Stránka 26 z 43

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 30 kvě 2020, 09:31
od Martin.Polak
Zprávy z paralelního vesmíru:
Někteří kandidáti na kraj se nebojí a už započali letákovou kampaň.
petr bydlí tady-CMYK.pdf
(4.64 MiB) Staženo 53 x

Facebook

Napsal: 02 čer 2020, 13:21
od Martin.Polak
Cenzura ze strany Facebooku stoupá a nejen zahraniční ,,konzervativci" přicházejí o profily.
V posledních měsících a dnech dorazila vlna represí i do ČR a může se stát i nám ,, liberálům" že nás Facebook vypudí, či spíše že nás vypudí ,,dobří lidé", kteří si myslí, že šikanou a mazáním vybudují lepší společnosti.
Otázkou která by se nabízela je, kam půjdeme případně my dál, ale na se zeptám jinam kam doporučujeme běžným lidem přemigrovat?
Sociální síť Mastodon je možná super, ale není to nic pro ,,běžné franty uživatele".
Instagram patří Facebooku a Twitter neumí dělat skupiny.

Re: Facebook

Napsal: 02 čer 2020, 15:36
od Petr.Vileta
Martin.Polak píše: 02 čer 2020, 13:21 Otázkou která by se nabízela je, kam půjdeme případně my dál, ale na se zeptám jinam kam doporučujeme běžným lidem přemigrovat?
https://vk.com/ nebo http://www.renren.com/ :)

Ale pokud jde o cenzuru, to si nepomůžeš. :(

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 03 čer 2020, 16:45
od Jan.Korbel
Krom toho vypuzení můžete přijít i o všechna data. Bylo by dobré si je jednou za čas zarchivovat. Předpokládám, že to je možné (díky GDPR) :-)

Re: Facebook

Napsal: 03 čer 2020, 23:27
od Martin.Polak
Petr.Vileta píše: 02 čer 2020, 15:36
Martin.Polak píše: 02 čer 2020, 13:21 Otázkou která by se nabízela je, kam půjdeme případně my dál, ale na se zeptám jinam kam doporučujeme běžným lidem přemigrovat?
https://vk.com/ nebo http://www.renren.com/ :)

Ale pokud jde o cenzuru, to si nepomůžeš. :(
Vk.com několik let testuji.
Když ponecháme stranou to, že veškerá data má k dispozici tajná služba, což se děje u všech velkých sociálních sítí. Tak tam nehrozí ban za nevhodná slova.
FB rozdává bany za jméno nevhodného "aktivisty" Tomma Robinsona
https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-t ... y-trhy_ele

FB rozdává bany i za humor:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/op ... 221440_och

FB rozdává bany i zpětně. FB rozdává bany divně - byl jsem svědkem pokusu, kdy FB dal ban za odkaz na stránku na wikipedii o zoofilii.
Podle hlášení správců politických skupin se momentálně FB zbláznil a chodím jim každý den zprávy kdo a kde porušil v jejich skupině pravidla a že měli oni jako první zasáhnout.
U Facebooku člověk neví dne a ani hodiny.
Navíc se tam formují bandy darebáků, které v rámci boje za demokracii a za svobodu hromadně a cíleně nahlašují všechno co by se nemělo říkat.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 03 čer 2020, 23:38
od Martin.Polak
Jan.Korbel píše: 03 čer 2020, 16:45 Krom toho vypuzení můžete přijít i o všechna data. Bylo by dobré si je jednou za čas zarchivovat. Předpokládám, že to je možné (díky GDPR) :-)
ano je možné si zálohovat data, ale ... bez kontextu jsou skoro bezcenná. Přidanou hodnotu jim dává interakce.

Re: Facebook

Napsal: 04 čer 2020, 00:42
od Petr.Vileta
Martin.Polak píše: 03 čer 2020, 23:27 Vk.com několik let testuji.
Když ponecháme stranou to, že veškerá data má k dispozici tajná služba, což se děje u všech velkých sociálních sítí. Tak tam nehrozí ban za nevhodná slova.
A zkusil si tam napsat Путин есть преступник ? Pokud rovnou nepřijde na návštěvu ruský diplomat s projímadlem nebo poloniovým borščem, asi to smažou. :)

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 04 čer 2020, 18:56
od Martin.Polak
Azbuku neumím. Rusko je specifická země a za taková slova skutečně hrozí smazání a za vyprávění jak to bylo roku 1968 v ČSSR hrozí dva roky vězení. Jedná se totiž o ,,alternativní" výklad dějin.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 16 čer 2020, 00:52
od Martin.Polak
Začátek kampaně 22.06? Neřešme! Podle "vědce" nastane konec světa 21.06.2020

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/s ... i-40327653

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 16 črc 2020, 12:30
od Dalibor.Zahora
Po dohodě s Ondřej Petr zakládám na FB skupinu pro sdílení informací ohledně OVK - okrskových volebních komisí.

Piráti Středočeský Volební komise - OVK
https://www.facebook.com/groups/288527995595912/

Bude sloužit:
- k propagaci a lákání příznivců do OVK (sdílení infa)
- k zapojení a výměně informací členů OVK
(můžete je sem zvát, pokud budou mít zájem)

Ideální by bylo, aby zde byl z každého MS jeden zástupce, co by specialista na OVK.

Primárně se budu této skupině věnovat já(DZ), tedy dotazy prosím na mě.
Taky můžeme soutěžit, které MS bude mít nejvyšší obsazenost nebo jedinec, který sežene nejvíc lidí do OVK. Výherci věnuji láhev karibského rumu, abych vás motivoval. Zatím asi vede PaveL Šanda, který sehnal 30-40 lidí z Neratovic a okolních obcí !!!
thumb_1000_700_nw_1492167360bumbu rum.jpg
***
A historické okénko, takhle jsme lákáli do komisí před krajskými volbami v roce 2016.
14095945_1027250664060145_6805660063236116171_n.jpg