrhy ke koncepci?
    • vymyslet akci v kooperaci s někým - něco jako “Černý bez” - aby vystupující měl navazující okruh lidí
      Jan navrhuje teambuilding
      Ondra: workshoping
      PPU (Miluš ve spolupráci)
      popularizovat centrum mezi našimi MS - mohou využít techniku, prostor
      JiPiCe nás stojí nemalé peníze (400k+) ročně
      Milan: poučíme se z jiných krajů ? vezme si to Ondra, Jan dodává, co vše zjišťovat: vstupní parametry, kolik je členů, dobrovolníků ve městě, dostupnost centra (rozdíl Brno, Praha, my), viditelnost centra; Milan: mě zajímá spíš zaměření centra (jak to má jaký kraj); Míša: máme zkušenost, primárně bylo centrum určeno nám; Jan: vize, že lidé budou chodit přirozeně - lidi přijdou si odpočinout, nebo pracovat, jako bonus se s námi (strana/osobnosti) seznámí; Míša: je potřeba to dělat v týmu, nenechávat to jen na Ondrovi, debatovat, vznikne vize se kterou pak budeme pracovat. Kvůli volbám se koncepce posouvala, ale je udělat to co nejdřív. Udělat analýzu jak to fungovalo, investice, efekt, dosažení něčeho?, Honza je expert. Termín: do konce listopadu. Míša popřemýšlí s Ondrou, udělají mumble kvůli koncepci.
  2. Honza: https://piroplaceni.pirati.cz/zamery/inst/6/
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1964326495
    Honza: je potřeba ujasnit si jak je to se záměry podřízeného týmu - nad 10k schvaluje PKS; Míša: platí to
    Honza: v průběhu kampaně se hnulo s částkami, je potřeba to schválit znovu? Míša: u Romana Šemíka bylo navýšení položky o 20k
    Honza: nemyslí navýšení položky, pouze o přerozdělení jednotlivých položek (např sníží se bannery, navýší placky)
    Honza: byl definován tým, schvalovali se záměry, podobně Třebíč (tam v jednom případě nad 10k)
    Roman: bylo v rozpočtu, dokonce se snižovalo
    Honza: bylo schváleno, někdo to může napadnout že to nebyl záměr
    Milan: jestliže položka je tak konkrétní, vede to k formalismu
    Honza: poučení pro příště, přiložit usnesení o záměru. u nájmu je to jasný, u personálních nákladů taky
    Milan: nechápu proč (10k) to musí schvalovat MS
    Honza: pokud nestačí schválení rozpočtu, je třeba schválit teď
    Milan: pokud je záměr v rozpočtu MS, musí to schvalovat PKS?
    Honza: musí
    Míša: doporučovaný byl jeden rozpočet na kraj
    Milan: poslanecká kancelář je mimo výdaje JiPiCe? jak je to s energiemi
    Honza: poslanecká kancelář je i chodba, záchody, kuchyňka (cca 20k?) dohromady 33k měsíčně. je to 150m2
    Míša: je to předložené jako návrh rozpočtu? nájem se schvaloval na začátku 2018, není to dostatečné - je to předloženo jako rozpočtová položka, ne záměr
    viewtopic.php?f=416&t=40242
    Honza: Třebíč je taky strohá, je třeba schválit záměry
    Míša: nájem a správce, ještě něco?
    Honza: Třebíč noviny - záměr se jmenuje “Plošná inzerce v Třebíčských novinách“ výše 29040, čerpání nakonec bylo -26378
    Usnesení:
    PKS Vysočina schvaluje záměr “Plošná inzerce v Třebíčských novinách“ z položky “Komunální volby MS Třebíčsko” ve výši 29040 Kč.
    pro usnesení: Vodová, Pašek, Tůma, Daďourek, Pošvář
    nájem viewtopic.php?p=538192#p537544
    139728,- nájem JIPICe , 250000,- pro správce
    Milan argumentuje, že je zbytečné schvalovat nově, spíš požádat kfko o narovnání nedostatků ve schvalování záměrů
    Honza: lepší to schválit znovu a dobře. nemyslí si, že je správné navýšení bez KF - obcházení pravidel
    Milan: rozumím, ale rozšíření je povolené pokud nepřekročí 100k
    Milan: odkázal bych na předchozí usnesení - pro jistotu žádáme KF o validaci záměrů za účelem odstranění nejistoty
    Míša: účel je i to, abysme měli odkaz na záměr schválen KFkem do proplacení
  3. ostatní odloženo na příští jednání
ÚKOLY:
- Ondra
  • nástřel koncepce JiPiCe, společně s Míšou org. mumble k tomu, připomínkování, poučení z jiných krajů; doplní tabulku akcí; osloví znovu Miluš s aktivitami PPU - zorganizuje s ní mumble, kde domluvíme detaily
- Míša
  • založí jednání na KF k validaci záměru na plat správce centra (done)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 06 lis 2018, 17:06

