Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 155
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 306 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Milan.Krch »

Dalibor.Zahora píše: 13 lis 2019, 09:56 Jasně, ale tvůj názor na to ultimátum Babišovi je jaký?
Já to nevidím a nečtu jako "ultimátum" ale jako požadavak na demisi. Čemu říkáš Dalibore "ultimátum"?
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2397
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 6073 poděkování
Dostal poděkování: 3006 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Jj, i v jihomoravském schvalují půlroční plán. Jsem žabař.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Příspěvky: 12122
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 31215 poděkování
Dostal poděkování: 15933 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

A když je nejhůř, přicházejí na řadu meme - aneb Internet nezapomíná!
Přílohy
3gbfqy.jpg

jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

To by mě teda fakt zajímalo, jak jsem zařídila, že Patrick nebyl zvolen lídrem @Dalibor.Zahora
Mám jeden hlas, nikoho jsem neobesílala, na rozdíl od Patricka. Nikde jsem se k jeho ne/lídrování nevyjadřovala.
Nikde jsem nedeklarovala, komu dám hlas ve volbě.
Nejsem Krtek, abych hackovala cokoliv.
Ono je to jednoduchý, udělat si z někoho terč, že :)
Jestli víš o něčem konkrétním, zveřejni to.

Jinak, já jsem se ve vlákně o rozpočtu vyjadřovala jen k rozpočtu a hájila jsem pozici, kterou mám od léta, kdy KF hlasovalo v anketě: kolik chcete utratit za kampaň (lze dohledat)
Chtít za cenu 4,2 mil, OFFTOPIC(která v případě neúspěchu kraj finančně položí, k čemuž se Patrick vyjádřil: neúspěch znamená, že nemáme právo na existenci) aby uspěli lidé, které Patrick označil za nevhodné k zastupování, to je na mě opravdu spletitý příběh, kde jeden postoj popírá další.
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Lenka.Kozlova píše: 14 lis 2019, 17:57 Jinak, já jsem se ve vlákně o rozpočtu vyjadřovala jen k rozpočtu a hájila jsem pozici, kterou mám od léta, kdy KF hlasovalo v anketě: kolik chcete utratit za kampaň (lze dohledat)
Chtít za cenu 4,2 mil, OFFTOPIC(která v případě neúspěchu kraj finančně položí, k čemuž se Patrick vyjádřil: neúspěch znamená, že nemáme právo na existenci) aby uspěli lidé, které Patrick označil za nevhodné k zastupování, to je na mě opravdu spletitý příběh, kde jeden postoj popírá další.
To je skutečně podnětná připomínka, ale ...
Jsem také proti marnotratnému rozhazování peněz, ale ty jsi byla v tom týmu, který ve vlákně o převádění a nebo nepřevádění peněz MS horoval ve prospěch nepřevádět peníze a zbytek případně utratit ze speciálního PaRo fondu, který by měl velice měkká pravidla.
Takže pokud budu tu myšlenku rozvíjet dál, tak ani kraj si nezaslouží převádět peníze do dalšího roku a pokud je dosud převáděl, tak je to známka toho, že nic pořádného nedělá. Pokud tu myšlenku bude ještě dále rozvíjet, tak pokud kraj si nesáhne alespoň jednou s rozpočtem na nulu, tak je to "špatný" kraj a dělá toho málo.

OFFTOPICMěl bych pár nápadů co by mohl kraj s těmi penězi co má úplně zbytečně na účtu dělat, ale to je na jinou debatu a rozhodně to není o nakupování nějakých služeb a pitomých tretek. Vzal bych si inspiraci od největších osobností první republika jako byl kupříkladu jakýkoliv Baťa.
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Hele, Martine, Baťa dělal bačkory, tak si je nepleť s bramborama :)
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

A ještě bych všechny ráda varovala!
Nosím DVA! prsteny! :fet:
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 958
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Profese: polygraf
Dal poděkování: 545 poděkování
Dostal poděkování: 1181 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Martin.Polak »

Lenka.Kozlova píše: 14 lis 2019, 19:17 Hele, Martine, Baťa dělal bačkory, tak si je nepleť s bramborama :)
Odkaz rodu Baťů tady přežívá dodnes a přežil i komunismus. A tím nemyslím ty filcové papuče. Ale skutečné dílo v oblasti rozvoje státu, ekonomiky, vzdělání a demokracie. OFFTOPIC
Až hypoteticky za šest let dojde k změně režimu a Pirátskou stranu zakážou, tak tady po nás nezůstane nic jen na skládkách budou naše vyškrtané zapalovače a vypsané tužky.
Myslí někdo na náš odkaz? Myslí někdo na naší nesmrtelnost?
Co třeba jezdecká socha naší první poslankyně v kraji?
[attachment=0]preview.jpg[/attachment]

Co když nedojde jen k zakázaní strany, ale i všechny členy odvezou do lesa a tam je zastřelí a sochy roztaví a vyrobí z nich ostnatý drát a mříže? (hypoteticky)
Jak si zajistit náš odkaz a jak přetrvat a být světlým místem v historii, když čas předtím i potom může být temný?
Není správné čekat, až nás někdo pustí na ně, ale lepší by bylo se sami pustit do tvořivé práce a zachovávat náš odkaz na stránkách historie a v paměti lidí. A začít vytvářet majestátní odkaz který přetrvá.
Přílohy
preview.jpg
Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 3117
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8636 poděkování
Dostal poděkování: 3262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Není nad hospodský kecy :D
Uživatelský avatar
Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 155
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 306 poděkování

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Milan.Krch »

Hospodu máme ale kvalitní :) :geek:
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“