Stránka 9 z 29
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 25 kvě 2012, 19:36
od Vaclav.Malek
shaman píše:Rozhodl jsem se zkusit připravit něco jako diskuzní večer (doufám, že jsem se nepřecenil) o postižených dětech, všechno je zatím v plenkách, kdo chce pomoct nebo má nápad tak
http://piratepad.net/postizenci, ale zatím budu potřebovat spíš hlavně radu a psychickou podporu

Apropos, myslím, že každý takový projekt by měl mít vlastní vlákno pod Krajské volby 2012, ale nevím, jak to zařídit. V tom foru začíná být bordel a to je nás je kolik? 200?
Tak nikdo ti nebrání založit na to pro přehlednost nové vlákno. Podpora je jasná bez diskuse, ale počítej s tím, že většinou je každý sám vytížený jinde, tak se občas stane, že se z 90% budeš muset spolehnout na sebe

Ale snad se to časem zlepší...
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 25 kvě 2012, 22:17
od Daniel.Hradsky
Vaclav Malek píše:shaman píše:Rozhodl jsem se zkusit připravit něco jako diskuzní večer (doufám, že jsem se nepřecenil) o postižených dětech, všechno je zatím v plenkách, kdo chce pomoct nebo má nápad tak
http://piratepad.net/postizenci, ale zatím budu potřebovat spíš hlavně radu a psychickou podporu

Apropos, myslím, že každý takový projekt by měl mít vlastní vlákno pod Krajské volby 2012, ale nevím, jak to zařídit. V tom foru začíná být bordel a to je nás je kolik? 200?
Tak nikdo ti nebrání založit na to pro přehlednost nové vlákno. Podpora je jasná bez diskuse, ale počítej s tím, že většinou je každý sám vytížený jinde, tak se občas stane, že se z 90% budeš muset spolehnout na sebe

Ale snad se to časem zlepší...
To mi bylo hned jasný.
Promiˇnerozumíme si, nebo já to neumím. Myslím, že má být: Krajské fórum Středočeský kraj/Krajské volby 2012/Jednotlivé projekty, Protože píšeme všechno halabala do Voleb 2012 a pokud udělám nové vlákno, nebude už spadat pod Volby 2012, přestože je to projekt, který k nim patří. Promiň, jestli tomu špatně rozumím, ale víš když vznikl počítač Spectrum a Jablotron, tak já už měl na vejšce jiný zájmy. Tak se to teď doučuju.

Re: Krajské volby 2012
Napsal: 25 kvě 2012, 22:35
od Vaclav.Malek
Už chápu jak to myslíš... zkusím něco vymyslet.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 27 kvě 2012, 16:12
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
shaman: k tématu o postižených dětech bych měl asi hodně co říct, mám i nějaké potenciálně zajímavé kontakty, dej mi prosím vědět SZ, bude-li to aktuální. Piratepad je stále zmrzlej

Re: Krajské volby 2012
Napsal: 27 kvě 2012, 18:34
od Daniel.Hradsky
Ondrej Ulehla píše:shaman: k tématu o postižených dětech bych měl asi hodně co říct, mám i nějaké potenciálně zajímavé kontakty, dej mi prosím vědět SZ, bude-li to aktuální. Piratepad je stále zmrzlej

Přesunul jsem to na
http://piratepad.eu/postizenci snad to bude fachčit.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 28 kvě 2012, 17:22
od Vitezslav Praks
Ukázka pozvánky na předvolební kampaň v regionu. Ještě čekám, že mi to v restauraci potvrdí.
Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o rezervaci dvou stolů ve Vaší restauraci
Peron v Benešově. Tento pátek od 19 hodin.
Bylo by nás cca 10, budeme konzumovat.
Dále jsem se Vás chtěl zeptat, zda byste byli tak hodní a vyvěsili nám
u vchodu do Vaší restaurace plakátek, viz příloha?
Děkuji Vám za odpověď. V případě kladné odpovědi se těším na setkání.
Děkuji Vám.
Přejeme Vám hezký den.
S pozdravem,
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Česká Pirátská strana - místopředseda Pirátské strany Středočeského kraje
Zastupitel obce Průhonice
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
Vlastní ohláška shromáždění - zasláno datovou schránkou:
Předvolební setkání s občany Berouna.
Organizuje Pirátská strana, Středočeský kraj v rámci předvolební kampaně k podzimním krajským volbám.
V souladu s volebním zákonem č. 247/1995 Sb. Vás žádáme o vyvěšení pozvánky na diskusní večer s občany na nástěnce města Benešov (na zákonných vyhrazených místech pro předvolební kampaň), nad rámec zákona Vás prosíme, pokud je to technicky možné, i o propagaci této akce v informačním systému Města Benešov a na webových stránkách města Benešov.
Srdečně zveme pana starostu, zastupitele i zaměstnance obecního úřadu, jakož i všechny občany Berouna.
Středočeský kraj je po vládě ODS a ČSSD vůbec nejzadluženějším krajem ČR. Nestačí, že jsou naše osobní finance a finance měst a obcí v poměrně dobrém stavu – Jakmile zkrachuje Středočeský kraj, kvalita života všech obyvatel se velmi rychle a velmi extrémně zhorší. Zhorší se dopravní obslužnost i samotné cesty, zhorší se školství, extrémně vzrostou náklady na život.
Kromě finančních otázek budeme diskutovat i o dalších tématech jako je školství, doprava.
Velmi rádi zodpovíme i tradiční Pirátská témata: ACTA, CISPA, Data Retention, Transparentní obec, Transparentní bankovní účet, Transparentní účetnictví.
Na případné setkání s Vámi se těší.
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Zastupitel obce Průhonice.
Místopředseda Pirátské strany Středočeského kraje
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 28 kvě 2012, 21:21
od Daniel.Hradsky
Vitezslav Praks píše:Ukázka pozvánky na předvolební kampaň v regionu. Ještě čekám, že mi to v restauraci potvrdí....
To je ve čt. schůze v Praze a hned druhý den Benešov?? Tak jedu do Benešova, Prahu v 18.00 nemůžu nikdy stihnout.
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 29 kvě 2012, 16:29
od Vitezslav Praks
Dne 29.05.2012 bylo doručeno městu Benešov oznámení svolavatele fyzické
osoby Mgr. Vítězslava Prakse, PhD., trvale bytem Na Sídlišti III Průhonice
252 43, kterým bylo oznámeno konání veřejného shromáždění - předvolebního
shromáždění na veřejném prostranství s občany Berouna. Upozorňujeme Vás, že
podle zákona č. 84/1990 Sb., o právu shromažďovacím, je takové oznámení
vhodné podat nejméně 5 dnů před konáním shromáždění a je v něm třeba uvést
mimo údaje, které jste již poskytli, rovněž den konání shromáždění. V
příloze je oznámení shromáždění pro Městskou policii Benešov.
Přesně jak jsem čekal - zaslání akce datovou schránkou způsobilo v tom hezkém středočeském městě hotovou hysterii a paniku. Datum mi z formuláře skutečně vypadl, ale byl uveden v druhé příloze v datové schránce... Podle zákona jsem nedodržel oznamovací povinnost (4 dny místo 5), proto formálně vzato mají možnost mi shromáždění zakázat.
(v odůvodněných případech může úřad přijmout oznámení i v kratší lhůtě. Uvidíme, zda tak učiní.