Mumble PKS 22.10
(omlouvám se za opožděné zvřejnění)

Program:
  1. založen na redmine Vysočiny https://redmine.pirati.cz/projects/kraj-vysocina
  2. ! nezahájeno hlasování KF Vys 16/2018 viewtopic.php?f=416&t=44127 prosím, zahajte
  3. proplácení? jak běží? chybí něco? - co kampaně, již jsou všude proplaceny? vyčerpání všech rozpočtů:
    • Jihlava
      Třebíč
      Jaroměřice
      Chotěboř
      Havlíčkův Brod
      Telč
      NMnM
  4. koncepce JiPiCe - revize úkolů - jak probíhá sběr informací, je již navržený dokument?
  5. budeme se zabývat koncepcí rozvoje kraje (zajištění funkčnosti)?
    • ujasnit si co nám funguje, kde máme mezery a co bychom s tím mohli udělat (na to navazují i požadavky na rozpočet)
    • založení AO - koncepce (tým pro podání návrhu)
  6. požadavky na rozpočet za PKS, znovu vyzvat týmy k vyjádření potřeb do jednacího vlákna - na základě těchto potřeb poté navrhnout rozpočet
  7. projít předchozí zápisy z jednání PKS a KF - kontrola úkolů, to-do list (vč. deadlinů a zodpovědností)
  8. třebíčské Vyosení
  9. připomínkujte pirátskou strategii! viewtopic.php?f=75&t=43901#p583240 (znovu také obeslat členy Vysočiny)
  10. projednávaný návrh rozpočtu centrály pro vaše info https://redmine.pirati.cz/issues/15081
  11. dar od Pavly - 10k na stoly, je třeba s ní probrat, jak to bude
Zápis (pro rozsah schován v ot):

Přítomni: Jan Pošvář, Milan Daďourek, Roman Pašek, Ondřej Tůma, Michaela Vodová (napůl), Ladislav Stalmach

OFFTOPIC3. Jan: Proplácení drhne, v úterý jsem se zasekl. Třebíč vyřešíme, Telč snad zítra, ostatní tam na mě čeká. Prodlevy vyplývají z toho, že se držím doporučení předsedy klubu a proplácení je až druhé nebo třetí v řadě. Měli bysme dát s Míšou dohromady manuál, Piroplacení je jednoduchý.
Roman: Potvrzuji, je to raz dva.

4. Ondra: Koncepce v aktuální chvíli se zpracovává. Nerad bych aby to byla koncepce na jeden odstavec, vyžádal jsem si info od jiných pice - kolik mají členů, příznivců, akcí, kolik platí apod… Zpětná vazba z několika pice, ostatní snad pošlou brzy. Dokument je ještě neveřejný, dám si ho dokupy nejdřív sám. Chci ho komplexní, aby tam byla i náplň práce správce centra, provozu apod.
Jan: Až bude hotový dokument, budeme ho řešit a připomínkovat.
Ondra: Máme termín?
Jan: Stačí do konce měsíce?
Ondra: To je týden, zkusím to do konce měsíce.

