Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

Díky :) Potkávat se budeme určitě (pokud to bude možné).
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Dalibor.Zahora píše: 29 zář 2020, 11:15 Ste divoši 😁

viewtopic.php?f=181&p=717943#p717943
Však mají pravdu, ne?
S kombinací s NDA a nemožnosti koukat dovnitř nalodění je to vražedná kombinace.
Teď to funguje jako nějaká zvrhlá seznamka, kde jednotlivé lidi k sobě páruje osoba určena a nemohou se lidé kontaktovat přímo.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Zvrhla seznamka 😀👍

Ale s NDA se to uz pohnulo, ne?

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

No moc ne. To že to někteří podepsali osobně nepovažuju za řešení.

Na tahu je Alice Hamalová.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Roman.Moravek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 131
Registrován: 27 lis 2018, 01:16
Profese: ekonom - OSVČ
Bydliště: Dolní Břežany
Dal poděkování: 669 poděkování
Dostal poděkování: 239 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Roman.Moravek »

Honzo, už jsem ti svůj názor na tvé rozhodnutí, kdy ses ještě rozhodoval, sdělil přes zulip.
Tímto i zde napíšu, že tvé rozhodnutí dále nekandidovat moc dobře chápu....
Zde ti chci jen poděkovat za to nasezení, které jsi často měl, a které bylo na úkor jiných tvých jistě důležitých věcí v tvém životě.
Tím, že nechceš kandidovat a být případně zvolen na další období do PKS našeho kraje, ale tvá aktivita, jak jsem tě měl možnost poznat, jistě nekončí!:)
Předpokládám, že dál budeš do veškerého dění v našem kraji "kecat" (myšleno v dobrém:), a když bude potřeba tak i pomůžeš případně nově zvoleným členům PKS.
No, a nakonec dál zůstáváš i v předsednictvu našeho MS, které se pomalu ale jistě stále rozrůstá.
Ještě jednou dík....:)
Jan.Caha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 82
Registrován: 01 bře 2019, 00:28
Profese: ZZ
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Caha »

Jan.Korbel píše: 29 zář 2020, 09:52 Přátelé, kamarádi (přichází zásadní oznámení :-D)

Od několika z vás jsem v poslední době zaznamenal podporu v mém případném pokračování v PKS. Hodně jsem o tom přemýšlel a rozhodl jsem se tentokrát zůstát stát stranou. Cítím na sobě známky většího množství stresu a potřebuju trošku ubrat plyn, uklidit si na stole (obrazně i v realitě), věnovat se (více) věcem, které jsem poslední dva roky (trošku) zanedbával, vidět (více) vyrůstat dceru.

Zároveň necítím, že by KF mělo nouzi o kandidáty nebo bylo potřeba něco zachraňovat - předsednictvo myslím předáváme ve velmi dobrém stavu.

Samotného by mně zajímalo, jakou podporu bych ve volbě po těch dvou letech ve funkci získal a jestli jsem z vašeho pohledu dělal věci, které dávaly smysl. To už se nedozvím. Ale pokud budete mít jakýkoliv feedback, ocením, když mi to někam (jinam než na fb) napíšete :)

Díky za pozornost a hodně úspěchů všem kandidátům. A samozřejmě novému krajskému zastupitelstvu. Věřím, že nám všem bude dělat radost.
Tak to je velka skoda, ale chapu te....
Doufal jsem v Duo Klara a Honza AKA Hlas rozumu :)
Jestliže nebudete bojovat za svá práva v době, kdy můžete lehce zvítězit bez krveprolévání, může přijít doba, kdy budete muset bojovat proti drtivé přesile a s jen mizivou šancí na přežití!
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1680
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1306 poděkování
Dostal poděkování: 2094 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Prokop »

Jan.Korbel píše: 29 zář 2020, 09:52
Škoda, udělal si hodně dobré práce, ale chápu, že rodina je přednější :)
Jinak ostatní kandidáti jsou dobří, ale žadný se nemůže chlubit tvou unikátní vlastností, že nejsi na facebooku :D
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Sli.do moc nezabralo ... :)

Sledujete někdo grilování v Praze - https://pitube.pir-test.eu/play/pha - takový vizuální detail, nebyly by lepší nějaké pultíky a stát u toho?

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hlásím, že poslední posádka, která opouštěla palubu povolebního štábu ve Stromovce byla z MS Nymburk ve složení @Petr.Prochazka @Martin.Martin @Vojtech.Lukavec

Prapor PKS statečně držela @Jana.Skopalikova

Snad všichni šťastně dopluli do svých domovských přístavů.

A jen tak bokem jsme vyřešili všechny problémy Středočeského kraje a máme plán, který zní: Zmenšování!

Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum.
https://www.csfd.cz/film/402192-zmensovani/prehled/
Naposledy upravil(a) Dalibor.Zahora dne 04 říj 2020, 12:09, celkem upraveno 1 x.

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“