Začít kdekoliv. Netuším který systém je pro nás nejvíce klíčový. phpBB? Mumble? Nevím jak je to s licencí na kancelářskou sadu na Mraku.Petr.Vileta píše: ↑20 srp 2020, 12:22A kterou konkrétně? Desktop, server, od kterého vývojového týmu? Ubuntu, Fedora, RedHat, Debian, SUSE ... ?Martin.Polak píše: ↑24 črc 2020, 01:50 Nextcloud: marně čekám na ten den, kdy momentálně nejvíce úspěšná Pirátská strana na světě udělá něco pro otevřený software a konečně si koupí podnikatelskou licenci a dá vývojářům něco vydělat...
Prostě mám lehce pocit, že jsme v pozici, kdy můžeme celosvětové komunitě lehce vracet.
Přemýšlel někdo o té "svobodné hudbě" co je na mraku jako o hudbě a že interpreti prosí na svých stránkách odkud byla stažena o "donate"?
Pro nás je to jen elevator music. Jistě některé projekty prostě nechtějí peníze, ale jde se podívat jinam.
Třeba i to blbé Ubuntu by si zasloužilo nějaký ten desátek.