1. Milan: Nemyslím si, že třeba třebíčské Vyosení je úkol PKS.
Ondra: Úkolem PKS je domluvit podmínky, spolupráce má být dlouhodobá.
Milan: Nemyslím si, že bysme jako PKS něco schvalovali. Nechci do toho rejpat.
Jan: Mluvilo se o tom, ale žádné usnesení/závěr z toho nebyl. Souhlasím s Milanem, že by si to MS Třebíčsko mělo řešit samo, my jen schválit výdaj.
Ondra: Jako úkol by to tam už nemělo být. Podmínky jsou takové, že to spadá na Romana co by za Piráty.
Milan: Je to spíš todo list než úkoly pro PKS. Třeba ta analýza volebních výsledků.

4. Milan: je potřeba se zamyslet nad náplní správce centra a bylo by potřeba si rozmyslet co má správce dělat. Podle mě to není možný zúžovat jen na práci v Jipici, je i ve smlouvě pomoc s administrací kraje. Máme dva placené úvazky a některé věci z administrativy se objevuje jako že to nikdo nemá dělat. Když už se na tom pracuje, nejdřív by mělo být naplněný to co kraj potřebuje a teprve potom se bavit o tom jestli se v Jipici budou pořádat nějaké akce, propagovat prostor apod.
Ondra: Vzdálený vhled je ze samé podstaty nekompletní. Co se týká zahajování jednání není práce správce, pomáhám Míši s administrativou, přípravy pro další volby apod. Nabízel jsem, že si je převezmu pod sebe. Snažím se administrativu, jde-li to, přebírat.
Milan: Momentálně to není pro správce, otázkou je proč. Neviděl bych důvod proč by to tak nemohlo být.
Ondra (Míša) v chatu: “jednani na foru je otazka jednatelu, tj predseda a v zasstoupeni clenove pks..”
Milan: to je Míši názor, já to tak nevidím.
Ondra (Míša): jednání je otázkou primárně předsedy, žádám abysme to zahájili v jejím zastoupení. AO má jednatele, které si sám určuje.
Jan: Nemůžeme si my určit jednatele tebe a mít to zkrku?
Ondra: Můžete to zkusit.
Milan: Nepůjde asi jen o tohle. V bodech má Míša založení AO. Myslím si, že spíš nemáme lidi. Ty úkoly bude muset někdo dělat asi ne dobrovolně. Pokud je něco, co nám hoří, musíme využít lidi, který máme placený.
Ondra: Pokud PKS hodí práva na správce centra, co bude dělat PKS?
Milan: Nemám pocit, že PKS nemá co dělat. Spíš se nemůže PKS prohrabat technikáliemi a nedělá co by primárně mělo. Já tím nechci říct, že by to tak mělo být, jen si myslím, že v rámci koncepce by se nad tím mělo uvažovat.
Ondra: Bude se řešit změna náplně KOKS a koncepce Jipice by neměla mít s jednáním nic společného.
Jan: Máme v PKS správce a koks, to jsou dvě pětiny PKS, je to chaos.
Ondra: nejde o to, že to nebudeme dělat, musíš z toho vyřadit, že ty osoby jsou placený. Může to dělat kdokoli z PKS, nepadá to do koncepce správce centra.
Jan: Máme správce, který má pomáhat KS, může hlídat jednání, ušetříme práci, efektivně…
Milan: Musím podotknout že jsme v sitauc, která byla předvídaná. Ondro jseš ve střetu zájmu a musíš si to hlídat. Nesmíš to brát tak, že zrovna teď jsi správce. Kraj vydává 300k ročně za správce a má poskytovat administrativní podporu kraji, takže to souvisí. Plédoval jsem za to, aby to bylo víc promyšlený a využívaný.
Ondra: já se vrátím ke společné práci PKS, jak nám chybělo dotáhnout náplň správce jipice. Správce centra má dělat administrativní práci a taky ji dělá i když není stanoveno co má a nemá dělat. Není to dotažené.
Milan: To nikdo nepopírá, ale nic to nemění.
Ondra: Neřříkám, že by neměl zahajovat jednání jako zástup předsedy PKS. I v tuhle chvíli je administrativní náplně hodně.
Milan: To je jasný.
Jan: Dá se to nějak popsat.
