Stránka 19 z 43

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 16:50
od Milan.Krch
Jestli ji nezvolili za fotku se Soukupem tak jsem celkem rád, že nejsem v ODS :-) primitivní... Ale tajné skupiny tam zřejmě také mají :-) jako my ... "Někdo hlasoval jinak, než slíbil, a podrazil nás," řekl HN důvěryhodný člen ODS ... LOL :-)

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 16:51
od Stepan.Drtina
Škoda že nemají forum.ods.cz - hned by bylo jasněji :)

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 16:55
od Milan.Krch
Stepan.Drtina píše: 21 led 2020, 16:51 Škoda že nemají forum.ods.cz - hned by byla jasněji :)
To by žádná ODS nefungovala :-) když nejsi DELEGAT nebo lobbista nejsi ODS :-)...neee abych jim nekrivdil :-) ale nebudu moc daleko od pravdy :-)

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 23 led 2020, 12:44
od Dalibor.Zahora
Tak asi nejlíp to vystihnul Pečinka, přece jen v ODS se vyzná daleké lépe než v Pirátech. ;) (aktuální Reflex)

TLDR: Udženija byla zástupný terč, protože nikdo nechtěl mířit přímo na Fialu - hlavní nespokojenost je s ním. Její nezvolení ale nikdo nečekal - včetně těch, co ji nevolili, a Fiala a spol. neměli připravený žádný záložní plán. Dost to o něčem vypovídá (ne že by se to nemohlo stát i v jiné straně).

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 29 led 2020, 18:42
od Jiri.Snizek

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 31 led 2020, 07:16
od Marek.Rebicek
Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF. viewtopic.php?f=307&t=50832

Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS? @Jiri.Snizek
Diky

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 31 led 2020, 07:31
od Jiri.Snizek
Byli jsme osloveni, ale nejsem v tomto případě ten, kdo si vzal na starost, že to dotáhne do konce. Pokud někdo z PKS založí hlasování, budu hlasovat pro.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 31 led 2020, 09:47
od Stepan.Drtina
Marek.Rebicek píše: 31 led 2020, 07:16 Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF. viewtopic.php?f=307&t=50832

Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS? @Jiri.Snizek
Diky
Už se stalo. Přispěli jsme 20.000 kč ještě před CF.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 31 led 2020, 11:15
od Marek.Rebicek
Stepan.Drtina píše: 31 led 2020, 09:47
Marek.Rebicek píše: 31 led 2020, 07:16 Zaujal mě Liberecký příspěvek na CF. viewtopic.php?f=307&t=50832

Byli jsme také osloveni, neměli bychom jako bohatý kraj případně dobrovolně přispět?
Nevi o tom něco PKS? @Jiri.Snizek
Diky
Už se stalo. Přispěli jsme 20.000 kč ještě před CF.

aha, sorry, přehlédl jsem debatu a hlasování, díky!...

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 16 úno 2020, 11:28
od Dalibor.Zahora
Koukám, že syndrom Kubera je hlubší než se zdálo, takže to chci probrat aspoň tady v hospodě.

Vážně si @Jiri.Chladek za tímhle stojíš, nebo je to jen tvůj nějakej FB úlet?
Jirka Chládek
A jen tak mimochodem, Kubera byl mega frajer a ty jeho kecy o osahavani holek nebylo nic jinýho než humor. Jeho osobní, debilní, boomerovskej humor, ale furt humor
https://www.facebook.com/groups/5487462 ... 4118448144