Jak více zapojit členy/regP?

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jedna z debat, která se vede je o větší zapojení členů - třeba tohle mi přijde jako dobrý nápad, takže kopírují z Olomouce jako inspiraci.
Jakub.Nepejchal píše: 22 lis 2018, 23:09 viewtopic.php?p=591582#p591582
Mnoho vody uplynulo v Moravě a jsme zpět se školením pro nováčky. Tentokrát pro mírně pokročilé.
A na co se můžete těšit?
Naučíte se používat pirátskou wiki, založíte úkoly v RedMine, a dozvíte se, jak žádat o proplacení nákladů.

Školení předpokládá znalosti z prvního školení. Pokud jste se ho nemohli účastnit, mrkněte na záznam v příspěvku výše.

A to nejdůležitější na závěr. Školení se uskuteční v pondělí 10. 12. od 18:00 v Picolu.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1799
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4181 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Jan.Korbel »

To by se dalo spojit se setkáním se zájemci o členstvím.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1727
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2728 poděkování

Re: Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Chce to zjistit o co by oni sami nejvíc stáli. Osobní setkání s nováčky ideální možnost.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1276
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1585 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Já podporuju organizaci školení - jak nováčků/fungování strany (byla jsem na tom prvním olomouckém a bylo dobré), tak i na další témata - např. mediální, ohledně komunikace atd.

Je dobré se vzdělávat a sdílet zkušenosti, naopak si nemusíme zkoušet všechny věci/chyby na vlastní kůži. Sharing is caring, že... ;)
Uživatelský avatar
Radek.Cernohous
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 82
Registrován: 02 lis 2017, 09:27
Profese: Operátor pro obsluhu a technickou údržbu
Bydliště: Sportovců 43, Braškov
Dal poděkování: 948 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Radek.Cernohous »

Jana.Skopalikova píše: 24 lis 2018, 20:00 Já podporuju organizaci školení - jak nováčků/fungování strany (byla jsem na tom prvním olomouckém a bylo dobré), tak i na další témata - např. mediální, ohledně komunikace atd.

Je dobré se vzdělávat a sdílet zkušenosti, naopak si nemusíme zkoušet všechny věci/chyby na vlastní kůži. Sharing is caring, že... ;)
Rozhodně jsem pro. Navíc nám začíná zimní období, kdy lidé nejsou tolik "rozlítaní" jako v létě. Ideální období pro pořádání školení :) Teď je vhodná doba na přípravu a v lednu se to může rozjet.
Ve víně je pravda a vše začíná u kořenů.

radek.cernohous@pirati.cz
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak více zapojit členy/regP?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Teď jde o to, kdo se toho ujme, za sebe říkám, že do května 2019 se tomu příliš věnovat nemůžu, pro mě jsou prioritou eurovolby.
Ovšem pokud to někdo zorganizuje, tak jsem schopen udělat školení mediální (+soc.sítě-twitter), případně školení na pir.forum.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“