Stránka 19 z 43
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 21 led 2020, 16:50
od Milan.Krch
Jestli ji nezvolili za fotku se Soukupem tak jsem celkem rád, že nejsem v ODS

primitivní... Ale tajné skupiny tam zřejmě také mají

jako my ... "Někdo hlasoval jinak, než slíbil, a podrazil nás," řekl HN důvěryhodný člen ODS ... LOL

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 21 led 2020, 16:51
od Stepan.Drtina
Škoda že nemají forum.ods.cz - hned by bylo jasněji

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 21 led 2020, 16:55
od Milan.Krch
Stepan.Drtina píše: ↑21 led 2020, 16:51
Škoda že nemají forum.ods.cz - hned by byla jasněji
To by žádná ODS nefungovala

když nejsi DELEGAT nebo lobbista nejsi ODS

...neee abych jim nekrivdil

ale nebudu moc daleko od pravdy

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 23 led 2020, 12:44
od Dalibor.Zahora
Tak asi nejlíp to vystihnul Pečinka, přece jen v ODS se vyzná daleké lépe než v Pirátech.

(aktuální Reflex)
TLDR: Udženija byla zástupný terč, protože nikdo nechtěl mířit přímo na Fialu - hlavní nespokojenost je s ním. Její nezvolení ale nikdo nečekal - včetně těch, co ji nevolili, a Fiala a spol. neměli připravený žádný záložní plán. Dost to o něčem vypovídá (ne že by se to nemohlo stát i v jiné straně).
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 29 led 2020, 18:42
od Jiri.Snizek
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 31 led 2020, 07:16
od Marek.Rebicek
Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF.
viewtopic.php?f=307&t=50832
Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS?
@Jiri.Snizek
Diky
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 31 led 2020, 07:31
od Jiri.Snizek
Byli jsme osloveni, ale nejsem v tomto případě ten, kdo si vzal na starost, že to dotáhne do konce. Pokud někdo z PKS založí hlasování, budu hlasovat pro.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 31 led 2020, 09:47
od Stepan.Drtina
Marek.Rebicek píše: ↑31 led 2020, 07:16
Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF.
viewtopic.php?f=307&t=50832
Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS? @Jiri.Snizek
Diky
Už se stalo. Přispěli jsme 20.000 kč ještě před CF.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 31 led 2020, 11:15
od Marek.Rebicek
Stepan.Drtina píše: ↑31 led 2020, 09:47
Marek.Rebicek píše: ↑31 led 2020, 07:16
Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF.
viewtopic.php?f=307&t=50832
Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS? @Jiri.Snizek
Diky
Už se stalo. Přispěli jsme 20.000 kč ještě před CF.
aha, sorry, přehlédl jsem debatu a hlasování, díky!...
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 16 úno 2020, 11:28
od Dalibor.Zahora
Koukám, že syndrom Kubera je hlubší než se zdálo, takže to chci probrat aspoň tady v hospodě.
Vážně si
@Jiri.Chladek za tímhle stojíš, nebo je to jen tvůj nějakej FB úlet?