Stránka 8 z 19

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 18:24
od Hana.Chalusova
[quoteóru nebo v otevřených všem přístupný=Jiri.Snizek post_id=623713 time=1560867479 user_id=11971]
Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
[/quote]

Vtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.
Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 18:31
od Hana.Chalusova
Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? Díky

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 18:37
od Jana.Skopalikova
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 18:41
od Jiri.Snizek
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:31
Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Jirko asi to neumím najít, můžu tě poprosit o link? Díky
viewtopic.php?f=350&t=45394

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 18:53
od Hana.Chalusova
Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 18:37
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)
Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 19:06
od Jana.Skopalikova
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám... ;-)

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 19:11
od Jan.Prokop
Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 18:37
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:24 OFFTOPICVtipné. Proč vznikla supertajná, kde jsem jak píšeš aktivní, vím. Vím, že proběhlo cosi v tisku. Ale toto píše Lenka 6 dní zpátky.
Ještě tedy najdu vlákno, na které mě odkazuješ.

Jinak, sále nevím, jak to je. Chaty nikdo nikomu zakázat nemůže, to je jasný, a asi je fuk, když existují pro konverzačky jen tak, všichni si prostě stejně sympatičtí nejsme. Pokud se v nich ale řeší strategická témata jen mezi pečlivě vybranými členy, pak to může být problém. Protože stanovy.
Já osobně jsem ve 2 FB chatech. Jeden se jmenuje "předsedové" - ten udělala Klára, aby mohla psát naráz všem předsedům MS, když je něco důležitého, co máme udělat. Ale ten se moc nepoužívá. Druhý se jmenuje "styční důstojníci", tam je nás víc, tak 2-3 lidi z jednoho MS a vzniknul před komunálními volbami kvůli sdílení know-how z kampaně a řešení operativy. Teď byl přidán nový vedoucí MO a PR manager a spíš se tam plácá pátý přes devátý a je to takovej pokec alá podpalubí než že bychom řešili strategické věci... Oba FB chaty vznikly před rozchozením pirátského chatu kvůli rychlé domluvě. Nicméně momentálně se důležité věci z operativy řeší na chat.pirati.cz, je tam místnost "Středočeši" a "SčK-KMO", kam může kdokoliv. ;-)
Do kmo nemůžou ve výchozím stavu všichni, ale na požádání kohokoli přidám, když by byly tyhle "odborný" chaty veřejný pro všechny, tak to zbytečně informačně zahlcuje lidi, co to nezajímá

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 18 čer 2019, 19:13
od Hana.Chalusova
Jana.Skopalikova píše: 18 čer 2019, 19:06
Hana.Chalusova píše: 18 čer 2019, 18:53 Díky za odpověď. Jestli v MS, kde jsme jako Pirátka členka, existuje strategický komunikační kanál, o kterém se dozvídám takto, vyjadřuji nevoli. Komunikace kodo s předsedy MS celkem chápu.
Mě moc jako strategický komunikační kanál místo, kde se řeší, u které společnosti nejlevněji objednat reklamní propisky, kdo je na tom jak daleko se sazbou novin a kde bude tisknout lokální přílohy, kdy přijdou celostátní noviny nebo nedej bože jestli někoho napadlo něco zajímavýho na PaRo, fakt nepřijde. Ale jestli chceš tyhle věci řešit radši ty, klidně ti podobné úkoly na vyřešení nechám... ;-)
Vyjadřuji nevoli i k takovéto komunikaci. Opravdu nepotřebuji a nechci, abys mi cokoliv přenechávala, sama se rozhoduju, do čeho se zapojím. Stačí, když bude v našem MS transparentní komunikace, třeba že se vždy dopředu dozvím, že vzniká nějaká skupina. A že skupiny, které budou vznikat, budou otevřené.

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 08:10
od Lenka.Kozlova
To je tak, Jan Korbel na začátku svého místopřesedání vyhlásil džihád na FB komunikaci, takže byl zaříznut jeden chat, který se sice jmenoval PKS, ten jsme používali od pradávna, ale byla nás tam hromada, kdo chtěl, nebo s kým se něco řešilo, se přidal. Nepamatuju se na nic selektivního.
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme :D ale zatím je všechno jinak.

Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později :)

Re: Zpětná vazba pro PKS

Napsal: 19 čer 2019, 11:30
od Lenka.Kozlova
Jiri.Snizek píše: 18 čer 2019, 16:17 Na toto téma existuje členský podnět Petra Tkadlece a na základě toho vznikla i supertajná skupina, ve které jsi aktivní.
Hanka neřeší cosi v celostranickém dění a hlavně, já jsem se vysmála tomu, jak brojíte proti FB a při tom jste vytvořili další chaty?

Přestaň mlžit. Buď se vyjádři ke konkrétní situaci v SčK, nebo vůbec, mlčení je taky postoj.