Máš částečně pravdu, tedy ať nejsme offtopic, pokračujme v tématu o poslanecké komunikaci v příslušném
vláknu.
Nicméně, jde o konzistenci, pokud někdo v něčem něco kritizuje, zajímá mě, jak je na tom v této oblasti i on sám v rámci pirátů. Navíc poslanci pracují s citlivějšími informacemi než kraj, to je evidentní.
A nepíšeš zcela přesně o historii komunikace v Sčk
Lenka.Kozlova píše: ↑19 čer 2019, 08:10
To je tak, Jan Korbel na začátku svého místopřesedání vyhlásil džihád na FB komunikaci, takže byl zaříznut jeden chat, který se sice jmenoval PKS, ten jsme používali od pradávna, ale byla nás tam hromada, kdo chtěl, nebo s kým se něco řešilo, se přidal. Nepamatuju se na nic selektivního.
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme

ale zatím je všechno jinak.
Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později
Já si naopak vážím toho, že Honza Korbel dbá v tom ohledu na pirátské prinicipy i na základní bezpečnostní postupy a po jeho zvolení se přešlo dočasně na Telegram než se spustil chat.pirati.cz. Na Telegram si byla pozvána i ty, ale odmítla si to, protože se ti nechtělo jít na novu platformu - odtud možná pramení ten prvotní rozkol, který se už následně jen násobí. Ale bylo to odmítnutí z tvé strany.
A na ten předchozí FB chat bývalého PKS neměl přístup kdokoli, to taky maluješ v růžovějších barvách než to je, selektivní to bylo i tehdy.
***
Co se týče
zakazování, máš asi na mysli zřejmě stále platnou
žádost KK z dubna 2017, která byla ovšem úspěšně většinou příslušných orgánů ignorována (tehdy vyhověl tuším jen Peksa jako tehdejší šéf ZO, budiž mu to ke cti). Věčná škoda, že nemáme tu pirátskou policii, bez represivní složky je KK značně bezzubá.
Ovšem nemyslím, že KK byť hypoteticky dosáhla na pirátské poslance, i když výklad RK by byl v této věci jistě zajímavý.
