1. předvolební štáb (Volby 2017)

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 149
Registrován: 04 kvě 2016, 21:46
Profese: student
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

1. předvolební štáb (Volby 2017)

Příspěvek od Antonin.Schejbal »

Ahoj! Přidávám kraťoučký report z prvního volebního štábu, kterého jsem se jako zástupce středočeského předsednictva zúčastnil:

Dne 12.1. jsem se v Praze zúčastnil prvního volebního štábu kvůli letošním parlamentním volbám. Probírala se zde především předvolební strategie širším slova smyslu.
Probíraly se zde různé grafy, z nichž nejdůležitější byla pravděpodobně analýza potencionálních voličů, kteří k volbám bohužel pro nás nešli.
Kampaň bude zatím největší v historii naší strany. Počítá se s podporou našich dobrovolníků, ale zároveň se očekávají i novinky, které v předchozích volbách nebyly, jako například předvolební billboardy atd..
V každém případě máme pro podzimní volby velký potenciál, který je třeba naplnit!
Další volební štáb se bude konat 11. 2. a pravděpodobně se ho budu za náš kraj účastnit opět já. V případě, že by se ke mně chtěl někdo připojit nebo se na něco zeptat, stačí napsat

S pozdravem

Antonín Schejbal
Místopředseda PKS Sčk
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“