Milan: Pokoušel jsem se analyzovat v redminu nebo ve výkazech, ale nedokážu to podrobně vyčíst.
Ondra: Nejvíc to vázne na komunikaci. Teď mluvím za sebe. Nejvíc administrativy v kraji napříč celým krajem jsou dny až týdny. Ať už to je vypracování povolební strategie, spousta dalších věcí. Teď kolem voleb toho bylo hodně.
Milan: Myslím si, že to bereš jako kritiku minulosti. Tak to nemyslím, jde mi o to, že na minulým jednání Míša navrhla, že nebudeme v Jipici pořádat akce. Pokud nad tím přemýšlím, uvolní se výrazná část náplně správce jipice, která byla věnována tomuhle. Ten uvolněný prostor se může nasměrovat tam, kde to tlačí.
Ondra: S tímhle se počítá. Prozatím sám za sebe, snažím se najíždět na ten systém. Zatím to vypadá solidně. Už jsme se s Míšou domlouvali na tom, aby mě Míša zaučovala v tom, co neznám. Jde o to, že nevím co bude v silách správce, jestli bude zahajovat jednání apod. Jestli správce nebude moct, tak jsme zase v kruhu.
Milan: To se asi uvidí, až se to uvede v život. Jde mi o to, aby se o tom přemýšlelo v tý koncepci. Netvrdím, že to tak musí být. Uvolní se prostor a primárně by to mělo být nasměrováno na tyhle úkoly.
Ondra: teď je poměrně dnů i víkendů z času centra zabraných, ať už jednání, schůze, projekce apod. A je to zabráno mimo organizaci centra. Třeba teď o víkendu akce - zasedání nějaké skupiny, mělo to být v sobotu. Bylo to v sobotu i neděli a centrum poprosili o technickou podporu - dělal jsem jim videozáznam, speech to text, byl jsem tam celou sobotu a půlku neděle. Někdy je to těžký i když to sám nepořádá.
Milan: Otázka je jestli je to efektivní v rámci kraje. Musí to PKS zvážit.
Ondra (Míša): Souhlasím, je potřeba to řešit.
Milan: Míša v průběhu říkala, že se to projednává na fóru. Máte vlákno?
Ondra (Míša): řešilo se to na RV, dám do zápisu.
Milan: Kdysi chodila na zasedání Pavla, ta vypadala, že by administrativu dělala. Neví o ní někdo?
Jan: Tam je trošku složitější příběh.
Ondra (Míša): bude se přehodnocovat náplň KOKS, aby nedělali jednání a předsedání na fóru.
Ondra: osobní důvody, měla zájem o asistentku PKS.
Ondra (Míša): zavolám jí.
Roman: KOKS by měl být spíš PO než AO.
Ondra (Míša): máš zavolat Pavle a popíchnout ji.
Jan: ok, pošli číslo
Ondra (Míša): ano, KOKS má pracovat hlavně s lidmi
Roman: ?
Ondra: Míša jim třeba řekne ať přijdou do centra, chodí se ptát jak se stát členem, jak se zapojit. funguje tu jakási spolupráce
Ondra (Míša): ano, mám z toho noční můry
Roman: tobě chodí ale asi jen Jihlava
Ondra: ne jen Jihlava, celý kraj
Ondra: nějaké závěry ke koncepci?
Milan: snad jsme si porozuměli, snažil jsem se vyjádřit nějaký dojem
Ondra (Míša): chtělo by to otevřený dokument k té koncepci
Ondra: do konce týdne vyhodím dokument, který bude jako pracovní návrh ke koncepci centra
Jan: nemůžeš to hodit rovnou?
Milan: já bych to hodil i s tou náplní práce, souvisí to
Jan: to už jsme odfajfkovali ne?
Ondra: je stále rozpracovaná
Jan: Budeme na to mještě pracovat nebo řekneme že je to hotový?
Milan: pokud se teď shodneme na tom, že se nebudou organizovat akce, tak to musíme překopat. Bylo by dobrý se k tomuhle vyjádřit.


odloženo
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 4213
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3953 poděkování
Dostal poděkování: 5035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 06 lis 2018, 18:03

PKS Mumble
29.10.2018
Program:
koncepce JiPICe
návrat na pad (nebo počkat na colaboru)

