Dalibor.Zahora píše: ↑29 lis 2018, 14:30
RV 71a/2018 Pořad zasedání RV v Ústí nad Labem 12.–13. ledna
Navrhuje se změna u regP, podle návrhu by bylo podmínkou ověření totožnosti
viewtopic.php?p=592306#p592306
Zajímá mě názor všech členů RV za Sčk k navrhované změně k RekP, prosím aby se vyjádřili, díky.
***
Dále se projednává se změna stanov - tak aby v nich bylo výslovně uvedeno, že kraj může odvolat svého krajem zvoleného zástupce
viewtopic.php?f=477&p=591942#p591942
A při hledání jsem obejvil ještě starší vlánko k RV, ale zatím bych ho asi nezamykal
viewtopic.php?f=406&t=22207
ad 1) změna pro registraci RegP
https://redmine.pirati.cz/issues/15786? ... e_id=15766
Návrh vychází z potřeby "inventarizace" RegP s ohledem na zamezení duplikací registrací atp.
Jsem pro projednání, osobně se budu zabývat druhým návrhem Andreje Ramašeuskiho a alternativním návrhem Vojty Pikala, ve kterém se budu dotazovat na bod. č. 1. co v praxi míní přihlašováním pomocí vyplnění formuláře - předpokládám, že přihlašování se probíhá přihlášením se na forum a domnívám se, že měl na mysli podání žádosti o registraci. S bodem č. 3 souhlasím a zároveň tímto prosím vás ostatní členy KS SčK o připomínky či dotazy, které následně na zasedání RV vznesu.
ad 2) odvolání krajem zvoleného zástupce v RV
Co jsem z relevantních diskuzí vyčetla, bude to projednávaný, hlasovatelný bod na CF, který osobně ve smyslu odvolatelnosti krajem zvoleného zástupce v RV podpořím. Kraj deleguje, kraj odvolává. Nebudu hlasovat pro odvolatelnost krajského zástupce RV celostátním forem.
ad 3) jak jsem napsala výš, dovolila jsem si toto vlákno připojit k současnému, aby byla zachována kontinuita a přehlednost. Osobně jsem pro minimalizaci diskuzních vláken a slučování obsahově stejných či podobných diskuzí v jednu, takto jsem v minulosti pročitila MB forum. Je to přehlednější, čitelnější, snáze dohledatelné.