Stránka 14 z 43
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 lis 2019, 09:00
od Martin.Polak
Nechtěl by jsi raději v rámci propagace zahrát na housle?
Když budeš na některé fotce držet housle, tak se alespoň nějak odlišíš od ostatních.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 lis 2019, 09:03
od Jiri.Snizek
Já nejsem sólovej hráč. Doprovod bych možná zvládl. Třeba Dan složí nějakou písničku a dáme něco dohromady.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 lis 2019, 09:10
od Jan.Korbel
🍻
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 17 lis 2019, 12:37
od Lenka.Kozlova
Filozofie je skvělá, záleží, kdo si z ní co vybere.
"Do pekla vede cesta přímo" je z pohádky.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 22 lis 2019, 18:35
od Jan.Korbel
Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:36
Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více
tady.
Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.
A SMS? (já je nemusím)
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 22 lis 2019, 18:55
od Lenka.Kozlova
Neuvědomila jsem si, že přijde email z Heliosu

to je ten zvyk, že přijdu na forum a už mám notifikace, co kde...
Na tohle drobení všeho, jednou zajdeme

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 22 lis 2019, 19:22
od Vaclav.Kubaljak
Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:35
Jan.Korbel píše: ↑22 lis 2019, 18:36
Mi přijde, že by e-mail z Heliosu a informace v newsletteru mohly stačit. Ale pokud to bude většinový názor, budu rozesílat i samostatné SZ. Více
tady.
Abych to více vysvětlil, přijde mi, že cpát do lidí stejné informace různými kanály může mít krátkodobě pozitivní výsledky, ale dlouhodobě tak vzniká zbytečná režije, kterou už si pak ani neuvědomujeme. Dovedu si představit, že pak ti, co nesedí často u počítače, budou všechno najednou těžko pobírat a raději to hromadně smažou nebo odignorujou.
A SMS? (já je nemusím)
Ale SMS stejně šla o hlasování CF, mohla se tam u nás v KF rovnou přilepit informace o takto stěžejním hlasování.
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 23 lis 2019, 20:13
od Jiri.Snizek
V Kolíně se rýsuje nový jednací řád místního sdružení. Díky
@Martin.Polak. Dlouho jsem se takhle nezasmál. Btw. Kdy a kde budeme letos hlasovat o rozpočtu?
Re: Středočeská hospoda
Napsal: 23 lis 2019, 21:30
od Jan.Korbel
Zase jsem mimo, ale tentokrát mi to nevadí

Re: Středočeská hospoda
Napsal: 25 lis 2019, 22:59
od Martin.Polak
Jsem rád že mi to prošlo. Občas je můj humor na hraně vkusu.