Přítomni: Pašek, Vodová, Tůma, Daďourek, Pošvář

jipice
Ondra uvádí, udělal návrh k doplnění, novinka: provozní kniha
Jan - to zní slibně
Milan - správce centra má na starost akce?
Ondra: správce organizuje harmonogram
Milan: přepsat na harmonogram
Milan - kdo může být organizátorem, může být i politická strana?
Ondra: ano, může, neděláme rozdíly
Ondra: poslední rekord přítomných účastníků, přibližně sto lidí
Milan: může být i komerční?
Ondra: upřesníme, že ne
Milan: je třeba nastavit mantinely co jo co ne
Jan: asi nezajistíme obsah toho, co se tam může dít, nastavit si třeba, že musí to být aspoň 14 dni dopredu, a PKS bude mít právo veta ?
Míša - dát dokument na navrhy/editaci
Milan: provozní řád?
Ondra: bude to samostatný dokument, jak pro centrum, pro dětský koutek zvlášť
Jan: centrum - byl jsem v datartu, objevil jsem tam kavovary, laciny, na kapsle nejsou nejlevnější, našel jsem asi za 2000,- - zvážit, zda koupíme, možná se to z kasičky vrátí
Ondra: kasička bude mít vlastní pokladní knihu
Milan: co náplň správce
Ondra: zkusil bych to poskládat, ve čtvrtek odlétám, ale budu na netu, do konce týdne bych mohl zpracovat náplň práce - bude to vycházet z náplně, administrativy
náplň správce: https://docs.google.com/document/d/1zKH ... DpRkI/edit
návrhy náplní obecně https://docs.google.com/document/d/1rrP ... iljvQ/edit
diskuze o náplni správce
Míša: potřebujeme doplnit ty náplně (Milan: dobrá svodka, co je třeba na kraji dělat)
Milan: na základě těch náplní udělat náplň správce, např. MO je pokryto (musí se vyjádřit Hanka)
Milan: finanční věci nejsou jen na hospodáři, těch bude na kraji hodně, otázka, kdo u sebe doklady shromažďuje
Milan: co je reálné zajistit dobrovolnicky, co ne, dát správci (třeba archivaci a skartaci)
Míša udělá do čtvrtka náplně, Ondra z toho bude vycházet a pak bude další debata

2.
Jan: colabora - alternativa k google, pad omezen, editovat může kdokoli, mělo by v listopadu být pirátsky hotovo
Milan: tak počkejme

zpět k archivaci:
https://wiki.pirati.cz/rules/or#vseobecne_ukoly
https://wiki.pirati.cz/ao/pravidla/registr

____

6.11.2018
PKS mumble (přesunutý z 5.11.2018)

od 21:00
Program:
náplň práce správce centra
https://docs.google.com/document/d/1rrP ... iljvQ/edit
https://docs.google.com/document/d/1zKH ... DpRkI/edit
https://smlouvy.pirati.cz/smlouvy/2018/ ... vce-JPICE/

Přítomni:
Pašek, Vodová, Daďourek

Zápis:

bavili jsme se o tom, co je třeba v kraji zajistit placenou pozicí,
vyšlo nám z toho to, že by bylo vhodné mít zajištěnou běžnou agendu i tehdy, když na delší čas vypadne např. PKS
navrhujeme:

Placená pozice na kraji:
zrušme pozici správce centra, založme servisní pozici “vedoucího kanceláře kraje” pro zajištění provozuschopnosti kraje (nutná agenda) - zajištění běžné agendy i když vypadne na delší dobu PKS (dobrovolník) apod.

návrh náplně práce:

Náplň práce asistenta krajského předsednictva
placená pracovní pozice, částečný úvazek (10 hod. týdně), IČO, placený krajem
podpora v pořádání pravidelných schůzí a setkávání kraje (pozvánky, propagace veřejnosti, zápisy, dohled plnění úkolů z jednání apod.)
vedení jednání KP na forum.pirati.cz (v zastoupení předsedy kraje - pověření od KP kraje)
vedení jednání KF na forum.pirati.cz (pověření od AO kraje, pokud není, tak od KP)
podpora v administrativě KP

