Stránka 21 z 35

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 10:18
od Jiri.Snizek
Co kdyby si zájemci o krajskou nominaci založili i členské podněty tady u nás v kraji, aby ukázali, jak se orientují ve Stanovách a JdŘ, když se uchází o místo v RV, který je pirátskou byro líhní? https://wiki.pirati.cz/rv/start

EDIT I: Promiň Patriku.
EDIT II: Jano, mohla bys vést rozpravu, potom, co některý ze členských podnětů získá dostatečný počet hlasů k zahájení jednání?

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 10:59
od Jana.Skopalikova
Jiri.Snizek píše: 21 led 2019, 10:18 Co kdyby si zájemci o krajskou nominaci založili i členské podněty tady u nás v kraji, aby ukázali, jak se orientují ve Stanovách a JdŘ, když se uchází o místo v RV, který je pirátskou byro líhní? https://wiki.pirati.cz/rv/start
Podle mě by bylo lepší, kdyby jednání KF vyhlásilo PKS. Protože členský podnět pro vyvolání jednání musí získat podporu skupiny členů velké 2 x odmocnina z počtu členů (momentálně je nás 59, tzn. skupina by měla být 15, ale je tam ještě poučka o "max. pětině a min. setině", takže 12) a zařazení na jednání potřebuje podporu skupiny velké "jen" jako druhá odmocniny počtu členů (tzn. pro nás 6 lidí).

Získat 6 palců jsme si vyzkoušeli, že není tak těžké. Ale těch 12 hlasů nutných pro vyvolání jednání se trochu bojím, že bude horší získat, zvlášť množství lidí aktivně na fóru palcujících, které tu máme... Např. v dovbolbě do PKS je naximální počet palců 9 a v nominacích do EP 11. :D

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 11:05
od Jiri.Snizek
Tys jim to teď hrozně ulehčila. :D Můj hlas, případně palec, chlapci mají. :) Budeš dneska na mumble, abychom se o tom mohli pobavit?

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 11:08
od Dalibor.Zahora
Já souhlasím s Janou, i když jsem to nestačil tak brilantně spočítat a podložit konkrétními čísly, obávám se něčeho podobného, že i vzhledem k času by se to nemuselo stihnout nominaci včas doručit.

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 11:22
od Jana.Skopalikova
Jiri.Snizek píše: 21 led 2019, 11:05 Tys jim to teď hrozně ulehčila. :D Můj hlas, případně palec, chlapci mají. :) Budeš dneska na mumble, abychom se o tom mohli pobavit?
Třeba chci taky kandidovat, víš jak... :D A jo, na mumble budu...

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 11:28
od Stepan.Drtina
Tak to pojďme udělat jako s krajskými nominacemi do eurovoleb.

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 21 led 2019, 22:05
od Marek.Rebicek
Patrick na to jde napřímo. viewtopic.php?f=350&t=45617&sid=98e2393 ... 13b01c3afc
Je tedy fakt, ze Střední Čechy nemají v RV malé zastoupeni, ale zase proč vedle Daliborovi insider zkušenosti nevyužít i jeho přímočarého hájení práce a zájmu místních komunálních sdružení.

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 22 led 2019, 08:23
od Dalibor.Zahora
Já už celostátní nominaci mám, šlo to rychle. Díky všem, kdo mě podpořili (zvláště těm ze středních Čech).
viewtopic.php?f=350&t=45596

Patrick jí bude mít brzo taky, si myslím.
Ta rychlost mě překvapila, je to zřejmě tím, že po CF jede informačně mediální vlna a tudíž jsou i členové aktivní, což je fajn.
Z toho důvodu stahuji svůj návrh na projednávání Sčk nominací. Sice by bylo zajímavé si otestovat v kraji důvěru, ale zas na druhou stranu máme práce i tak dost. Samozřejmě pokud někdo bude chtít vyhlásit jednání, nic proti.

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 22 led 2019, 10:56
od Marek.Rebicek
Patrick taky už ve hře -)

Re: Krajská diskuze k RV

Napsal: 22 led 2019, 10:58
od Stepan.Drtina
Marek.Rebicek píše: 22 led 2019, 10:56 Patrick taky už ve hře -)
Už to skoro má :)