Stránka 33 z 43
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 19 říj 2020, 22:26
od Dalibor.Zahora
Hospoda má byt od osmi zavřená! I okénko!
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 10:48
od Jan.Korbel
Jenže internet je celosvětová síť a díky tomu si můžeš vybrat časovou zónu...
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 10:53
od Jan.Prokop
Martin.Polak píše: ↑19 říj 2020, 22:08
Dnešní zápis z Mumble má přesně 9294 znaků a já se ptám zda je to nutné?

A to jsem ještě nezapisoval všechno. Nebyl by pomalu lepší audio záznam?
Nebyl, dopadli bysme jako paní ministryně, když na nahrávku o někom řekneš, že je debil, už ti to nikdo neodpáře

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 19:24
od Dalibor.Zahora
Tohle by mohlo někoho zajímat
KF MSK 19/2020 Podmínky pro přijímání členů
viewtopic.php?f=339&t=54245
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 21:01
od Martin.Martin
Hele, tohle se mi dost líbí.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 22:50
od Jana.Skopalikova
Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 20 říj 2020, 23:28
od Martin.Martin
Jana.Skopalikova píše: ↑20 říj 2020, 22:50
Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
Já bych o tom rozhodně diskutoval, jen mě nadchla ta jejich iniciativa v této věci..
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 23 říj 2020, 03:14
od Martin.Polak
Jana.Skopalikova píše: ↑20 říj 2020, 22:50
Za mě taky dobrý nápad. Jen bych zkrátila to představení na fóru z 3 měsíců na 1, max 2. Člověk může spolupracovat s Piráty už dýl, ale odhodlal by se k napsání medailonku na fórum až později a musel by pak zbytečně dlouho čekat...
V odůvodněných případech to lze určitě porušit, ale jinak asi ne.
Současný stav v kraji může vést k situaci, kdy teoretický žadatel z nalodění si určitou dobu píše jen s koordinátorkou, následně je na schůzi pro nováčky v Praze opět s koordinátorkou a někým z PKS. Tam proběhne grilování. Tohle může trvat třeba několik týdnů a nebo i měsíc. Přihláška už někde je a kandidát/ka mají pocit, že jsou v nějakém procesu a že se na jejich přijetí pracuje.
Příslušné MS pokud podrobně nečte profily všech lidí může zjistit, že se k nim někdo hlásí až v momentě, kdy má schvalovat členství.
Všem je najednou trapné, že to trvalo tak dlouho a proto se členství schválí bez nějaké dlouhodobější znalosti člena a ještě více je situace tristní v případě kdy se přijímá člen v místě kde není žádné MS. Za takového nového člena se nemůže nikdo zaručit a nikdo mu nemůže dělat průvodce.
Reálná situace je taková, že MS neví, že se do něj někdo hlásí ani kdyby chtělo. Tedy neví to do chvíle kdy jim to neprozradí
sám uchazeč o členství.
Představení na fóru je jen špička ledovce. Když jsem měl ještě přístup k datům, kdo chce k Pirátům v okrese kde jsem byl zvolen do vedení, tak jsem ta čísla viděl. Reálně mohlo být tabulce pro středočeský kraj CELKEM třeba 300 - 600 žadatelů o členství. Jedná se o celkové číslo za celý kraj za celou dobu nalodění samozřejmě že jsou všechny ty kontakty v průběhu věků vyřízené od KOKS a většina lidí odpadla po cestě ke členství a například nereaguje ani na první mail. Ale stejně důležitá informace o tom koho jsme přijali je i informace koho jsme nepřijali. A tahle informace chybí. Nebavme se jen o 2 žadatelích za měsíc které známe, ale bavme se i o 58 žadatelích o členství za měsíc které neznáme a kteří jsou jen v tabulce.
Uchazeč si také často myslí, že informace v naší straně proudí a že se stačí jen jednou "nalodit" a přitom v současném stavu by bylo nejlepší, kdyby vše vyplňoval dvojmo (trojmo) písemně a ještě to pro jistotu poslal jako doporučený dopis a schoval si podací lístek. 
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 26 říj 2020, 21:57
od Jiri.Snizek
Hospoda v době korony. Právě teď 10 připojených středočeských Pirátů.
https://jitsi.pirati.cz/hospoda
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 27 říj 2020, 05:21
od Dalibor.Zahora
Tady něco k včerejší debatě ke zveřejňování telefonů
NEBÁT SE /41/ S Hynkem Trojánkem o životě bez internetu
https://www.youtube.com/watch?v=3BXaSgNopdQ