Stránka 6 z 29

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 12:18
od Vitezslav Praks
Připomínám sobotní diskusní večer o korupci, to je teď naše nejbližší veřejná akce. Kutná Hora je plná pozvánek, musíme akci zvládnout co nejlépe. Přemýšlejte nad tím tématem prosím neustále.

Koukněte se a doplňte přípravu na tento večer. Podněty, otázky, whatever.
http://piratenpad.de/p/TransparentniObec

Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A

Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!

Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 13:13
od Daniel.Hradsky
Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A

Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!

Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Nevím, mě to celé smrdí....
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 13:28
od Vitezslav Praks
shaman píše:
Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A

Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!

Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Nevím, mě to celé smrdí....
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....
Díky za názor - doplň jej prosím do přípravy + ideálně kdybys na diskusní večer přišel (nebo se konektnul) a tuhle svou úvahu tam přednesl. Dík!

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 15:44
od Daniel.Hradsky
Vitezslav Praks píše:
shaman píše:
Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A

Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!

Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Nevím, mě to celé smrdí....
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....
Díky za názor - doplň jej prosím do přípravy + ideálně kdybys na diskusní večer přišel (nebo se konektnul) a tuhle svou úvahu tam přednesl. Dík!
Doplnil jsem ti tam jiné otázky, to, co jsem napsal nahoře, s tématem moc nesouvisí. Do K.H. se nedostanu, budu rád, když zvládnu tu diskuzi o hromadné dopravě.

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 17:54
od Vaclav.Malek
To byl nějaký záměr ten diskusní večer o korupci naplánovat na tento týden? Přiznej se Víťo, že si něco věděl o Rathovi! :lol:

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 18:30
od Daniel.Hradsky
Vaclav Malek píše:To byl nějaký záměr ten diskusní večer o korupci naplánovat na tento týden? Přiznej se Víťo, že si něco věděl o Rathovi! :lol:
Hahaha, no to je bomba, ale asi budeme muset z poloviny předělat program. ;)

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 15 kvě 2012, 23:52
od Dominika.Michailidu
106 - "Štěstí přeje připraveným" a "Doba je těhotná myšlenkou.." Policie na to konto porodila Ratha přímo do báně.. Myslím, že teď bychom mohli na program v klidu hodit bobek...

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 16 kvě 2012, 00:27
od Vitezslav Praks
Já jsem pozval Ratha na diskusní večer o dopravě. Tak jsem to pochopil tak, že asi nepřijde.

Jinak, náš program nebyl specificky jen proti Rathovi, byl úplně stejně i proti Bendlovi... Třeba ho také zavřou za korupci, vždyť mu už patří snad skoro celá Pařížská ulice v Praze, a nebudeme muset dělat kampaň vůbec.

Ne, dělám si srandu, na diskusní večery a na všechny ty výjezdy za lidmi se moc těším...

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 16 kvě 2012, 09:49
od Daniel.Hradsky
Dominika Michailidu píše:106 - "Štěstí přeje připraveným" a "Doba je těhotná myšlenkou.." Policie na to konto porodila Ratha přímo do báně.. Myslím, že teď bychom mohli na program v klidu hodit bobek...
Sry nevyjádřil jsem se jasně, myslím tím program Kutnohorské schůze..... ;)

Re: Krajské volby 2012

Napsal: 18 kvě 2012, 09:15
od Vitezslav Praks
Tak na diskusní večer o korupci máme všechno připraveno.
Kdyby ještě někdo něco chtěl doplnit, ať se mi ozve, ale moc změn už bych tam nedělal.

Díky všem za (případné) komenty nebo i prosté schválení přípravy.
Teď už nám zbývá se jen těšit. :-)

Jsem zvědavý, kdo na večer přijde z veřejnosti a s čím... :-)