Vitezslav Praks píše:Pro vysvětlení: Důvodem, je že Martin nemá ještě převedené trvalé bydliště z Prahy do Sadské, kam se přestěhoval už před lety. Takže dokud si bydliště nepřevede, nemůže být na kandidátce. Martine, zamakej pls na tom, díky!
Pak nevím, proč je mezi kandidáty uveden Vilém Maršík - říkali jsme, že mu nevadí být na kandidátce, ale má trvalé bydliště v Praze (a měnit ho nebude, neměli bychom kde parkovat auto

).
Převod trvalého bydliště je formalita na pár týdnů, takže pokud to je jediný důvod a Martin chce být na kandidátce, tak to není problém (větší opruz je pak výměna všech dokladů a obíhání tuny úřadů).