Stránka 7 z 29

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 18:08
od Vaclav.Malek
Vitezslav Praks píše:Tak na diskusní večer o korupci máme všechno připraveno.
Kdyby ještě někdo něco chtěl doplnit, ať se mi ozve, ale moc změn už bych tam nedělal.

Díky všem za (případné) komenty nebo i prosté schválení přípravy.
Teď už nám zbývá se jen těšit. :-)

Jsem zvědavý, kdo na večer přijde z veřejnosti a s čím... :-)
Předpokládám, že se dělal jen propagace facebookem?

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 19:30
od Vitezslav Praks
Vaclav Malek píše:
Vitezslav Praks píše:Tak na diskusní večer o korupci máme všechno připraveno.
Kdyby ještě někdo něco chtěl doplnit, ať se mi ozve, ale moc změn už bych tam nedělal.

Díky všem za (případné) komenty nebo i prosté schválení přípravy.
Teď už nám zbývá se jen těšit. :-)

Jsem zvědavý, kdo na večer přijde z veřejnosti a s čím... :-)
Předpokládám, že se dělal jen propagace facebookem?
Nejen facebook kampaň, ale i konvenční :-). V Kutné Hoře visí plakáty díky Munymu a v Čáslavi díky Boodinovi. Muny obeslal i místní pozvánkami. Vše je hezky připraveno...

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 19:55
od Ivan Sirko
Jediná věc, která teď to zkomplikuje, je hokejové utkaní Slovensko vs ČR v sobotu od 17 hodin.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 20:00
od Martin.Shanil
Ivan Sirko píše:Jediná věc, která teď to zkomplikuje, je hokejové utkaní Slovensko vs ČR v sobotu od 17 hodin.
nojo , sakra , taky bych to rád viděl. maj tam televizi ? :)

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 20:04
od Dominika.Michailidu
Komplikuje to hlavně moji účast na akci.. .. Mám 100chutí na anonymní telefonát ohledně bomby na staďáku.. Měsíc si to plánuju, obden to připomínám a pak tohle.. fuckt výsměch..

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 20:11
od Ivan Sirko
Martin Shanil píše:
Ivan Sirko píše:Jediná věc, která teď to zkomplikuje, je hokejové utkaní Slovensko vs ČR v sobotu od 17 hodin.
nojo , sakra , taky bych to rád viděl. maj tam televizi ? :)
pru..ser jako svině...........

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 20:33
od Vitezslav Praks
Ivan Sirko píše:Jediná věc, která teď to zkomplikuje, je hokejové utkaní Slovensko vs ČR v sobotu od 17 hodin.
Martin. Jasně, že budou utkání pouštět v každé hospodě.

Sákra. To mne mrzí.
Ale fatálka to není. Jestli to začíná v 17, tak je to do 18:30. Náš pořad začíná v 19:00.

Dominika. V poho, tak se pak konektni přes net - nebo holt ze záznamu. Takjakotak všechny náměty od vás jsou zapracovány v přípravě... Žádná křeč. Podnikneme ještě podobných akcí spoustu...

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 19 kvě 2012, 12:56
od Mikulas.Ferjencik
Hokej se hraje na čistý čas. Skončí nejdřív v 7.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 19 kvě 2012, 13:15
od Vitezslav Praks
Mikulas Ferjencik píše:Hokej se hraje na čistý čas. Skončí nejdřív v 7.
Co se dá dělat. Člověk míní, hokej mění.
Tak holt projdeme ta témata, prodiskutujeme je, vyzkoušíme si tu technickou stránku věci, věcně prodiskutujeme témata. Tím splníme cíl, který jsme si dali: že si tohle vyzkoušíme a připravíme se na velkou akci o korupci v Praze.
No a třeba v průběhu večera, po hokeji, někdo dorazí. :)
A budeme mít nahrávku.
Padl už i nápad (Ivan Sirko), že bychom mohli udělat těch večerů o korupci více. Po diskusním večeru s TI udělat třeba i diskusní večer o korupci s Janečkem nebo dalšími iniciativami. Já myslím, že by to mohlo být velmi zajímavé...

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 19 kvě 2012, 14:11
od Vaclav.Malek
Nejede tam někdo autem? Já si to tak naplánoval, že jsem teď zjistil, že to mhdčkem nestíhám :(