Konopex 2017

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Konopex 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Ahoj,
od 21. do 23. dubna proběhne v Dolních Vítkovicích ten Konopex, jak jsme se ve středu bavili. Lukáš přišel s nápadem, že by nebylo špatné trochu na to zatlačit, nedělat to jako guerilovou akci někde na chodníku a radši si regulérně zařídit stánek. Vytelefonoval jsem cenu 4000,- za nejmenší variantu místa, včetně elektřiny. Je to o něco méně, než nabízejí běžně ve formuláři.

Tohle by určitě šlo z volebního rozpočtu, ale je to na vás. Slíbil jsem jim, že se během dneška ozvu, tak prosím o vaše vyjádření. Díky.

PS: Pokud bude schváleno, zúčastní se v pátek Ivan Bartoš (alespoň tak to mám předslíbeno).

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1532
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 860 poděkování

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Jiri.Demel »

Za mne OK
Uživatelský avatar
Pavel.Korizek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 722
Registrován: 26 dub 2009, 14:08
Profese: programátor
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 423 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Pavel.Korizek »

Já jsem pro, máme na stánek dostatek lidí?

777 237 635 • pavel.korizek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Jo, máme. Na schůzi jsem se přihlásil já, Honza, Marta, Martin, Ladislav Stanovský a později se chtěl přidat i Ireneusz z Těšína. Minimálně já tam budu moct být prakticky pořád, i když bych se rád prostřídal. :-)

Výborně, Jirkův souhlas je to hlavní, takže jdu zavolat organizátorovi a pak dám vědět Ivanově asistentce (Věrka Marušiaková), že do toho jdeme.

EDIT: Pořadatel i Věrka informováni, přihláška odeslána. V ceně přihodí i stůl a dvě židle, takže by tam bylo asi dobré dovézt jen ten flipchart, sloužící jako stativ.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Martin.Redr
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 528
Registrován: 06 čer 2012, 23:32
Profese: sociální pracovník, pedagog
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 371 poděkování

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Martin.Redr »

Jsem pro.
Rád pomohu i na místě, ale bylo by fajn si předem udělat nějaký "harmonogram služeb", aby tam vždy byli alespoň dva.
Michale, můžeš pozjišťovat, zda jsou k dispozici nějaké info materiály? Bylo by fajn tam mít třeba ty filtry s 12 důvody apod. (mají ještě v centrále či někde v kraji?)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Redr za příspěvek:
Michal.Gill
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Martin.Redr píše:Jsem pro.
Rád pomohu i na místě, ale bylo by fajn si předem udělat nějaký "harmonogram služeb", aby tam vždy byli alespoň dva.
Michale, můžeš pozjišťovat, zda jsou k dispozici nějaké info materiály? Bylo by fajn tam mít třeba ty filtry s 12 důvody apod. (mají ještě v centrále či někde v kraji?)
Věrka s Mikim mi mají dát vědět, co je k dispozici. Filtry byly zmíněny. Jinak z praxe s veletrhy - chtělo by to nějaký banner jako "Pirátská strana pro legalizaci" nebo tak něco, ať lidi jen neprojdou kolem a neví vo co go. Něco udělám a někde vytisknu.

Nějaký rozpis časů taky udělám, protože se mi už stihla zkomplikovat sobota, takže můžu pátek (necelý) a neděli. EDIT: Uděláno zde: moravskoslezsky-kraj-f81/konopex-obsaze ... 36552.html

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopex 2017

Příspěvek od Michal.Gill »

Zpráva od Ivana:

"20.4. mám večer vystoupení na univerzitě v Opavě a pak nějakou přednášku před veřejností a v pátek se přesouvám k vám. Okolo oběda bych měl být tedy na Konopexu. Budu potřebvoat navigaci a další věci. Vyřeší Věrka."

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Moravskoslezský kraj“