Re: výstup ze včerejší akce - oddechovka
Napsal: 22 čer 2012, 16:40
Výstup ze včerejší akce:
Pozvánka do uzavřené společnosti časopisu Glanc
Lokace: Golfyacht Prague
Perfektní demografický vzorek: lidi ze světa showbusinessu, většinou ženy od 23 do 50
Reportérky, moderátorky, známé osobnosti
Moderátor: Jaro Slávik
Mým cílem bylo: zjistit zda se tito lidé zajímají o politiku a zda znají piráty
Byli jsme na lodi, párty byla skandinávská, oslava Slunovratu...
což sedlo vzhledem k tomu, že Piráti se zrodili ve Švédsku.
S tímto konverzačním tématem jsem oslovila spoustu neznámých lidí
Většinou se k tomu stavěli uvolněně a byli rádi, že se o ně někdo zajímá. Na těchto akcích většinou pouze nervózně sleduje jeden druhého se strojeným úsměvem.
Začínala jsem otázkou: co se vám vybaví když se řeknou Piráti
Opovědi padaly různé, většinou: Johny Depp, Piráti z Karibiku, páska přes oko, dřevěná noha a podobně. Další můj dotaz byl na Piráty ve spojení s politikou. Mladé reportérky většinou zaznamenaly, že strana existuje, ale nic víc, politiku nesledují, web neznají a nevolí. Prý se o to budou zajímat tak za deset let. Ale přišlo jim to cool
Některé si nás pletly "s těmi s maskami" (Anonymous) takže jsem vysvětlovala i to.
Ze starších dam zaznamenala Pirátskou stranu pouze jedna, milovnice ODS, chodila s Bémem do školy a nemohla si ho vynachválit
Piráti to jsou ti kopírovači nebo ti hackeři?
U pánů to bylo lepší: Když jsem se osmělila jít za Jaro Slávikem, netušila jsem že mi odvykládá problematiku Pirate bay a autorského práva, má Piráty za radikály
ale věděl toho hodně. Volit nás bohužel nemůže, Slovenská strana neexistuje, to jsme také probírali 
Marián Vojtko (zpěvák) se po diskuzi se mnou loučil slovy: MILUJU PIRÁTY a tak trochu to řval na celou loď.
Během večera jsem pak i od jiných stolů zaslechla zmínky o Pirátech, byla to zábava, kdybych neměla Pirátské téma asi bych se tam unudila k smrti. Co si o Pirátech myslí Vendula Auš Svobodová a jiné známé osobnosti, jsem bohužel nezjistila, protože než jsem se k nim dostala, buď už byly pryč, anebo namol
Tolik pirátské akci. Doufám že jsem vás před víkendem trochu odreagovala.
Pozvánka do uzavřené společnosti časopisu Glanc
Lokace: Golfyacht Prague
Perfektní demografický vzorek: lidi ze světa showbusinessu, většinou ženy od 23 do 50
Reportérky, moderátorky, známé osobnosti
Moderátor: Jaro Slávik
Mým cílem bylo: zjistit zda se tito lidé zajímají o politiku a zda znají piráty
Byli jsme na lodi, párty byla skandinávská, oslava Slunovratu...
což sedlo vzhledem k tomu, že Piráti se zrodili ve Švédsku.
S tímto konverzačním tématem jsem oslovila spoustu neznámých lidí
Začínala jsem otázkou: co se vám vybaví když se řeknou Piráti
Některé si nás pletly "s těmi s maskami" (Anonymous) takže jsem vysvětlovala i to.
Ze starších dam zaznamenala Pirátskou stranu pouze jedna, milovnice ODS, chodila s Bémem do školy a nemohla si ho vynachválit
Piráti to jsou ti kopírovači nebo ti hackeři?
U pánů to bylo lepší: Když jsem se osmělila jít za Jaro Slávikem, netušila jsem že mi odvykládá problematiku Pirate bay a autorského práva, má Piráty za radikály
Marián Vojtko (zpěvák) se po diskuzi se mnou loučil slovy: MILUJU PIRÁTY a tak trochu to řval na celou loď.
Během večera jsem pak i od jiných stolů zaslechla zmínky o Pirátech, byla to zábava, kdybych neměla Pirátské téma asi bych se tam unudila k smrti. Co si o Pirátech myslí Vendula Auš Svobodová a jiné známé osobnosti, jsem bohužel nezjistila, protože než jsem se k nim dostala, buď už byly pryč, anebo namol