Já to nevidím a nečtu jako "ultimátum" ale jako požadavak na demisi. Čemu říkáš Dalibore "ultimátum"?
Středočeská hospoda
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Milan.Krch
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 155
- Registrován: 06 dub 2018, 10:09
- Profese: IT manager
- Dal poděkování: 485 poděkování
- Dostal poděkování: 306 poděkování
Re: Středočeská hospoda
- Jiri.Snizek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 2397
- Registrován: 19 lis 2017, 10:01
- Profese: školitel software pro veřejnou správu
- Bydliště: Kolín
- Dal poděkování: 6073 poděkování
- Dostal poděkování: 3006 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
Jj, i v jihomoravském schvalují půlroční plán. Jsem žabař.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12122
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31215 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
A když je nejhůř, přicházejí na řadu meme - aneb Internet nezapomíná!
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Středočeská hospoda
To by mě teda fakt zajímalo, jak jsem zařídila, že Patrick nebyl zvolen lídrem @Dalibor.Zahora
Mám jeden hlas, nikoho jsem neobesílala, na rozdíl od Patricka. Nikde jsem se k jeho ne/lídrování nevyjadřovala.
Nikde jsem nedeklarovala, komu dám hlas ve volbě.
Nejsem Krtek, abych hackovala cokoliv.
Ono je to jednoduchý, udělat si z někoho terč, že
Jestli víš o něčem konkrétním, zveřejni to.
Jinak, já jsem se ve vlákně o rozpočtu vyjadřovala jen k rozpočtu a hájila jsem pozici, kterou mám od léta, kdy KF hlasovalo v anketě: kolik chcete utratit za kampaň (lze dohledat)
Chtít za cenu 4,2 mil,
aby uspěli lidé, které Patrick označil za nevhodné k zastupování, to je na mě opravdu spletitý příběh, kde jeden postoj popírá další.
Mám jeden hlas, nikoho jsem neobesílala, na rozdíl od Patricka. Nikde jsem se k jeho ne/lídrování nevyjadřovala.
Nikde jsem nedeklarovala, komu dám hlas ve volbě.
Nejsem Krtek, abych hackovala cokoliv.
Ono je to jednoduchý, udělat si z někoho terč, že
Jestli víš o něčem konkrétním, zveřejni to.
Jinak, já jsem se ve vlákně o rozpočtu vyjadřovala jen k rozpočtu a hájila jsem pozici, kterou mám od léta, kdy KF hlasovalo v anketě: kolik chcete utratit za kampaň (lze dohledat)
Chtít za cenu 4,2 mil,
aby uspěli lidé, které Patrick označil za nevhodné k zastupování, to je na mě opravdu spletitý příběh, kde jeden postoj popírá další.- Martin.Polak
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 958
- Registrován: 09 srp 2010, 20:51
- Profese: polygraf
- Dal poděkování: 545 poděkování
- Dostal poděkování: 1181 poděkování
Re: Středočeská hospoda
To je skutečně podnětná připomínka, ale ...Lenka.Kozlova píše: ↑14 lis 2019, 17:57 Jinak, já jsem se ve vlákně o rozpočtu vyjadřovala jen k rozpočtu a hájila jsem pozici, kterou mám od léta, kdy KF hlasovalo v anketě: kolik chcete utratit za kampaň (lze dohledat)
Chtít za cenu 4,2 mil,aby uspěli lidé, které Patrick označil za nevhodné k zastupování, to je na mě opravdu spletitý příběh, kde jeden postoj popírá další.
Jsem také proti marnotratnému rozhazování peněz, ale ty jsi byla v tom týmu, který ve vlákně o převádění a nebo nepřevádění peněz MS horoval ve prospěch nepřevádět peníze a zbytek případně utratit ze speciálního PaRo fondu, který by měl velice měkká pravidla.
Takže pokud budu tu myšlenku rozvíjet dál, tak ani kraj si nezaslouží převádět peníze do dalšího roku a pokud je dosud převáděl, tak je to známka toho, že nic pořádného nedělá. Pokud tu myšlenku bude ještě dále rozvíjet, tak pokud kraj si nesáhne alespoň jednou s rozpočtem na nulu, tak je to "špatný" kraj a dělá toho málo.

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Martin.Polak
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 958
- Registrován: 09 srp 2010, 20:51
- Profese: polygraf
- Dal poděkování: 545 poděkování
- Dostal poděkování: 1181 poděkování
Re: Středočeská hospoda
Odkaz rodu Baťů tady přežívá dodnes a přežil i komunismus. A tím nemyslím ty filcové papuče. Ale skutečné dílo v oblasti rozvoje státu, ekonomiky, vzdělání a demokracie.Lenka.Kozlova píše: ↑14 lis 2019, 19:17 Hele, Martine, Baťa dělal bačkory, tak si je nepleť s bramborama![]()

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte mou snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu. **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267
- Lenka.Kozlova
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 3117
- Registrován: 11 čer 2012, 09:34
- Profese: vychovatelka
- Dal poděkování: 8636 poděkování
- Dostal poděkování: 3262 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Milan.Krch
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 155
- Registrován: 06 dub 2018, 10:09
- Profese: IT manager
- Dal poděkování: 485 poděkování
- Dostal poděkování: 306 poděkování