Stránka 9 z 19

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 11:40
od Jiri.Snizek
Já jsem vytvořil jeden chat, kde jsem s předsedy MS. Potřeboval jsem tam řesit operativně věci v kampani.

Ten druhý chat vznikl v komunální kampani. To není práce tohoto předsednictva a já ho mám ztlumený, protože tam je hodně spamu a občas i dezinformace. O žádných dalších nevím.

Přestaň mi říkat, co mám dělat, a víc se usmívej.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 12:44
od Lenka.Kozlova
Jiri.Snizek píše: 19 čer 2019, 11:40 Já jsem vytvořil jeden chat, kde jsem s předsedy MS. Potřeboval jsem tam řesit operativně věci v kampani.

Ten druhý chat vznikl v komunální kampani. To není práce tohoto předsednictva a já ho mám ztlumený, protože tam je hodně spamu a občas i dezinformace. O žádných dalších nevím.

Přestaň mi říkat, co mám dělat, a víc se usmívej.
Tak znovu a lépe:
Jak je možné, že ty tvoříš chaty na FB, když ostatním stále vysvětlujete, že FB se používat nemá a jak je to nepirátské a taky že mají Rockechat?
Nedostaneš teď naplácáno od Honzy Korbela? :) A´t žije pokrytectví!

Neříkej mi co mám a nemám říkat a neboj, nasměju se tady dost. ;)

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 12:55
od Jan.Korbel
Já proti facebooku bojuju dlouhodobě a nijak to nesouvisí se začátkem mého místopředsedání. Zbytek PKS se pak rozhodl, že mě nehodí přes palubu, za což jim děkuju :)

Také dík KMO a všem co se přidali na pirátský chat. Je v tom kus průkopnictví, ale věřím, že to bude především v budoucnu velmi přínosné.

Nikoho nebudu plácat za to, že chce komunikovat i jinde.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 13:14
od Jiri.Snizek
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 12:44
Jiri.Snizek píše: 19 čer 2019, 11:40 Já jsem vytvořil jeden chat, kde jsem s předsedy MS. Potřeboval jsem tam řesit operativně věci v kampani.

Ten druhý chat vznikl v komunální kampani. To není práce tohoto předsednictva a já ho mám ztlumený, protože tam je hodně spamu a občas i dezinformace. O žádných dalších nevím.

Přestaň mi říkat, co mám dělat, a víc se usmívej.
Tak znovu a lépe:
Jak je možné, že ty tvoříš chaty na FB, když ostatním stále vysvětlujete, že FB se používat nemá a jak je to nepirátské a taky že mají Rockechat?
Nedostaneš teď naplácáno od Honzy Korbela? :) A´t žije pokrytectví!

Neříkej mi co mám a nemám říkat a neboj, nasměju se tady dost. ;)
Já jsem potřeboval nástroj, ve kterém uvidím, že si ostatní zprávu přečetli.

Přechod na naše vlastní systémy nemonitorované třetí stranou podporuji.

Opakuji, že dlouhodobě s tebou nemůžu jednat tvým konfrontačním útočným agresivním ponižujícím stylem. Zvaž prosím v změnu stylu vyjadřování směrem ke mně. Věřím, že to bude pro řešení věcí ve prospěch obou stran efektivnější a výhodnější.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:09
od Lenka.Kozlova
Neumíš odpovědět na přímou otázku přímo?

Stále stejná otázka:
Proč se urputně navenek tváříte, že FB je zlo a neměl by se pro stranické účely používat s tím,že jsou jiné chaty, které jsou vyhovující a žádoucí a při tom FB používáte? Není to pokrytecké?


A nevychovávej mě, když svoje arogantní, pasivně agresivní poznámky, ve chvíli, kdy máš pocit převahy, neumíš odbourat.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:18
od Jiri.Snizek
To množné číslo není na místě. V tom chatu jsem já, předsedové MS a Klára. Ten stranický nástroj bohužel není v tuto chvíli tak funkční, jak bych potřeboval, ale věřím, že časem bude.

Tato tvoje otázka a problematika není tak jednoduchá a plochá, jak bys asi chtěla.

Vážně chceš tím stylem pokračovat? Cítíš se jako psychoanalytička? Myslíš, že zvládneme veřejný prostor ještě víc obohatit?

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:20
od Lenka.Kozlova
Jan.Korbel píše: 19 čer 2019, 12:55 Já proti facebooku bojuju dlouhodobě a nijak to nesouvisí se začátkem mého místopředsedání. Zbytek PKS se pak rozhodl, že mě nehodí přes palubu, za což jim děkuju :)

Také dík KMO a všem co se přidali na pirátský chat. Je v tom kus průkopnictví, ale věřím, že to bude především v budoucnu velmi přínosné.

Nikoho nebudu plácat za to, že chce komunikovat i jinde.
Já nevidím nic průkopnického na tom, že budu používat just něco, co mi neudělá službu, kterou potřebuju.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:22
od Lenka.Kozlova
Jiri.Snizek píše: 19 čer 2019, 14:18 To množné číslo není na místě. V tom chatu jsem já, předsedové MS a Klára. Ten stranický nástroj bohužel není v tuto chvíli tak funkční, jak bych potřeboval, ale věřím, že časem bude.

Tato tvoje otázka a problematika není tak jednoduchá a plochá, jak bys asi chtěla.

Vážně chceš tím stylem pokračovat? Cítíš se jako psychoanalytička? Myslíš, že zvládneme veřejný prostor ještě víc obohatit?
Ta otázka je jednoduchá, ale přiznat pokrytectví už ne, že?

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:29
od Jiri.Snizek
Veřejně prohlašuji, že jsem arogantní, pasivně agresivní pokrytec.

Nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 14:46
od Jan.Korbel
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 14:20 Já nevidím nic průkopnického na tom, že budu používat just něco, co mi neudělá službu, kterou potřebuju.
Ono to tu službu udělá, neboj. Zeptej se v xolk nebo zlk, kde jsou na tom s rocketem podle všeho dál než my.