Jak jsem slíbila, rozvedu ještě svojí reakci na Martinův komentář.
Martin.Polak píše: ↑12 kvě 2020, 02:55
To jsem z toho jelen. Takže někdo chce k nám do kraje, protože si chce vyzkoušet teorii, že více lidí nepůsobí erozivně na jednotu kraje?
@Dalibor.Zahora ?
Jasně jsem psala: "ano, věřím, že se nám
mimo jiné během kampaně podaří oslovit i nové zájemce". Takže jsem moc nepochopila, kde si vzal, že chci něco zkoušet. V té diskuzi v Podpalubí jsem navíc jasně napsala svůj názor k nabírání nových členů: "Já souhlasím s Rosťou Řehou, myšlenka, že rychlým náborem členů něco zlepšíme se ukazuje spíš jako lichá. :/"
Související komentář ve zmíněné diskuzi je tady
viewtopic.php?p=694882#p694882 . Davidův "růst o 60" jsem brala jako nábor nových členů. Kde se vzal Davidův nástřel nárůstu o 60 lidí ročně a další podrobnosti jsou v té debatě, asi nemá smysl rozvádět.
Ne, opravdu nechci přejít do KS SčK, protože bych chtěla dělat nějaké pokusy, což věřím, že by mohlo vzbudit tvojí bouřlivou reakci. Já se chci začlenit do MS Jesenice - Jílové, protože věřím, že má smysl připojit se k nim, a že mojí přítomnost ocení už teď během volební kampaně, kdy jim jako členka budu podle mého názoru víc platná, protože mimo to, že budu rozumět jejich fungování, budu mít přístup k informacím stejně jako ostatní členové a bez toho abych byla odkázána na informace od Romana se budu schopná pořádaných akcí účastnit.
Martin.Polak píše: ↑12 kvě 2020, 02:55
Já mám k účelovým přestupům negativní vztah. Praha by také nebyla nadšená, kdyby se úderka z jiného kraje rozhodla založit u nich buňku. Stejně jako se dá pracovat bez členství se dá pracovat i z jiného kraje.
To je jako kdyby si teď Záhora podal žádost o členství v Ústeckém kraji ačkoliv je z Prahy jen proto, že tam jsou teď pro něj lepší lidé. ;/
Nevím v čem konkrétně ti můj přestup přijde "účelový". To, že chci spolupracovat s Romanem, protože je na něj spolehnutí, dokáže pro Piráty odvést spoustu práce a já bych jemu i ostatním z MS ráda pomohla? To že bych chtěla dělat v rámci Pirátů to, co dělám nejraději, tj. konstruktivní činnost, která má smysl, komunikovat s lidmi během kampaně doufejme i v ulicích a bavit se s nimi o tom, co si o nás myslí? Opravdu téhle tvé poznámce moc nerozumím.
Uvedu tedy na pravou míru ten "vtípek" na konci svého prvního příspěvku, ze kterého si zřejmě usoudil, že jsem "úderka". Jak už jsem předestřela, s Daliborem se známe od 2017. Dalibor je člověk, kterého si mimo jiné vážím pro jeho výdrž u Pirátů a to z toho důvodu, že projít si jako člen celým 11-ti letým vývojem strany a prožít s ní všechny "první krůčky" a "vývojové etapy" chce podle mého názoru víc než určité odhodlání pro věc. Dalibor byl ten, kdo nám na Jedničce vysvětloval základy na Fóru, s kým jsme stepovali před Nemocnicí na Františku, a pak ještě různě po Praze 1, když jsme sbírali podpisy pod petici za záchranu Františku. Dalibor byl taky ten, kterému jsem občas ze začátku volala, aby mi řekl svůj pohled na některé věci u Pirátů, zároveň je to i člověk, se kterým se tady na Fóru občas "názorově utkáme" v politických debatách a přesto si potom pošleme zprávu, že je mezi námi všechno pořád při starém a ok. No a z toho vycházel můj "agilní" závěr, který měl být spíš "pošťouchnutím" pro Dalibora než čímkoli jiným.
A poslední věc, neznám tě, v podstatě si tě pamatuju odněkud z komentářů na fb, ale jinak asi ještě nebyla příležitost, abych se s tebou v rámci Pirátů setkala, takže jsem se podívala na tvůj profil, abych se alespoň něco dozvěděla.
Stejně jako ty jsem znala a pozorovala Pirátskou stranu už od začátku, dokonce jsem s bývalým přítelem, který už ve straně dávno není objížděla na severu Čech lidi pro první kandidátku ve 2010. Přidala jsem se 2017 a od 2018 jsem členem. Tak proč si myslíš, že já bych neměla být členem MS v SčK, když ty jím seš.
Tím, že jsem ve svém zaměstnání monitora klinických hodnocení pravidelně objížděla určitá města po celé ČR a "zabydlela jsem se" tak nějak všude, tak se v rámci ČR považuju spíš za, s nadsázkou řečeno, "všudyzdejší" než upíchlá na jednom místě. Proto opravdu nerozumím proč by měl být v rámci Pirátské strany problém s mým přestupem do jiného KS v rámci republiky.
P.S. Mimochodem jsem stejně jako Dalibor původně Ústečanda, takže kdo ví, třeba skončím někdy v budoucnu i v KS Ústecký kraj, koneckonců na otvíračce SUPICE jsem samozřejmě byla.
