Pirátský řečnický klub

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Chci se scházet:

1x měsíčne - čtvrtek 19h
5
50%
1x měsíčně - pátek 19h
2
20%
2x měsíčně - jednou čtvrtek jednou pátek 19h
2
20%
2x měsíčně - dva pátky 19h
1
10%
 
Celkem hlasujících: 8 - Celkem hlasů: 10

Tomas.Lenard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Termínově je to těžší, PiCe je dost plné, takže možnosti (lze zvolit více):
1x měsíčne - čtvrtek 19h
1x měsíčně - pátek 19h
2x měsíčně - jednou čtvrtek jednou pátek 19h
2x měsíčně - dva pátky 19h

Víkendy nenabízím, to by nebyla šance :-)
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1283
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1586 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Anketa přidána a už jsem i zahlasovala. :)
anonym92223
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2020, 17:34
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od anonym92223 »

Podařilo se vám Toastmasters klub nakonec založit? Na stránkách Toastmasters jsem nic nenašel. Nebo se věnujete prezentačním dovednostem jiným způsobem? Působil jsem rok jako jeden z vedení Toastmasters klubu na ČVUT a rád bych se případně zapojil.
Tomas.Lenard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

jhlavac píše: 27 říj 2020, 13:27 Podařilo se vám Toastmasters klub nakonec založit? Na stránkách Toastmasters jsem nic nenašel. Nebo se věnujete prezentačním dovednostem jiným způsobem? Působil jsem rok jako jeden z vedení Toastmasters klubu na ČVUT a rád bych se případně zapojil.
Bohužel nebyl dostatečný zájem a čas většiny lidí :( Ale nevím, je klidně možné, že se to za těch půl roku trochu změnilo :-)
anonym92223
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2020, 17:34
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od anonym92223 »

Tomas.Lenard píše: 30 říj 2020, 11:30 Bohužel nebyl dostatečný zájem a čas většiny lidí :( Ale nevím, je klidně možné, že se to za těch půl roku trochu změnilo :-)
Narazil jsem ještě na starší vlákno viewtopic.php?f=78&t=35262&sid=74c3fa5a ... c&start=10, které se teda týkalo debatování - což je rozdílný formát. Určitě by to šlo spojit v jednu iniciativu. Pokud by se našlo pár lidí, mohli bychom to zkusit dát dohromady. Zahlédl jsem ještě hýbající se vzdělávací sekci u Pirátů, tak by se to možná dalo spojit. Rád se v tom budu angažovat, jen hledám spřízněné duše :)
Tomas.Lenard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Narazil jsem ještě na starší vlákno viewtopic.php?f=78&t=35262&sid=74c3fa5a ... c&start=10, které se teda týkalo debatování - což je rozdílný formát. Určitě by to šlo spojit v jednu iniciativu. Pokud by se našlo pár lidí, mohli bychom to zkusit dát dohromady. Zahlédl jsem ještě hýbající se vzdělávací sekci u Pirátů, tak by se to možná dalo spojit. Rád se v tom budu angažovat, jen hledám spřízněné duše :)
Tak minimálně mě si našel :)) Ještě byl z Prahy hodně aktivní Jirka Brůžek
Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1060 poděkování
Dostal poděkování: 434 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj 🙂@Tomas.Lenard a navic by slo "trenovat" velmi v pohode i online, v Praze bude ted nove PKS a chteji se, co vim, zasadne zamerit na vzdelavani.. pojdme spojit a zaradit do pravidelnych vzdelavacich programu co si typu debatni krouzek, nebyla by to soucast Toastmasters - mozna se toho ujme nejaky zkusenejsi borec a novi zastupitele trenink tohoto typu uziji. Myslim, ze @Michal.Macek zna dobreho lektora?

EDIT: možná zařadit do vzdělávání zastupitelů? @Tereza.Vovesova ?
Tomas.Lenard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 20
Registrován: 25 říj 2013, 15:46
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Pirátský řečnický klub

Příspěvek od Tomas.Lenard »

Simona.Bartova píše: 01 lis 2020, 12:03 Ahoj 🙂@Tomas.Lenard a navic by slo "trenovat" velmi v pohode i online, v Praze bude ted nove PKS a chteji se, co vim, zasadne zamerit na vzdelavani.. pojdme spojit a zaradit do pravidelnych vzdelavacich programu co si typu debatni krouzek, nebyla by to soucast Toastmasters - mozna se toho ujme nejaky zkusenejsi borec a novi zastupitele trenink tohoto typu uziji. Myslim, ze @Michal.Macek zna dobreho lektora?

EDIT: možná zařadit do vzdělávání zastupitelů? @Tereza.Vovesova ?
Super, zní dobře :-)
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“