Stránka 8 z 35
Re: Republikový výbor
Napsal: 17 říj 2014, 23:54
od Martin.Shanil
Marek Dluhos píše:Martin Shanil píše:Dominika Michailidu píše:máme jako palcovat, nebo co?
proboha jen to ne

kvuli tomu se ještě soudim. Nominace krajem - vyhlašuje předsednictvo (kraje)
Tak teď nechápu zase nic. Takže když jsem Praha a Ty Středočeský kraj Tě nelze podporovat či palcovat či co?
A musí Tě nominovat kraj, to nemůžeme napříč republikou? Jistě máš za své aktivity nejen za VZP dost hlasů i na druhém konci ČR.
no to bych mohl taky, - udělat to podnětem. Ono je to fuk, stejně pak budou volit všichni.
Re: Republikový výbor
Napsal: 18 říj 2014, 10:13
od Martin.Shanil
Tak to Václave prosím zprocesuj, dík.
Re: Republikový výbor
Napsal: 18 říj 2014, 13:01
od Vaclav.Malek
Si taky nemusel čekat na mě

... každopádně máš to tam:
clenske-podnety-f350/nominace-martina-s ... 26716.html
Re: Republikový výbor
Napsal: 18 říj 2014, 13:05
od Martin.Shanil
no dobře, neni to sice nominace krajem (to sem si moh udělat sám) ale budiž.
Re: Republikový výbor
Napsal: 31 říj 2014, 00:06
od Lenka.Kozlova
zasedání RV v Olomouci:
bylo tam zima, jinak fajn, celý den kamera ČT...
zde je PAD se zápisem:
http://pad.pirati.cz/p/jednani_RV_25_10
vypíchla bych 3 věci, které se probíraly dvě z nich spolu souvisí a to je
podpora právě do fcí naskakujícím
zastupitelům,
finančně by je měl podporovat kraj
v Brně bude
Piratekon zaměřený na téma: výkon veřejné správy
rozpočet na příští rok - pokud jsem dobře viděla na tabulku, jsme bohatý kraj
byla schválená pravidla pro
3.kolo PaRo
Re: Republikový výbor
Napsal: 22 úno 2015, 11:22
od Lenka.Kozlova
ahoj,
omlouvám se, nebyla jsem přítomna na zasedání RV v Brně, někdy má prostě přednost soukromí, je to poprvé, tak mi snad bude odpuštěno
jediným reportem je tedy protentokrát odkaz na zápis
http://pad.pirati.cz/p/rv201501
Re: Republikový výbor
Napsal: 15 dub 2015, 13:42
od Lenka.Kozlova
Re: Republikový výbor
Napsal: 23 kvě 2015, 18:40
od Lenka.Kozlova
Zdar, jsem jediná, kdo je z našeho kraje v RV.
Domča povýšila už dávno a Milan Moravec rezignoval. Měli bychom si tedy někoho zvolit za kraj.
Už jsem oslovila Františka Kopřivu a souhlasil, máme tedy prvního kandidáta a mohou se hlásit další. Co vy na to?
Re: Republikový výbor
Napsal: 23 kvě 2015, 19:47
od Tobias.Esner
Kdo byl před tím v RV za kraj
Re: Republikový výbor
Napsal: 24 kvě 2015, 01:09
od Lenka.Kozlova
Milan Moravec