Stránka 17 z 43
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 07 led 2020, 10:59
od Milan.Krch
Petře, vybral jsem si termín 18.5.2020... díky
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 11 led 2020, 17:33
od Martin.Polak
@Jiri.Snizek @Jana.Skopalikova @Stepan.Drtina @Jan.Korbel @Josef.Bouse
Kontaktovala mě KoKS, že přijetí do strany Cyrila Kokyho se nějak vleče a že ho máme za MS už přijmout. Zná ho už PKS dobře?
Problém vidím v to, že nemá vlastní vlákno v zájemcích o členství.
viewforum.php?f=447
Ale zase se představil třeba tady:
Představení + grilování -
viewtopic.php?p=640340#p640340
Profil tady:
https://lide.pirati.cz/personProfile/395/
https://www.youtube.com/watch?v=wqeGK-Xobmo
Oznámení moderátora:
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 11 led 2020, 17:39
od Stepan.Drtina
Já osobně s tím problém nemám. Cyrila znám dostatečně na to, abych doporučil jeho přijetí. Nicméně vlákno v zájemcích i členství by si určitě měl vytvořit. Tím se oficiálně stvrzuje zájem o členství.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 11 led 2020, 19:18
od Martin.Polak
Napsal jsem mu, aby si to založil.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 11 led 2020, 20:09
od Martin.Polak
Jelikož jsme v hospodě tak si dovolím vtípek - tohle by asi neprošlo, co?
viewtopic.php?f=440&t=46894
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 12 led 2020, 09:08
od Jan.Korbel
Ne ale pro jednoho z nich by to chtělo přezdívku

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 led 2020, 00:14
od Martin.Polak
Anketa krajský merch - Žídek z mailu
Jaká je hlasovací "strategie"? Mám prostě hlasovat pro každou jednu možnost z alternativ, bez ohledu na to, že mám o těch věcech pochybnosti?
Flash disk je určitě praktická věc, ale...
Podobné podobnosti mám o tom ocelovém brčku. Vypadá jako pomůcka na měření nitrolebečního tlaku a mám z té sady strach. :/
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 led 2020, 13:03
od Klara.Kocmanova
Martin.Polak píše: ↑17 led 2020, 00:14
Anketa krajský merch - Žídek z mailu
Jaká je hlasovací "strategie"? Mám prostě hlasovat pro každou jednu možnost z alternativ, bez ohledu na to, že mám o těch věcech pochybnosti?
Flash disk je určitě praktická věc, ale...
Podobné podobnosti mám o tom ocelovém brčku. Vypadá jako pomůcka na měření nitrolebečního tlaku a mám z té sady strach. :/
Budeme řešit se štábem, zatím nehlasuj, dnes budu rozesílat mail.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 led 2020, 21:51
od Martin.Polak
Klara.Kocmanova píše: ↑17 led 2020, 13:03
Martin.Polak píše: ↑17 led 2020, 00:14
Anketa krajský merch - Žídek z mailu
Jaká je hlasovací "strategie"? Mám prostě hlasovat pro každou jednu možnost z alternativ, bez ohledu na to, že mám o těch věcech pochybnosti?
Flash disk je určitě praktická věc, ale...
Podobné podobnosti mám o tom ocelovém brčku. Vypadá jako pomůcka na měření nitrolebečního tlaku a mám z té sady strach. :/
Budeme řešit se štábem, zatím nehlasuj, dnes budu rozesílat mail.
Jejda pozdě! Řídil jsem se dovětkem od ŽÍDKA
Kód: Vybrat vše
Dodatek k merch dotazníku.
dotazník byl vytvořen tak, aby za KS hlasovalo co nejvíce pověřených lidí (PKS, VV, Čelo) - a ne jen jeden pověřený delegát.
Který merch preferujete? Vyberte ideálně 10 - 15 druhů.
a střízlivě hlasoval.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 18 led 2020, 06:49
od Jiri.Snizek