Ahoj středočeš !
Je tu pusto, nechci zakládat nové téma, na mumble to zaznělo, na schuzi to zaznělo, newsleeterem to šlo, tao ho házím i zde !
28.8 v pátek od 14:00 do 18:00 (+hodina cca, pokud budou lidi) máme v Příbrami na náměstí 17. listopadu akci.
Všechny vás vřele zvu ať už jako Piráty dobrovolníky co nám s akcí pomohou nebo návštěvníky s rodinou !
Chcete pomoct ? Jak ?
Bude zde olympiáda pro rodiny, hleádme dobrovolníky na stanoviště.
Je to na náměstí a okolí pokryjí aktivní piráti s novinami v rámci kontaktní kampaně.
Zdatný hoch či slečna se bude hodit i na stavbu stanů, přípravy techniky, něco odnést atp atp
Šiřte povědomí o akci mezi všechny !
Přijďte v Pirátském triku nebo si o něj řekněte u Kláry nebo u mě a prostě jen buďte na akci a motejte se tam
Chcete bt návštěvníci nebo musíte vymyslet program pro rodinu?
Na akci budou soutěže a olympiáda pro celou rodinu !
ODMĚNY JSOU JISTÉ a pestré!
Nebude zde chybět skákací hrad
V okolí náměstí je několik zmrzlin, restaurací a kaváren - každý si nadje tu svou !
V 17:00 zde budou canisterapeutičtí pejsci provádět ukázku a jejich předsedkyně mít prezentaci o jejich činosti. - Spolek PESSOS
Budou přítomny balonky, dětské dílny a další vedlejší aktivity pro celou rodinu i ty nejmenčí !
Bude zde i přednáška o první pomoci !
Do pozadí bude hrát příjemná hudba.
A mnohem více !
Co když mě to na akci přestane bavit ?
Nic se neděje, Příbram vám toho může spoustu nabídnout.
Na Dvořákovo náběří u Obory má akci neziskovka ADRA
Svatá Hora je krásné poutní místo v jakýkoliv den !
V okolí jak již jsem zmínil je spousta podniků kam zajít.
Hornické muzeum je otevřeno !
Máte rádi adrenalin ? Doporučím vám kam v Příbrami zajít a co křičet za hesla
Dorazte !