Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Ahoj, vzešel požadavek, že mám přesunout OT ze založení MS Beroun. To se přesouvá sem?
Nerad bych udělal nějaký průser. :-) Obecně jsem proti přesouvání, protože i mírně dohadování je součást jednání.

EDIT: Všechna vlákna na "titulní" straně může spravovat a moderovat jen PKS, to mi přijde diskriminující a navíc se Středočeská hospoda osvědčila jako občasná drbárna/náhražka "FB". A najdou se zde i perly a byla by škoda to tady zaplácnout OT a spamem, protože pak by to tady už nečetl nikdo.

V sekci krajské fórum má možnost moderovat debatu nejvíce lidí a je to proto nejvíce tvárná sekce a proto navrhuji zřídit OT vlákno tam.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Když už oddělovat, tak do nového samostatného vlákna prosím. ;)

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

To offtopic vlakno uz tam prave nekde je, jen ho nevyuzivame. Osobne bych to presunul tam a do puvodniho jednaciho vlakna bych dal link na prvni presunuty offtopic prispevek. Prijde mi to na nasi urovni prehlednejsi nez mit k ruznym jednacim vlaknum stinovy temata. Hlavne pri vyhledavani v historii je to pak jednodussi. Ale je to na Martinovi.

P.S. Predpokladam jen presun uplnych offtopicu. Kdyz je to aspon trosku k tematu jednani, tak bych to nechal.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

sdílím
Andrej.Ramaseuski píše: 23 črc 2020, 00:09 V noc se soboty 25.07.2020 na ndedeli 25.07.2020 probehne planovany upgrade nextcloud. Soucasne z tim bude proveden pokus zmeny logiky prubezneho ukladani dokumentu v onlyoffice. Zadam proto o uzavreni vsech editovanych dokumentu a minimalizaci pouziti nextcloud cca od 2020-07-25 20:00 do 2020-07-26 02:00

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Nextcloud: marně čekám na ten den, kdy momentálně nejvíce úspěšná Pirátská strana na světě udělá něco pro otevřený software a konečně si koupí podnikatelskou licenci a dá vývojářům něco vydělat...
Kdo jiný by měl něco vracet i zpět než naše strana, která vznikla na serveru Linuxexpres.cz
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1666
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 3474 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jan.Korbel »

Martin.Polak píše: 24 črc 2020, 01:50 Nextcloud: marně čekám na ten den, kdy momentálně nejvíce úspěšná Pirátská strana na světě udělá něco pro otevřený software a konečně si koupí podnikatelskou licenci a dá vývojářům něco vydělat...
Kdo jiný by měl něco vracet i zpět než naše strana, která vznikla na serveru Linuxexpres.cz
a) I basic enterprise licence by vyšla na stovky tisíc, takže by to chtělo jiný způsob sponzoringu.
b) Pokud to myslíš vážně (a já tě v tom rád podpořím), je třeba marně nečekat a místo toho hledat cestu (nějaké paro, členský podnět, cokoliv).
c) Petice k založení byla na abclinuxu.cz (kam btw chodím dodnes, i když teď už jen kvůli novinkám).
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12121
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31212 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Letáčky na OVK jsou k odebrání v PICE !!!

formát A6, v krabici jich bylo cca 10 tis. ks, něco sem odebral a vezu dnes na Kladno

Případně se přidejte do nové FB skupiny: Piráti Středočeský Volební komise - OVK
https://www.facebook.com/groups/288527995595912/

Vlákno k OVK na foru zde: viewtopic.php?p=709532#p709532

Praha žádné letáky nepotřebuje, mluvil sem s pražským koksem Jirkou Belšánem, prý mají komise obsazené, tak nepotřebují už propagovat.

Pokud potřebujete větší leták na výlep, tiskněte decentralizovaně - link s pdf zde
https://drive.google.com/file/d/1yyvYgu ... gW_uR/view
Přílohy
exDmIAGy.jpg

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 676
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: IT specialista
Dal poděkování: 652 poděkování
Dostal poděkování: 1097 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Josef.Bouse »

Ahoj středočeš !
Je tu pusto, nechci zakládat nové téma, na mumble to zaznělo, na schuzi to zaznělo, newsleeterem to šlo, tao ho házím i zde !