Náplň práce vedoucího administrativního odboru kraje
volená dobrovolná servisní funkce, odpovědnost za administrativu kraje, podpora pro MS
správa přihlášek v archivu a jejich zpracování směrem k AO centra (ve spolupráci s koordinátorem)
pravidelná svodka kraje
moderace fóra Vysočiny
vedení jednání KF na forum.pirati.cz (obecně má předseda kraje)
správa majetku kraje (ve spol. s hospodářem)
archivace dokumentů (archivační a skartační řád)
spolupráce na celorepublikové úrovni s AO
správa wiki.pirati.cz/regiony/vysocina

Náplň práce správce JiPiCe
medializace centra
práce s formulářem pro organizátory akcí v centru
administrativa centra
zajištění provozu (vč. úklidu, odpadu, provozní řád a další)
úklid - odpady
provozní řád
vytvoření informovaného prostředí pro jednoduchou orientaci příchozího
evidence klíčů
evidence majetku v centru (hospodaření s majetkem - vč. půjčování a obnovy)
hospodář (rozpočtová položka JiPiCe)
Naposledy upravil(a) Michaela.Vodova dne 07 pro 2018, 16:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: doplněn mumble 6.11.2018
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Příspěvky: 357
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Profese: Správce JiPiCe
Dal poděkování: 349 poděkování
Dostal poděkování: 214 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 28 lis 2018, 11:08

Program zasedání PKS 11.11.2018 od 15:00:
1. změna pojetí JiPiCe a změna konceptu krajského pracovníka / Správce JiPiCe
2. výjezdy PKS na jednání MS

Přítomni zasedání PKS:
Michaela Vodová, Roman Pašek, Milan Daďourek, Ondřej Tůma, Kuba Šmída


Návrh Romana Paška - změna pořadí bodů jednání PKS - schváleno. Začíná se bodem číslo 2.

2. Výjezdní zasedání PKS

Milan - spoustu lidí v kraji nezná, bylo by dobré objíždět kraj v rámci jednání MS. Výjezdy KF nejsou aktuálně úplně relevantní s ohledem na dostupnost Jihlavy.
Míša - PKS by mohlo jezdit (podle časových možností na schůze místních sdružení.
Milan - je to poměrně aktuální - přijde zima a je potřeba sbírat řešit problémy lidí v kraji
Míša - je možnost to spojit i s expertními týmy
Milan - jde o spojování místních odborníků s dalšími v kraji a předávání know-how, sdílení zkušeností. Plánování bude podle jednáníjednotlivých MS a podle časových možností a bude probíhat na fóru.
Míša - Je tedy třeba obeslat jednotlivá MS ohledně termínů pravidelných schůzí
Ondra - JIhlava má schůze pravidelně, tak tady to není problém
Míša - u dalších je třeba ty termíny nastavit a zpravidelnit
Milan - není třeba aby každé neformální setkání bylo označení jako jednání MS či MF
Ondra - možnost spojení s výjezdní poslaneckou kanceláří
Milan - to není až tak vhodné, je potřeba se přizpůsobit možnostem místních sdružení, což bývá často v jiných termínech než v pondělí odpoledne
Míša - je možnost kromě oficiálních zasedání dělat i neformální výjezdní setkání se zájemci z veřejností


1. změna pojetí JiPiCe a změna konceptu krajského pracovníka / Správce JiPiCe

MIlan - Jaký má Ondra názor?
Ondra - myslím, že funkce Vedoucího kanceláře je velmi dobrý nápad. Jemně kopírovat tuto funkci dle republikového Vedoucího kanceláře s místní modifikací.
MIlan - jednali jsme to v minulém mumblu jako součinnost několika funkcí dohromady.
Milan - nyní je potřeba sepsat koncept náplně této funkce
Míša - jsi si jistý, že kompletní soupis prací zvládne jeden člověk, respektive jeden závazek?
Milan - při stanovení priorit povinností by to neměl být problém
Ondra - kam bude "kancléř" delegovat povinnosti v případě přetlaku?
Milan - zpět na KoKs, případně se některé věci zcela odloží
Míša - Ondro vypracuj prosím náplň této funkce ze svého úhlu pohledu.
Ondra - ano, udělám to.
Míša - jak budeme téhle funkci říkat?
Ondra - správce KS?
Milan - běžně se takové funkci říká tajemník, ale to není zcela adekvátní s ohledem na záblesky minulosti v očích pamětníků.
Milan - taky by se dalo použít něco námořnického
Míša - budeme tedy hledat název této pozice
Milan - mohl by být bocman, nebo třeba Loďmistr, Správce paluby....
Ondra - bude tedy vypisováno nové výběrko?
Míša - dle tvé zadávací smlouvy je součástí povinností i administrativa, pak není zcela potřeba a je možnost udělat třeba jenom dodatek ke smlouvě s podrobnostmi.
Milan - lze změnit zadávací list?
Míša - zjistím, zda je to možné.


