Stránka 18 z 43

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 19 led 2020, 14:08
od Dalibor.Zahora
Náš středočeský Skopeček nic moc, dobrý vědět.
Kandidáti na 4 místopředsednická místa
@ODScz a počet nominací:
@MartinBaxa2: 9
@makupka: 12
@Nemcova_Mirka: 1
@ZdenekNytra: 1
@Jan_Skopecek: 1
@AlexandrVondra : 6
@Vystrcil_Milos: 12
Z pléna byli navrženi:
@PavelNovotnak
a Marie Kubíková
#kongresODS

https://twitter.com/SvecKamil/status/12 ... 3491415040

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 19 led 2020, 18:03
od Marek.Rebicek
Neví @Jana.Skopalikova co se stalo v Olomouci, že rezignoval leadr do kraje Petr Kapounek?
Vzdyt ještě v Ostravě se představoval ne?

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 20 led 2020, 09:12
od Milan.Krch
A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 20 led 2020, 15:37
od Vaclav.Kubaljak
Milan.Krch píše: 20 led 2020, 09:12 A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?
Pokud to víš, sem s tím, zajímalo by mě to. Prohrát proti prázdné židli je dost fail.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 09:10
od Jan.Prokop
Milan.Krch píše: 20 led 2020, 09:12 A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?
Jestli to není pro to, že je to pěkná ... :D

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 11:21
od Milan.Krch
Vaclav.Kubaljak píše: 20 led 2020, 15:37
Milan.Krch píše: 20 led 2020, 09:12 A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?
Pokud to víš, sem s tím, zajímalo by mě to. Prohrát proti prázdné židli je dost fail.
To byla otázka Václave :-) kdybych to věděl napíšu ... "slyšel jsem, že..." :-) takže pokud to někdo ví rád si to poslechnu :-)

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 11:43
od Stepan.Drtina
Milan.Krch píše: 20 led 2020, 09:12 A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?
Já si myslím, že lidi prostě štvala. Asi bych v tom nějaký hlubší smysl nehledal :) V tom sehrálo roli asi vícero důvodů.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 13:10
od Milan.Krch
Stepan.Drtina píše: 21 led 2020, 11:43
Milan.Krch píše: 20 led 2020, 09:12 A slyšel někdo proč nedostala princezna Alexandra Udženija podporu, když neměla ani protikandidáta?
Já si myslím, že lidi prostě štvala. Asi bych v tom nějaký hlubší smysl nehledal :) V tom sehrálo roli asi vícero důvodů.
No štvala je určitě od začátku, ale něco se stát muselo :-)
od 2016 byla místopředsedkyní ODS až doteď...

Dne 16. ledna 2016 se na 27. kongresu ODS stala 1. místopředsedkyní ODS, když ve funkci vystřídala Jana Zahradila. Získala 239 hlasů od 464 delegátů (tj. 52 %). Na 28. kongresu ODS v Ostravě v lednu 2018 tento post obhájila.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 14:32
od Stepan.Drtina
Milan.Krch píše: 21 led 2020, 13:10 Dne 16. ledna 2016 se na 27. kongresu ODS stala 1. místopředsedkyní ODS, když ve funkci vystřídala Jana Zahradila. Získala 239 hlasů od 464 delegátů (tj. 52 %). Na 28. kongresu ODS v Ostravě v lednu 2018 tento post obhájila.
Tak když se podíváš na ta čísla z roku 2016, tak ani tam to nebylo jednoznačné (pouhých 52%). Letos získala 217 ze 434 hlasů (platných) - dalších cca 80 bylo neplatných. Údajně se jí při sbíraní podpory mezi kraji hodně ptali na návštěvu Narozenin Jaromíra Soukupa. Jistě to nebyl jediný problém, ale mohla to být pomyslná třešnička na dortu.

Re: Středočeská hospoda

Napsal: 21 led 2020, 16:43
od Stepan.Drtina
Tady jsem k tomu našel něco blíže: https://domaci.ihned.cz/c1-66708300-fot ... i-nastupce