28.8 v pátek od 14:00 do 18:00 (+hodina cca, pokud budou lidi) máme v Příbrami na náměstí 17. listopadu akci.

Všechny vás vřele zvu ať už jako Piráty dobrovolníky co nám s akcí pomohou nebo návštěvníky s rodinou !

Chcete pomoct ? Jak ?
Bude zde olympiáda pro rodiny, hleádme dobrovolníky na stanoviště.
Je to na náměstí a okolí pokryjí aktivní piráti s novinami v rámci kontaktní kampaně.
Zdatný hoch či slečna se bude hodit i na stavbu stanů, přípravy techniky, něco odnést atp atp
Šiřte povědomí o akci mezi všechny !
Přijďte v Pirátském triku nebo si o něj řekněte u Kláry nebo u mě a prostě jen buďte na akci a motejte se tam :)

Chcete bt návštěvníci nebo musíte vymyslet program pro rodinu?
Na akci budou soutěže a olympiáda pro celou rodinu ! ODMĚNY JSOU JISTÉ a pestré!
Nebude zde chybět skákací hrad
V okolí náměstí je několik zmrzlin, restaurací a kaváren - každý si nadje tu svou !
V 17:00 zde budou canisterapeutičtí pejsci provádět ukázku a jejich předsedkyně mít prezentaci o jejich činosti. - Spolek PESSOS
Budou přítomny balonky, dětské dílny a další vedlejší aktivity pro celou rodinu i ty nejmenčí !
Bude zde i přednáška o první pomoci !
Do pozadí bude hrát příjemná hudba.
A mnohem více !


Co když mě to na akci přestane bavit ?
Nic se neděje, Příbram vám toho může spoustu nabídnout.
Na Dvořákovo náběří u Obory má akci neziskovka ADRA
Svatá Hora je krásné poutní místo v jakýkoliv den !
V okolí jak již jsem zmínil je spousta podniků kam zajít.
Hornické muzeum je otevřeno !
Máte rádi adrenalin ? Doporučím vám kam v Příbrami zajít a co křičet za hesla ;)


Dorazte !
"Pravda je první obětí války"

Předseda MS Příbram a Předseda KS sčk
IT Specialista

Twitter | LinkedIn | Steam
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Jan.Korbel píše: 27 črc 2020, 18:55
Martin.Polak píše: 24 črc 2020, 01:50 Nextcloud: marně čekám na ten den, kdy momentálně nejvíce úspěšná Pirátská strana na světě udělá něco pro otevřený software a konečně si koupí podnikatelskou licenci a dá vývojářům něco vydělat...
Kdo jiný by měl něco vracet i zpět než naše strana, která vznikla na serveru Linuxexpres.cz
a) I basic enterprise licence by vyšla na stovky tisíc, takže by to chtělo jiný způsob sponzoringu.
b) Pokud to myslíš vážně (a já tě v tom rád podpořím), je třeba marně nečekat a místo toho hledat cestu (nějaké paro, členský podnět, cokoliv).
c) Petice k založení byla na abclinuxu.cz (kam btw chodím dodnes, i když teď už jen kvůli novinkám).
Já to myslím vážně, ale špatně se hledají projekty které potřebují peníze a jsou přijatelné pro všechny.
Poslat peníze Wikipedii umí každý.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin.Polak píše: 24 črc 2020, 01:50 Nextcloud: marně čekám na ten den, kdy momentálně nejvíce úspěšná Pirátská strana na světě udělá něco pro otevřený software a konečně si koupí podnikatelskou licenci a dá vývojářům něco vydělat...
A kterou konkrétně? Desktop, server, od kterého vývojového týmu? Ubuntu, Fedora, RedHat, Debian, SUSE ... ?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“