Míša - máme ještě chvíli čas, můžeme probrat rozpočet.
Míša - Milane - ty jsi psal, že je možné s tím rozpočtem ještě hýbat, ale to není úplně možné.
Milan - Mě se moc nelíbí rozpočtování MS, kde nejsou ujednocené částky. Myslím si, že je snažší jít postupně nahoru, než vysvětlovat škrábnutí částky.
Milan - trochu se bojím toho signálu, návrhy byly poměrně skromné a promyšlené, což je velmi pozitivní.
Míša - je třeba počítat i s výdajem na eurovolby, už teď se např. vybírá místo pro umístění billboardů
Ondra - do rozpočtu jsem navrhoval i položku workshopů a teambuildingů - byl to jen nástřel, ale je třeba pro soudržnost kraje dělat podobné akce.
Milan - je to dobrý nápad, akce typu Vír
Míša - zapíšu si to a zkusím s tím pracovat
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
TW kontakt: @pantrumpetka
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Příspěvky: 357
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Profese: Správce JiPiCe
Dal poděkování: 349 poděkování
Dostal poděkování: 214 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 28 lis 2018, 11:10

Zápis jednání PKS na mumble 19.11.1018

Program:
Pavla Marušová - dar, projednání viewtopic.php?f=316&t=44137&p=590450#p590448
MO člověk pro 3-4 kraje jako support, placený, kraj bude měsíčně přispívat 5000 Kč. Centrum dá polovinu. Tj. 30-35 Kč na fakturu. Pozvat Hanku a probrat zda jako kraj takového člověka chceme a budeme finančně podporovat. Ve středu chce MO centrum vědět náš postoj. Viz fw. email od Mikuláše Ferjenčíka.
Obsah návštěv PKS na MF - prezentace ke krajskému týmu, eurovolby?, debata o setkávání členů a očekávání MS…?
Změna koncepce JiPiCe - postup úpravy náplně
volno koordinátorky (23.11, 26-27.11)

Přítomni: Hajnová, Vodová, Tůma, Daďourek

Zápis:

2. Napsat Mikulášovi F. a Karolíně S., že se chceme zapojit, mediální spojku již máme (vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina Hana Hajnová) a rozpočtovou položku také. Počítáme s tím, že bude mít na starosti jen Kraj Vysočina a tím pádem bude i spoluúčast centrálního MO adekvátně nižší (celkem úvazek 0,25-0,3 dle dohody). Oproti stávajícímu stavu by jí tak přibyly povinností specifikované v mailu včetně pravidelné účasti na setkáních v Praze i online.

V rozpočtu zatím počítáme s 48k. V rezervě pks budeme mít případně navíc 12k pro případné navýšení. Záležet bude na domluvě s centrálním MO.

Hanka odchod

1.Pavle dáme na vědomí, že pokud chce dát dar, je to na ní. Závazek vůči KS Vysočina nemá.

3. setkávání s MS: prezentace ke krajskému týmu, debata o setkávání členů a očekávání MS
29.11 od 17 hod, setkání v NMnM
26.11- od 17:00 MS Telčsko

4. Ondra vyhodí během týdne odkaz na dokument, a probereme to na wire a tam si také domluvíme zvlášť jednání k tomu na mumble.
26.11 rušíme mumble, setkání PKS v Telči je nasnadě :)
Ondra pověřen poptat Telč a PKS

5. info
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
TW kontakt: @pantrumpetka
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Vysočina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host