Kdyžtak by bylo shromáždění jen v hospodě.
Moje odpověď
Dobrý den,
omlouvám se za překlep, každopádně datum i čas byl uveden v příloze k
pozvánce, kterou jsem rovněž zaslal datovou schránkou.
V příloze zasílám vyplněný Váš formulář.
Chtěl jsem se zeptat, je tedy shromáždění povoleno? Pokud ne,
přizpůsobíme se, uděláme jen setkání v restauraci.
Děkuji Vám.
Přejeme Vám hezký den.
S pozdravem,
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Mobil: 606577286
Land Line: +420311234526
Skype: XVITAP
Id datové schránky: 9t5ftud
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 29 kvě 2012, 22:23
od Dominika.Michailidu
..nejde ukolovník
http://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK ani napo3 se nenaloudoval. chci dát tisknout ten transparent a chtěla jsem vědět, co tam dát za text(y). teď procházím (brzo, co..) piratopedii a tam jsou hotové díla.. "Naším cílem je moderní společnost, která technologie používá k otevřenosti a sdílení informací, ne proti vlastním občanům" Jestli vás napadne něco jiného.. Nebo jste o nějakou podrobnější formu? Populárně-naučnou? Protože - budou se používat ty "pirátské bedny (nebo krabice?)"? Na těch mělo být něco víc, ne?
Re: Krajské volby 2012
Napsal: 29 kvě 2012, 23:07
od Vitezslav Praks
Dominika Michailidu píše:..nejde ukolovník
http://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK ani napo3 se nenaloudoval. chci dát tisknout ten transparent a chtěla jsem vědět, co tam dát za text(y). teď procházím (brzo, co..) piratopedii a tam jsou hotové díla.. "Naším cílem je moderní společnost, která technologie používá k otevřenosti a sdílení informací, ne proti vlastním občanům" Jestli vás napadne něco jiného.. Nebo jste o nějakou podrobnější formu? Populárně-naučnou? Protože - budou se používat ty "pirátské bedny (nebo krabice?)"? Na těch mělo být něco víc, ne?
jj, piratenpad nejede, snad to brzy opraví.
Transparent - teď myslíš páteční Benešov? Můj názor je tenhle: Ona to nebude demonstrace, jen úplně civilní a přátelské setkání s lidmi. Nechtěl bych tam ani pirátské krabice, to už mi připadá moc demonstrativní... Chtěl bych, aby to bylo jen konceptuálně divadelní.
Říkal jsem si, že položíme na viditelné místo velkou nálepku Pirátů (nelepit, jen položit) a že budeme na náměstí rozdávat letáky s pozvánkou na diskusi a že řekneme lidem, kam to Sčk dopracoval pod Rathem a Bendlem - na pokraj bankrotu. Pak bychom se zatvářili odpovědně a řekneme už to nevolte... Po cca 10 minutách se přesuneme do hospody, tam rozdáme pozvánky k našemu stolu a budeme diskutovat s místňáky...
U Medvíků jsem měl takto minimalistickou výzdobu a lidé mi chodili zvědavě ke stolu, i Španělům jsem musel vysvětlovat, co to je... Malá výzdoba budí pozornost,
Naopak velký billboard, který řekne, že je to politická akce, jednoznačně odrazuje. - Velká výzdoba se naopak výborně hodí na protesty. Moje zkušenost...