Brandýs nepodal žádný návrh. Marek, řekl že jsou pozadu a že mají něco takového v plánu. Nepodal projekt, plán financování, kolik chtějí peněz ani co vlastně budou dělat.
Co jsme tedy měli zapracovat ?
Termín vyhlášení hlasování je daný a my ho pouze dodržujeme.
Přebytek ? Pokud máme přebytek, tak protože ušetříme, což je za mě pozitivní a rádi přesuneme tyto finance do dalšího roku, kdy tím vytvoříme spoustu nových možností. Například Financování Ketů, školení, vybavení pro placené lidi a další ..
Také chci doda, že nás trápil rozpočet pro rok 2024, dky je volba do europarlamentu, volba do kraje a 3 senátní obvody. Což je dost náročný na finance. Koukal jsi vůbec na všechny roky a položky ? Četl jsi komentáře ? .. Přijde mi že nemáš uplně všechny informace.
Jaké drahé vybavení nám leží ve skříni ? Ano chyba, že při nákupu jsme neočekávali že přijde covid a lockdown a vybavení neužijeme, ale vše jinak bylo aktivně využíváno co to šlo.
Pokud máš konkrétní návrh můžeš ho tam dát.
Ohledně toho, že jsou v PKS lidé, kteří nepracovali nikdy s milionem nebo ho neviděli. Rozpočet oddělení kde pracuji je měsíčně větší než náš volební. Měl jsem na starosti dost velké i finančně náročné projekty, takže s tebou nesouhlasím. Ale volba PKS byla na všech. Díky, že se konstruktivně zapojuješ do debat místo aby jsi jen psal nesmysli co z velké části ani nejsou pravda do hospody.
